reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

dziewczyny na co macie smaki?
Ja dziś pół miasta zeszłam na Falafelem i mini piklami :)
poza tym zrobiłam baba ganoush na kolację.
Zazwyczaj mi się nie chce ale dziś sie porządnie wkręciłam. Szkoda tylko że dziecko odmawia spania ;/

Ja się zmuszam żeby zjeść cokolwiek.
Moja pociecha spi ale pewnie w nocy będzie mega pobudka i brak ochoty na spanie i płacz.. zęby to jest koszmar a jeszcze teraz jak ja nie mam sił na nic.. I kupę obowiązków mi przybyło. Jutro czeka mnie ciężki dzień nie wiem jak to ogarnę dlatego już jestem po kąpieli i odpoczywam przy książce. Teraz sobie uzmysłowiłam, że nie będę miała czasu odczuć że jutro Walentynki.. eh
Mrowkaa do kogo chodzisz do ginekologa w Bielsku bo ja będę musiała zmienić bo straciłam zaufanie do mojego po pewnej sytuacji.. A do Bielska aż tak daleko nie mam
 
reklama
Kurcze dziewczyny kilka dni mnie bie było a wy tyle stron naskrobałyście!!! nie nadrobię was :p
myśmy wszyscy w domu mieli jakiegoś rotawirusa....najpierw córcia, potem, ja, mąż no i tak miałam kilka dni z życia wyjęte..
myślałam że mam mdłości i wymioty ciążowe ale jednak to nie było to :p

Dziewczyny ja tez moją pierwszą ciążę poroniłam i też mam wielkie obawy cieszyć się z tej ciąży mimo ze drugą donosiłam. Niewiem kiedy poczuję że to już ten moment się cieszyć czy powiedzieć innym, może po drugiej wizycie u lekarza...

Byłam w poniedziałek na wizycie, biło juz serduszko, lekarz musiał się neiźle nagimnastykowac żeby zobaczyć zarodek a raczej ja bo mam tyłozgięcie macicy i się ukrył w tuleiku macicy :p musiałam tyłek do góry podnosić i wtedy można było spokojnie zobaczyć :-) mąż był ze mnąw środku ;-)
 
Igem ja tez sie zmuszam zeby cos zjesc, nic mi nie smakuje a glodna jestem az mi nie dobrze. Zreszta mi ciagle nie dobrze i mnie muli. Nie wiem jak do pracy wroce :-(
Małkus doskonale cie rozumiem tez sie boje cieszyc, ja stracilam druga ciaze, mialam zasniad czesciowy pol roku musialam czekac zeby wogole sienzaczac starac. Ale byle do srody bede miala wizyte to moze sie troche uspokoje
 
Ja to jakoś tak w miarę normalnie z jedzeniem, więcej owoców mi się chce, ale jakiś strasznych zachcianek nie mam.

Akatsuki mojemu dziecku tez coś odwala i nie chce spać, wiec wiem co czujesz;)

Współczuję wam poronien, sama nie miałam z tym dzięki Bogu styczności, ale siostra parę razy poronila i na za miesiąc ma termin i urodzi dzidziusia, wiec głowy do góry musi być dobrze, nie nastawiać się negatywnie
 
Właśnie zastanawiam się jak to będzie za kilka miesięcy z podnoszeniem dziecka... np zanieść takiego dwulatka do łóżka jak zaśnie? A męża nie ma w domu? Chyba niezbyt zalecane jest noszenie takiego obciążenia w ciąży no ale co zrobisz?? -_-
 
Akatsuki ja nosilam w 2 ciazy i nic mi nie bylo, staralam sie uwazac, ale jak bylo trzeba to podnioslam tylko nie gwaltownie...
 
Kurczę i teraz sie nie pokoje... Dwóch ginekologów mówiło ze boli podobnie jak na okres i ze to norma i jak bardzo przeszkadza to nospa ... niby nie plamie i nie krwawię ale ewidentne bol z każdym dniem sie nasila ... Chyba poczytam cos o tych wiezadlach czy jak to sie tam nazywa... :(
 
Malinka spróbuj magnez 3 x po 1 tabletce, ja pół ciąży jadłam i pomagało
 
hejka. Ja też ostatnio trochę zabiegana byłam, we czwartek na kontroli z synusiem, na szczęści już mu przechodzi ale antyboityk do jutra trzeba brać i inhalacje. Wczoraj u doktorka ze mną.Serducha jeszcze nie widać ale powiedział że wszystko ok i za tydzień mam przyjść znów i na pewno będzie widać serduszko. Pojawiła mi się mała torbiel na jajniku ale na pewno się wchłonie. Przy synusiu też tak miałam i mam nadzieję że to dobry znak :) Na szczęście nie ma odklejenia kosmówki. Przy dwóch ciążach poronionych miałam ;/ Dalej mam brać duphaston. Wczoraj popołudniu złapały mnie mdłości takie prze okropne... po prostu mega okropne ale bardzo się cieszę że są bo to oznacza że dzidzia prawidłowo się rozwija :))))
 
reklama
Hej przyjmiecie mnie do grupy :-) wczoraj zrobiłam test ciążowy i pokazał 2 kreseczki :tak: w poniedziałek dzwonie do lekarza umówić się na wizytę.

Jestem już mamusią dwóch ślicznych i mądrych córeczek :tak: 11 lat i 8 lat. Tym razem mam przeczucie że będzie synuś,mąż by oszalał :tak::-) Troszkę się boje bo choruje na tarczyce,w sumie jestem po wycięciu,więc lece w poniedziałek na badania TSCH
 
Do góry