reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

Ja chyba typowo ciążowych kupować nie bede, lubię leginsy które na obecna porę sa idealne, a na lato sukienki czy spódnice ;) jedynie co bede chciała z ciążowych to juz jak brzusio bedzie duży to taka bluzeczkę gdzie na brzusiu jest rysunek wyglądającego dzieciaczka, strasznie mi sie podobają ;)

Mam ochotę zabić kolegę z pracy, nie dość ze mam mega mdłości to jeszcze ten kupił tatara i tak nasmrodzil ze chyba tu padnę...
 
reklama
JA tez juz myslalam nad kupnem jakis nowych ciuchow ale po prostu zamiast ciazowek to kilka par leginsow i jakies luzniejsze bluzki i to wszystko :)
a na lato jedynie chyba kupie jakies spodenki ciazowe bo ja nie lubie chodzic ani w sukienkach ani w spodniczkach :)
I jakis stroj kapielowy bede musiala sobie kupic bo w lipcu mamy zaplanowane wakacje do Portugalii a w ted moj brzusio juz bedzie bardzo widoczny i w stary stroj sie nie zmieszcze :p
 
Co do ciuszków to ja też preferuję legginsy :-) trochę tunik mam, bo jakiś czas temu miałam szał na nie, dokupie tylko jakieś ze 2-3 luzniejsze do pracy i później legginsy z tym panelem :-) na razie mieszcze się w jeansy to korzystam :p tylko nie wiem co z kurtka i plaszczykiem wiosennym bo są dopasowane więc chyba trzeba będzie coś pomyśleć...chyba że mi brzusia aż tak nie wywali :-)
 
Ja dzis myslalam ze rano Do pracy nie dojade tak mnie mdlosci meczyly ze masakra. W pracy nikomu nix nie mowie poki Co ale Po kilku dniach przerwy zlapalam takiego powera ze kazdy pytal Co tak gonie z praca haha To sie tylko smialam ze za duzo w domu siedzialam :)
Po mnie na szczescie nix nie widac bo ja to przy kosci jestem
 
no i dopadły mnie mdłości.. dziś chciałam nakarmić synka zupą grochową, i jak tylko spróbowałam czy nie jest za gorące to zakręciło mi się w głowie, ścisnęło mi żołądek i koniec! szybko oddałam zupę teściowej żeby nakarmiła synka a sama pobiegłam do łazienki i tak tuliłam się z kibelkiem dobre 20 min :/ teraz próbuję zjeść sałatkę i średnio mi idzie... tragedia
już wiem, co czujecie dziewczyny :-D:-D
teraz mogę powiedzieć, że szczerze Wam współczuję ;-)

co do ciążowych rzeczy to ja nie kupuję nic, bo w poprzedniej do samego porodu mieściłam się w ubrania z przed ciąży ;-)
 
Ja jestem wielką fanką spodni. A ciążowe są mega wygodne. Szczególnie, że mój brzuch zapowiada się na sporych rozmiarów ;-) . Zaryzykuję i zamówię.
 
Moja kuzynka ma ciążówki z bonprixa i jest mega zadowolona, tylko oni mają ter rozmiarówki porąbane i zawsze ciuchy sa za duże, trdzeb amniejsze kupować :p
Ja chodze tylko w spodniach, w domu dresowych, musze kupić jedne ciążowe bo to jednak wygoda, w h&m mają fajne dość, na a wiosna lato to wiadomo leginsy pójda w ruch, sukienki :-) leginsy i rajstopy tez dobrze zaopatrzyć się w ciążówki bo to straszna wygoda, ja ostatnią ciąże męczyłam się i wciaskałam zwykłe które szersze a na koneic kupiłam sobei rajstopy ciążówki no i poporstu żałowałam że wcześniej nie nosiłąm :-)
 
Ja mam jakieś spodnie z poprzedniej ciąży...ale muszę je odszukać i obadać czy nie są już za bardzo wysłużone. Kupiłam je w ciucholadndzie w super stanie i firmówki za chyba 30 zł. Polecam, w niektórych ciucholandach są na prawdę super rzeczy! Oczywiście nie mam tu na myśli szmatexów na wagę....bo tam można zejść od samego zapachu,więc nigdy nie byłam wstanie w tym grzebać...
 
reklama
ja typowo ciazowych nie kupuje, mam jedna buzke jeszcze z poprzedniej ciazy i bedzie akurat bo jest luzniejsza na brzuszku, moze cos z bluzek jeszcze dokupie, zalezy jak bardzo bedzie duzy, w lecie raczej leginsy lub sukienki jak bedzie gorąco, bardziej martwie sie o buty, z lilka pod koniec ciazy bardzo mi puchly musialam pozyczyc od mamy, ktora ma 2 rozmiary wieksze :zawstydzona/y:
 
Do góry