reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

Mrowkaa do kogo chodzisz do ginekologa w Bielsku bo ja będę musiała zmienić bo straciłam zaufanie do mojego po pewnej sytuacji.. A do Bielska aż tak daleko nie mam
Ja chodzę do Piotra Lasatowicza - przyjmuje prywatnie na Morskim Oku. 80 zł za wizytę z USG. Pracuje też w szpitalu na Wyspiańskiego, gdzie rodziłam (akurat podczas jego dyżuru więc było mi o wiele raźniej mając obok swojego lekarza). Fajny gość, fajny człowiek i chyba też dobry lekarz - choć wiadomo jak jest dobrze i nie ma problemów to każdy lekarz jest ok. A na okoliczność komplikacji i problemów nie miałam okazji go sprawdzać - na szczęście.
 
reklama
Hej przyjmiecie mnie do grupy :-) wczoraj zrobiłam test ciążowy i pokazał 2 kreseczki :tak: w poniedziałek dzwonie do lekarza umówić się na wizytę. Jestem już mamusią dwóch ślicznych i mądrych córeczek :tak: 11 lat i 8 lat. Tym razem mam przeczucie że będzie synuś,mąż by oszalał :tak::-) Troszkę się boje bo choruje na tarczyce,w sumie jestem po wycięciu,więc lece w poniedziałek na badania TSCH
Hej hej :) Witaj w grupie :)
Ja też niedoczynność mam, bo mam tylko jeden płat tarczycy :) Ale pod kontrolą i mam nadzieję, że wszystko będzie oki :)

A mój M. mnie dzisiaj na obiad zaprosił - jeszcze nie wiem dokąd, ale i tak super :)
 
Witam was sobotnio,

oj pospałam sobie niepowiem ;-) ale właśnie syn wszedł do pokoju i odegrał na flecie Odę do radości ;-)
Xmamuska - witaj :-)
Dreamgirl - mój Fran też w 2 klasie też poszedł jako 7 latek do szkoły .Kiedy acie komunnie? Bo Fran ma za rok w 3 klasie.
Paulka87- trzymam kciuk, wszystko będzie dobrze. I mam nadzieję że młości łaskawe będą bo mnie do łóżka przykuwają....:no:

Ja też mam jadłowstręt, fatalna sprawa...męczy mnie to psychicznie bo normalnie jestem kulinarnym obżartuchem....boję się że powtórzy się schemat z pierwszej ciąży.... mdłości i wymioty do 6 miesiąca....zamiast przybierać to chudłam....Nie mogłam nawet przejśc koło wcześniej ulubionych potraw.... a dziś mamy rodzinny obiad w mojej ulubionej knajpie...jutro poprawka u teściów na obiadku .... zobaczymy jak mi pójdzie z menu ;-) Dziś wieczorkiem chcemy skoczyć na imprezkę tylko ciekawe czy nie zasnę tak jak tydzień temu, muszę nieżle ściemniać dlaczego winka nie piję ;-)

I życzę Wam wszystkim dużżżżo miłości!!!!!
 
hej hej :)

witam walentynkowo :p wczoraj dzwoniłam do gina umówić się na pon i zapytałam o te bóle to powiedział że jeśli to było chwilowe to normalka i że po pracy mam poleżeć min 1h. To powiedziałam że wieczorami i tak leżę bo tak mnie mdli że nic innego nie wchodzi w grę ;p Dzis od rana też Niunio daje o sobie znać :) więc walentynkujemy z pizzą, knapą i filmem w domku :)


Co do Walentynek to słyszałam coś przypadkiem że moi Panowie coś knują ale co i jak tego jeszcze nie wiem :cool2:
daj znać co Chłopki wymyślili :)

dziewczyny na co macie smaki?
pizze :tak: tylko nie wiem czy dam radę zjeść ;p

Kurcze dziewczyny kilka dni mnie bie było a wy tyle stron naskrobałyście!!! nie nadrobię was :p
myśmy wszyscy w domu mieli jakiegoś rotawirusa....najpierw córcia, potem, ja, mąż no i tak miałam kilka dni z życia wyjęte..
myślałam że mam mdłości i wymioty ciążowe ale jednak to nie było to :p

Dziewczyny ja tez moją pierwszą ciążę poroniłam i też mam wielkie obawy cieszyć się z tej ciąży mimo ze drugą donosiłam. Niewiem kiedy poczuję że to już ten moment się cieszyć czy powiedzieć innym, może po drugiej wizycie u lekarza...

Byłam w poniedziałek na wizycie, biło juz serduszko, lekarz musiał się neiźle nagimnastykowac żeby zobaczyć zarodek a raczej ja bo mam tyłozgięcie macicy i się ukrył w tuleiku macicy :p musiałam tyłek do góry podnosić i wtedy można było spokojnie zobaczyć :-) mąż był ze mnąw środku ;-)
zdrówka, nienawidzę jelitówek a łapię je z odległości kilometra :( gratulacje serduszka! :)

Kurczę i teraz sie nie pokoje... Dwóch ginekologów mówiło ze boli podobnie jak na okres i ze to norma i jak bardzo przeszkadza to nospa ... niby nie plamie i nie krwawię ale ewidentne bol z każdym dniem sie nasila ... Chyba poczytam cos o tych wiezadlach czy jak to sie tam nazywa... :(
sory, nie chciałam straszyć, jeśli dwóch ginów powiedziało że jest ok to na pewno tak jest, każda ciąża jest inna :) moja Koleżanka ze starczek miała straszne bóle, no spa nie pomagała, a ma cudownego Syneczka :) Nie czytaj internetu! dobra rada, zaufaj lekarzowi, ja się naczytałam kilka razy i niepotrzebnie się tylko denerwowałam, a lekarz uspokoił że to normalne w ciąży i dał mi zakaz zaglądania do netu w poszukiwaniu info o dolegliwościach :)

Hej przyjmiecie mnie do grupy :-) wczoraj zrobiłam test ciążowy i pokazał 2 kreseczki :tak: w poniedziałek dzwonie do lekarza umówić się na wizytę.

Jestem już mamusią dwóch ślicznych i mądrych córeczek :tak: 11 lat i 8 lat. Tym razem mam przeczucie że będzie synuś,mąż by oszalał :tak::-) Troszkę się boje bo choruje na tarczyce,w sumie jestem po wycięciu,więc lece w poniedziałek na badania TSCH
witaj :)
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczyny. dzis mnie mdłości męczą okropnie. choc rano miałam ochotę na konserwe turystyczną;) teraz to jakas masakra wszystko mi smierdzi, mój mąż robi własnie pyszną lazanie na te walentynki a ja nie moge na nią nawet do pieca spojrzeć;( też mam lekkie czasami bóle jak na okres ale to chwilowe. mam no spe. leze duzo w lóżku i plamienia juz raczej ustały chyba ze tam jeszcze wewnątrz cos sie dzieje ale bielizna czysta co mnie bardzo pociesza. miłego weekendu.
 
No to znalazłam ten strój na wczorajszy bal karnawałowy Franka......... wyiągalam żelazko z szafy i tak sobie przypadkiem wypadł.....kto by pomyślał że tam go skitram......hmmm...co mną kierowało??? Może że go wyprasuję przed zawiezieniem do szkoły.....boję sie tych zaników pamięci ;-)

Blair - dobrze że zadzwoniłaś czasem warto się podeprzeć fachową wiedzą i mieć spokojną głowę! Chłopcy wymyśliłi mi Day Spa :) - też nie wiem czy chce mi się iść na miastowe harce...??? Może wieczór pod kocykiem z filmem Twoim przykładem zarezerwuję ;)

Spadam bo zaraz lecimy do familii. Miłego dnia dla was Mamuśki!
 
xmamuska witaj! :)

dreamgirl ja od przeszlo tygodnia goraczkuje i niby to normalne...codziennie rano po przebudzeniu mierze i mniej niz 37 nie mam ... ale dzisiaj rano wstalam z lekkim bolem gardla i jak do jutra nie przejdzie to bede musiala cos kupic zeby sie nie rolozyc bo ja bardzo chorowita :( tylko nie mam pojecia co zeby nie zaszkodzilo...

a dziisiejszy dzien w ogole mam bez sensu..nic mi nie wychodzi, brzuch tylko raz zabolal i sie martwie... w ogole juz bym mogla isc spac zebby tylko ten dzien sie skonczyl :(
 
Babki temperatura powyzej 37.5 to powod do obaw a zbijac paracetamolem trzeba koniecznie jak jest 38 lub wyzej, do 37.5 trzeba obserwowac czy nie wzrasta. Progesteron podnosi temp ciala u mnie w ciazy jest ok 37,3 jak chorowalam mialamam 37.8 i wowczas wzielam paracetamol... zdrowia dla wszystkich
 
reklama
wiecie co.. przed chwila zmierzylam temp bo cos licho sie czuje i mam 37,46... jak jeszcze podrosnie to paracetamol moge wziac na tak wczesnym etapie?

w ogole jeszcze mnie ciekawi jedno... wiecie kiedy u was moglo dojsc do zaplodnienia? bo chciaabym porownac bo mam nieregularne, dlugie cykle i z tego co wiem owulacji nie mam 14dc...
 
Do góry