reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

dreamgirl teraz USG mam właśnie za tydzień. Też w poniedziałek. A u Ciebie w ogóle się ciąża rozwijała czy rozwijała się takim właśnie dziwnym tempem?
Na początku niby było ok, ale przyrost był za mały. W odstępie 48h miałam hcg w wysokości około 9200 a potem tylko 12000 - przyrost był, ale był za mały jak na tę fazę ciąży. Powinno być minimum 100%. I potem się okazało, że pęcherzyk był, ale już pusty w środku, po kolejnym tygodniu zlecono zabieg i wskazano na poronienie zatrzymane.

Dziewczyny jeśli chodzi o FB to nie wiem czy to dobry pomysł, mam złe wspomnienia ze staraczek, dziewczyn założyła grupę na fb, później się okazało ze to troll [była długo użytkowniczką BB i jest nadal na forum], i był jeszcze jeden troll poza nią. Może poczekajmy trochę aż sie lepiej poznamy...
No też się zgadzam. Przecież nie dajemy publicznie żadnych danych prywatnych :) Żadna z nas nie daje. Mamy pseudonimy, nie rozumiem sensu...

malinka oby bóle ustąpiły, ja to zauważyłam, że baby są takie niedelikatne ;/
Mowa o babie ginekologu? Jeśli tak to się zgadzam w zupełności. Ja tylko raz zagościłam u kobiety i powiedziałam nigdy więcej. Bo niestety jest tak, że jedną boli podczas badania, a drugą nie. I jeśli traficie na lekarkę, która nic nie czuje to ona z gruntu zakłada, że Wy też nie powinniście i wylane ma na Wasze fanaberie. A facet nie wie i NIGDY nie będzie wiedział jak to czuć. Więc zawsze do tego inaczej podejdzie (aczkolwiek wiem, że są też niedelikatni faceci - z tym, że w tych przypadkach muszą mieć jakąś domieszkę kobiecości, więc pewnie homo :D )
Odrobina humoru, z przymrużeniem oka :D

Do badania zostało mi już tylko 19,5h!!!! Aaaaa nie wytrzymam!!! Nie zasnę!!! Eksytacjaaaaaa :D :D :D
 
reklama
Hej ;)

Ja wlasnie w drodze do pracy, dzis im powiem o ciazy i zakazie pracy w labie, ciekawe jak zareagują... Z tych wrażeń cała noc nie mogłam spać ;p

Trzymam mocno kciuki za dzisiejsze wizyty ;) &&&&

Miłego dnia ;)
 
kurcze...znowu...ledwo grupa się utworzyła (i jeszcze się długo będzie tworzyć, bo sporo osób na październik może dopiero się pojawić) a już chcecie się przenosić,zamykać itp....Ja jestem na NIE. Jak ktoś nie chce czegoś pisać publicznie/wrzucać zdjęć itp to tego po prostu nie robi. Możemy się wyodrębnić dopiero jak już będziemy same się dobrze znały i nikt już nie będzie dołączać. Z marcówkami chyba dopiero około lutego/marca zamknęłyśmy wątek i przeniosłyśmy się na FB - wszystkie się znałyśmy, nie było żadnych trolli, bo do tego momentu zostały zdemaskowane no i też nikt się nie obawiał podać swoich prawdziwych danych typu imię i nazwisko. Lubimy się, w dużej części się spotykamy nawet. Ale dla tej grupy jet moim zdanie STANOWCZO za wcześnie.
 
akatsuki, chodzi o tą prywatną grupę?

napisze po raz kolejny że jestem jak najbardziej za! :) zdecydowanie wolę, żeby nasze rozmowy nie były dostępne dla ogółu :) jakbym umiała to bym tu stworzyła taką zamkniętą - prywatną grupę, ale nie wiem jak :p
 
reklama
Nie malinka bo najwyraźniej dziewczyny mają jakieś złe doświadczenia z grupami na fb. Ja ze staraczkami z jesieni 2014 mam taka grupę i bardzo wygodnie się piszę szczególnie na komórce no ale demokracja i większość jest przeciwna.
 
Do góry