reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

Witam się w ten deszczowy dzień :crazy: od tej pogody cały czas głowa mnie boli ogólnie u mnie dalej bez zmian źle sie czuję chyba od tygodnia, ale nie będę marudzić wam tutaj.

Mam to samo, głowa mi dziś pęka :-(

dreamgirl dopiszesz mnie do listy mam październikowych? :-)
 
reklama
Kochane nie jestem wciaz na bierzaca bo mam jeszcze do piatku brata z narzeczoną wiec nie mam jak za bardzo siedziec i sie udzielać ale powoce do Was od piatku :) pozdrawiam wszystkich serdecznie i pamietam o Was :)
 
co dzis kucharzycie kobiety?
Ja mam wielka ochote na jakiś eksperyment kulinarny. Właśnie wciągałam curry z wczoraj i szukam w necie inspiracji. Zastanawiam się jakiej kuchni jeszcze nie próbowałam, może coś bałkańskiego albo skandynawskiego?
szczęśliwa co wy tam jadacie na Islandii? Mam nadzieje że nie tak jak w Norwegii podgnite rekiny itp :O
Albo dziewczyny z DE - macie jakieś danie godne polecenia?

ach i własnie jestem w trakcie reanimowania karpatki z wczoraj (niestety z mężem sie rozproszyliśmy i ciasto się upiekło na złocisto-czarno) :D
 
co dzis kucharzycie kobiety?
Ja mam wielka ochote na jakiś eksperyment kulinarny. Właśnie wciągałam curry z wczoraj i szukam w necie inspiracji. Zastanawiam się jakiej kuchni jeszcze nie próbowałam, może coś bałkańskiego albo skandynawskiego?
szczęśliwa co wy tam jadacie na Islandii? Mam nadzieje że nie tak jak w Norwegii podgnite rekiny itp :O
Albo dziewczyny z DE - macie jakieś danie godne polecenia?

ach i własnie jestem w trakcie reanimowania karpatki z wczoraj (niestety z mężem sie rozproszyliśmy i ciasto się upiekło na złocisto-czarno) :D
Ja Ci nie podpowiem, bo moje gary zmierzają dziś ku słonecznemu południu Europy [emoji6] , konkretnie Włochom. Dziś pichcę spaghetti bolognese.
 
Ja jak zwykle siedzę w pracy i będę gotowała dopiero jak wrócę. Chyba zrobię dziś jakiś makaron. A tak w ogóle to mam wielką ochotę na surowe mięso. Tatara, chcę tatara!!!!!

Wiesz Akatsuki ja co prawda nie mieszkam w DE ale mam tam całą rodzinę (mama, siostra, brat) i zawsze jak u nich jestem i skuszę się na coś regionalnego - dokładnie bawarskiego bo mieszkają w Monachium - to żałuję. Bo mimo, że lubię kuchenne eksperymenty i w ogóle lubię jeść to zwykle to ich jedzenie jest tak dziwnie zrobione, jakieś kiełbasy, tłuste mięcha, bleeeeee :baffled:

Dziewczyny czy Wy teraz w ciąży przyczepiacie się do swoich facetów?? To znaczy chodzi mi o to, że mi ciągle coś nie pasuje, a to za mało mnie kocha, a to myśli tylko o sobie, a to mnie nie rozumie, na pewno mnie zdradza, itd itd... Masakra! Chwilami naprawdę mi odwala. Przy czym ja tego nie widzę tylko on mi to w delikatny sposób uzmysławia. Co też mnie wkurza :-D

Ach i jeszcze moja 10letnia pociecha: "Tato, nie przejmuj się, mamie trzeba wybaczać, to przez ciążę!"...
 
Ostatnia edycja:
Doris ja się swojemu musiałam ostatnio wyplakac że za mało mnie kocha :p ale on taki mało okazujący więc jak w ciąży nie byłam to też czasem mu mówiłam :p ale ostatnio jakoś tak bardziej potrzebuje ale przyznam że się stara bardzo ładnie :-) i ja sama widzę że czasem przesadzam i staram się kontrolować :p
Jakiś czas temu śniło mi się że miał jeszcze jedna babkę która mu urodziła dziecko chwilę przede mną w dodatku oświadczył się jej pierwszej a ja czekałam, później ustalaliśmy grafik wspólny i w ogóle czułam się tą mniej ważna. Mówię wam głupoty niesamowite a co najlepsze rano się obudziłam wściekła na niego i aż do wieczora mnie trzymało! Oczywiście starałam się żeby nie zauważył za bardzo tego bo co on winien że takie głupoty mi się śnią :p
 
W temacie szczepień, to przełożyłam jutrzejsze MMR na 21 maja. Maja jeszcze pociąga trochę nosem, pokasłuje. Nie gorączkuje, ale nie chcę ryzykować. Długo byłyśmy ostatnio przeziębione, jest osłabiona. Podaję jej wit. C w kroplach, także przez 2 tyg. powinna się wzmocnić. Pytałam, czym szczepią. Podają Priorix. Zdziwiłam się, bo czytałam, że ta szczepionka jest płatna. Pani mi powiedziała, że sanepid im tę wydaje. Mmr2 nie jest dostępna.
 
doris ja tak miałam w pierwszej ciąży. Teraz to ogólnie nie ma czasu się rozczulac nad sobą bo mamu dziecko dom i inne na głowie. ważne że rozumiesz że to twoje hormony to już część sukcesu ; )
 
Doris, oj tak... czepiam się. O wszystko. Szczególnie o to, że za mało mnie kocha :) i że jak zacznę wyglądać jak hipopotam to na pewno znajdzie sobie młodszą - a on się tak stara, robi wszystko o co go poproszę, kocha, mizia i przytula, słucha jak się muszę wygadać... normalnie czuję się jak jakaś wariatka, która szuka dziury w całym... :)
 
reklama
Do góry