reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

Magda trzymam kciuki za wizytę &&&&
bata mi gin kazał brac luteine 2x2 nie mam żadnych plamien nic, ale progesteron miałam taki sredni,
chociaż mówił ze z progeteronem jest tak , ze jak bym robiła badanie co 2 h to wynik co 2 h bedzie inny
i zapobiegawczo mam brac 2x2 luteine, tak ze mysle ze Ty tez mozesz brac 2x2
 
reklama
bata mam imbir, ale mam wrazenie, ze mi nic nie pomaga, jedynie czopki, ale biore od czasu do czasu,
jak juz nie daje rady
 
Kate męczysz się bidulko, ja tak miałam w ciąży z Hubertem, 24 h na dobę, a próbowałaś migdałów mi pomogły,
aż boje się iść do łazienki, w nocy miałam sen że ze mnie ciurkiem leciało, kurcze luteinę zostawiłam w domu, abym jeszcze jedną zapodała, a pytania koleżanek w pracy czy wszystko dobrze mnie dobijają :-(
 
Witajcie dziewczyny!!
Jak dobrze Obudzic sie bez mdlosci[emoji3]za to synek chory bez zmian zaraz jedzie z Tata do lekarza [emoji17]
Gratuluje udanych wizyt!!!!![emoji173]️[emoji173]️
 
bata migdały tez nie działają, licze ze opaska mi pomoze, ostatnia moja deska ratunku,
pamietaj ze sny spełniaja sie odwrotnie, czyli bedzie wszystko dobrze
 
WITAM, oficjalnie moge do Was dołączyc. bylam dzis na hcg i wynik 345 :) :-) zycze spokojnych ciąż.

Witaj serdecznie!

dziewczyny ja sie cały czas bede upierac, ze z 2 dzieci z małą róznicą wieku wcale nie jest ciężko, oczywiuście
duzo zalezy od dziecka, najmłodszy miał 6 dni, starszy 19 miesiecy jak M pojechał do pracy ( przyjezdzał tylko na sobote i niedzielę)
pracowałam w domu praktycznie cały czas i wcale nie wspominam tego źle
Fakt , ze czasu wolnego za duzo nie miałam, ale wszytsko się da poukładac, zeby było dobrze

Mała różnica wieku jest super dla dzieci ale dla mam na początku jest trudno ale za to potem dzieciaki bawia się razem a mój Fan czasami sie nudzi i brakuje mu bratniej duszy.... Między mną a moją starszą siostrą jest 5 lat i mamy słaby kontakt a międy mną i moim młodszym bratem jest 16 lat różnicy i mamy super kontakt. Nawet jak Fran byl mały to ptrzyjeżdzał siedział z nim a my balowaliśmy ;-) więc to chyba jednak też sporo zależy jednak od charaterów dzieci....

hej :)
Ja już w domku, miałam do przejechania pawie 200km. Lekarz powiedział że wszystko wygląda super, widziałam główkę i resztę i bijące serduszko. Usg robione przez brzuch, żeby niepotrzebnie Maleństwa nie promieniować. Wg usg ciąża młodsza o 5 dni.Kolejna wizyta za miesiąc. oczywiście się poryczałam ze szczęścia :) Pan Tata zadowolony bardzo [w końcu ;p] przytulał się do brzucha i mówił że to na pewno chłopak :D Jak lekarz usłyszał gdzie pracuje to dał mi absolutny zakaz, dał mi zaświadczenie że mają mi zmienić stanowisko pracy z zakazem pracy przy odczynnikach chemicznych, czyli nie wiem co j w tej pracy teraz mam niby robić, skończy się tym że będę w domu siedzieć... Na szczęście u mnie nie trzeba L4 :D

Dziewczyny jeśli chodzi o FB to nie wiem czy to dobry pomysł, mam złe wspomnienia ze staraczek, dziewczyn założyła grupę na fb, później się okazało ze to troll [była długo użytkowniczką BB i jest nadal na forum], i był jeszcze jeden troll poza nią. Może poczekajmy trochę aż sie lepiej poznamy...

Blair - super wieści Gratuluję i uważaj na siebie w tej pracy!

Co do zamkniętego jestem za. Poznajmy się niech grupa sie uformuje a potem będziemy działać.

Kobietom w ciąży powinni zakazać czytania internetów. :) Człowiek się tyle naczyta i potem mądrzejszy od lekarza chce być. Mój mąż się śmieje, że ja to już mam specjalizację z ginekologii normalnie. :)

No właśnie nic innego zrobić nie można, jak tylko czekać. Nieksiążkowa ta moja ciąża, ale może będzie dobrze jeszcze.

Ania_Beata - będzie dobrze, dr. Google potrafi czasem nieżle namieszać i zasiać wątpliwości!

Buba pisałaś , że Tobie zimno, ja ciągle ubieram się jakbym na biegun szła, zdarzają mi się noce że śpię w szlafroku :confused:

od wczoraj mam doła - wieczorem dostałam lekko brązowego plamienia, po około godzinie na papierze była plama bardziej czerwona, dzisiaj rano tfu tfu już delikatne plamienie, mam nadzieje że to jakieś naczynko pękło i teraz plamie, choć delikatnie, takie brązowe nitki i tak krwawienie schodzi, nie wiem czy iść do lekarza - na serduszko za wcześnie, leki biorę od pozytywnego testu, oszczędzam się, kurcze dlaczego zawsze pod górkę

Bata - ja śpię w deresie , bluzie z kapturem i z termoforem. Małżonek twierdzi że to już starość ;)

A co do plamienia to głowa do góry, będzie dobrze - trzymam kciuki!!!

Ja dziś ledwo dycham, czuję jak siły ze mnie uchodzą....na 11:15 mam chirurga naczyniowego bo muszę zadbać o krążenie w ciąży, oj nie będzie zachwycony ;)

Pozdrawiam Was i miłego wtoreczku!
 
Dziękuję dziewczyny, normalnie płakać mi się chce, nie wiem czy się wciskać do lekarza, skoro to tak wczesna ciąża, mam mętlik w głowie

Buba termofor mówisz :tak: dobry poomysł
 
reklama
Do góry