reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

Niksa, cudowna reakcja Małej :)
Moja Hania ma dopiero 16 miesięcy a też już kocha Olafa ;) nawet mąż Jej z Londynu przywiózł taka dużą maskotkę, Hania wola na niego "Ojaf" :)
 
reklama
Hania tylko piosenki ogląda, ale "Mam tę moc" nawet mój mąż zna na pamięć ;) był etap, że parę razy pod rząd musieliśmy to oglądać :p
 
Hehehe, no kto by nie znał Krain Lodu.... :)
(...)stwierdziła że jeżeli dziecko ma spać u rodziców w pokoju to jej mamy kupić śpiwór i będzie mogła spać na podłodze ale koło łóżeczka :-D (...)
Niezła jest :) Moja córcia też bardzo się cieszy, ale teraz po poronieniu w grudniu jakoś tak ostrożnie. Jak wszystko będzie dobrze, to na pewno będzie się bardzo cieszyć. Ona doprosić się o to rodzeństwo nie może - już od trzech lat prosi :) Oby w końcu nadszedł kres jej modłów :D
 
ale miło się czyta Wasze wpisy... wspomnienia wracają, kiedy ja się dowiedziałam o ciązy... teraz moja córeczka śpi słodko w łóżeczku... Gdy zaszłam w ciąże to myślałam, że nie doczekam sie dnia kiedy ujrze moje dziecko... a tu już kolejne mamusie na następny październik .:szok:
 
Dreamgirl teraz na pewno wszystko będzie dobrze i może okaże sie na prawde podwójne szczęście ;-). No ja po opowiadaniach koleżanek byłam przygotowana na długie starania a trwało to 2 miesiące i mam nadzieje, że mój pęcherzyk rozwinie się w piękną dzidzie. ewelinaanna nie da sie ukryć, że czas leci jak zwariowany.
 
Dreamgirl gratulacje i to może podwójne ;-) Ja dzisiaj też byłam na usg i pokazał sie piekny pęcherzyk 2 mm. Ale jestem Szczęśliwa pod sufit mogłabym skakać. Dzisiaj też powiedzieliśmy o ciąży mojej 4 letniej córeczce była tak szczęśliwa że z tych wrażeń dopiero teraz zasnęła. Planowała już swoją opiekę nad dzidzią wymyslała imiona dla chłopca wiadomo Olaf (Kraina Lodu bajka wszech czasów mamy dziewczynek na pewną wiedzą coś o tej bajce heh) po czym stwierdziła że jeżeli dziecko ma spać u rodziców w pokoju to jej mamy kupić śpiwór i będzie mogła spać na podłodze ale koło łóżeczka :-D. Nie myślałam, że tak będzie sie cieszyła z rodzeństwa. Igem faceci to po prostu zimne dranie i tyle czasami to najlepiej walnąć ich młotkiem w łeb ;-)

haha no niezle kombinuje mała :)


Ja to się zastanawiam jak mój mały zareaguje, bedzie mial dopiero 1,5 roku, wiec pewnie do konca ni bedzie rozumial i bedzie zazdrość
 
reklama
Do góry