reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

Ciuchy kupuje ciążowe też na allegro. Muszę sobie do pracy zamówić jakieś eleganckie i spódnice. Część bluzek i tunika mam co powinnam się zmieścić. W decathlonie ponoć są też fajne ciążowe za 50 zł. Teraz fajnie bo nie będzie trzeba męczyć się zimą.

Na obiad mam placki tortilla.

Odebrałam już wyniki, cukrzycy póki co nie ma, tylko bakterie i leukocyty w moczu. Nigdy nie miałam infekcji.
 
reklama
Ja ciazowe mam z 1 ciazy kupilam w c&a nosilam ja, bratowa, przyjaciolka i teraz znow ja bede nosic dlugie i krotkie jeansy nadal jak nowe wygladaja. Chce sobie jeszcze kupic dresy ciazowe Do pracy bo poki dam rade chce pracowac a ze w hotelu jako pokojowka to kazda w leginsach lub dresach i czarny tshirt wiec luzik :)
Mnie z rana mecza mdlosci a wieczorem jak zjem wiekszy obiad to meczy potem :/
Wogole w maju komunia nas czeka a w czerwcu wesele i musze jakas sukienke poszukac
 
Jak już mowa o mdlosciach to mnie puszczają, do południa to nawet mam apetyt i jem, kolacji juz nie rusze i apetytu tez nie mam.Jutro na obiad zachc i ale mi się smażonych pierogów ruskich ze śmietaną i magii mniammmm
 
dziś nie zapraszając nawet mnie nie muli. Robie carbonarre na kolacje. A ruskie i barszcz to bym jadla kilogramami ale nie ma mi kto zrobić ;(
 
U mnie waga ok, ani kilograma w góre, ani w dół, ubrania wszystkie jescze dobre i jeszcze troche zamierzam w nich pochodzic, mysle, że conajmniej do maja-czerwca ;)

A ja się dzisiaj wygadalam tacie i siostrze, więc juz teraz wszyscy bedą wiedzieć o mojej ciąży ;)

Pierogi też muszę zrobić, ale nie wiem z czym, uwielbiam z jabłkami, ruskie to tylko moja teściowa robi, ale cos się nie kwapi :) A z czym wy robicie/lubicie pierożki?
 
Ja jeśli chodzi o ubrania ciążowe to zakupiłam spodnie, turniej i leginsy i sobie pomykam, jeśli chodzi o bluzki to raczej większość mam luźnych więc spokojnie wystarczą, w pierwszej ciąży miałam ogromny brzuch na koniec mieściłam się tylko w parę rzeczy ale dałam radę, jeśli chodzi o buty to nogi spuchały na koniec było lato przymierzylam chyba że 20 par klapek i wkoncu trafiłam co prawda 2 rozmiary większe ale jaka ulga towarzyszyły mi do końca:-) ja też mam wesele w lipcu i to na Śląsku a ja z Gdańska plan jest ze pojedziemy ale okaże sie z czasem myślę że jeśli będzie oki to dam radę a co do sukienki to pomyślę przed weselem mam taką jedną rozkloszowana po biustem mam nadzieję że wejdę a jak nie to jak ktoś tu pisał spadochron albo może prześcieradło:-)
 
Dolga z jabłkami,pierwsze słysze :szok:

U mnie w miescie pani robi pyszne ruskie 10 zł kg, wiec nawetmi sie nie opłaca stolnicy wyciagac :cool2:
 
Dolga kocham ruskie♥ poza tym z kapustą i grzybami zjem z mięsem z patelni a na słodko nie przepadam. Wiem ze moja babcia robiła z serem białym na słodko i były pycha.
Jedyne gotowe ruskie jakie można tu kupić to są firmy Virtu i nie mają smaku. Takie gófno dla emigrantów bo i tak nie ma konkurencji i zjemy co dadzą :/
 
reklama
ee tam kupne to nie pierogi, a u mnie przewaznie na słodko się jada, albo z serem, albo właśnie z jabłkami i tak zauważyłam, że chyba tylko u mnie w domu się je jada hehe
 
Do góry