reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

Piersi to norma, ja teraz mam zmiennie raz bolą, raz nie ;) ale jeśli chodzi o bóle to skonsultowalabym to z lekarzem, bo skurcze nie powinny występować z tego co mi wiadomo. Ja akurat nie miałam żadnych boli poza ciągnięciem wiązadeł. Na skurcze no spe weź
 
reklama
Co do Walentynek.... idę na weekendowy kurs szycia dla mam :D liczy się??? :D uszyję mężowi coś z serduszkiem :p skarpetkę na mini-stopę czy cuś :)
U nas też są kursy w soboty w centrum Gdańska. Ale najbliższe zajęcia są za tydzień :) Ja dziergam właśnie czapkę dla córy :-D

Witam! czy mogę się dołączyć? Również będę październikową mamusią :) termin według ost miesiączki przypada na 17 października :)
Witamy :) Dużo nas już :)

mam do was pytanie... czy was też tak bardzo bolą piersi? ważą chyba z tonę... i od ponad tygodnia mam codziennie skurcze brzucha.. najpierw delikatne przez cały dzień a teraz kilka razy dziennie dość mocne...
Nie mam skurczy, nie pomogę :)
 
Hehehehe, witaj Buba :) Ja jestem mamą marcową 2006 (aczkolwiek wtedy mnie na forum nie było), więc mamy dzieci w bardzo zbliżonym wieku, moja jest z 30 marca :)

Dreamgirl - Franek z 10 kwietnia. Wogóle to my 3 barany.....8/10/13 kwietnia jednym tortem obganiamy ;-)Czy twoja latorośl w drugiej czy w trzeciej klasie?

EwaS86 - wypoczywaj ,wszystko napewno będzie dobrze!

Sylwia87 - trzymam kciuki, grunt to pozytywne myślenie!

Ja dziś chodzę nieprzytomna....na niczym nie mogę się skupić, opadam z sił i chętnie bym podusię przytuliła ;) rano nie mogłam sobie przypomnieć co zrobiłam ze strojem na bal karnawałowy syna który dwa dni temu kupiłam...nie wzięłam ze sklepu, zgubiłam po drodze, wcisnęłam w domu i nie wiem gdzie...efekt był taki że syn poszdł ku swojej radości w piżamie małpie na bal przebierany.....To rozkojarzenie mnie dobija....jestem z tych skrupulatnych, nadgorliwych i pedantycznych a tu wszystko znowu się rozjeżdza....ciężkie czasy :zawstydzona/y:
Co do Walentynek to słyszałam coś przypadkiem że moi Panowie coś knują ale co i jak tego jeszcze nie wiem :cool2:
 
Buba super Wam się urodziny ułożyły, jestem ciekawa gdzie znajdziesz ten strój :sorry:

kurczę mam dziś doła - wyskoczyła i oprycha na ustach, fakt to po raz setny w moim życiu i podobno według dr gogle wtórne zakażenie nie jest groźne, ale i tak już schizuję, żeby to już był 38 tc,
tak czytałam i widzę, że wiele z nas przeszło poronienie, a niestety to pociąga ogromny lęk w kolejnych ciążach, tak jak pisałam dla mnie najgorsze są wizyty w toalecie - chyba powinnam sobie sprawić taki pasek kontrolny z odcieniami bieli i beżu jak jest do zębów, bo u mnie to już zakraja o paranoję, a do tego chciałabym ogromnego bólu piersi i mdłości 24 h, bo do tej pory wszystko jest znośne

jadę oglądać tapety do sypialni, kurczę wszędzie wklejam tapety i fototapety:confused:
 
Ostatnia edycja:
Czy ja wiem czy jest tak źle?;) wydaje mi się ze opieka medyczna jest na wyższym poziomie tylko nie ma hipohondrii ani hosteryzowania ;)
 
Ło matko dziewczyny, ale wy tu szybko piszecie musiałam z 4 strony nadrobić;)

Dziś zrobiłam dobrą rzecz zapisałam się do dietetyka klinicznego (jakaś cudna odmiana) aby mi dietę naskrobał ciążową bo mam morfologię słabą, brak żelaza, cukrzyce, niedoczynność i jakieś małe nietolerancje pokarmowe... Smaki mam takie że wczoraj o 1;00 kiełbasę z cebulą i papryczkami chilli smażyłam! Masakra boję się że utyje jak słoń dwa chciałabym jeść żeby to żelazo poprawić.

U mnie z objawów ciążowych to mało co jest a jestem 7 tygodniu + 1 albo 2 dni (różnie mi to pokazuje). Susiam często, piersi mam trochę większe i nabrzmiałe, ale mnie nie bolą w ogóle, smaki mam ale nie cały czas, do słodkiego mnie nie ciągnie, na myśl o warzywach robi mi się niedobrze, mięso żreć chce chociaż normalnie nie jadam duzo.

Delikatnie czasem robi mi się nie dobrze, ale wystarczy że napije się czegoś ciepłego i przechodzi. Normalnie człowiek może zapomnieć, że w ciąży jest. A i wydaje mi się, że w brzuchu doszło mi z 1 cm:p
 
reklama
dziewczyny na co macie smaki?
Ja dziś pół miasta zeszłam na Falafelem i mini piklami :)
poza tym zrobiłam baba ganoush na kolację.
Zazwyczaj mi się nie chce ale dziś sie porządnie wkręciłam. Szkoda tylko że dziecko odmawia spania ;/
 
Do góry