reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

igem, niksa mój syn się nazywa Olaf, wg mnie pękne imię, zawsze marzyłam, ze będe
mieć Olafka i mam

dziewczyny czy któraś z Was bierzę luteinę albo duphaston?

Też masz Olafa?
Ja brałam w pieszej ciąży.. I właśnie nie wiem czy też nie powinnam teraz brać bo jak kiedyś robiłam badania hormonów to miałam niski progresteron.. I mój ginekolog mówił że to ważny hormon podtrzymujący ciążę jak jest go za mało to można poronić więc brałam duphaston ale luteina to chyba to samo..

Dziewczyny robiłam dziś test nie pomyliły mnie przeczucia jestem w ciąży ale mężowi powiem dopiero w Walentynki a reszcie rodziny na razie nic nie będę mówić
 
reklama
coraz więcej nas tutaj :-) a jeszcze do końcowo-pażdzierniowych mamuś daleko ;-)
jutro wyjeżdżam do teściów i odbieram męża bo wraca z zagranicy :-)
czuję ostatnio coraz bardziej takie ciągnięcia w podbrzuszu, kłucia...też tak macie?
 
igem - gratuluję. Nie martw się, wszystko będzie dobrze i ułoży się. Wiem,że może miałaś inne plany ale jestem pewna,że w życiu jednego nie da się żałować - tego,że ma się dzieci. Choć wiem,że nie zawsze pojawiają się wtedy kiedy byśmy sobie tego życzyli.
 
igem - gratuluję. Nie martw się, wszystko będzie dobrze i ułoży się. Wiem,że może miałaś inne plany ale jestem pewna,że w życiu jednego nie da się żałować - tego,że ma się dzieci. Choć wiem,że nie zawsze pojawiają się wtedy kiedy byśmy sobie tego życzyli.

Dziękuję za te słowa. Teraz tylko się modlić żeby wszystko było dobrze z dzidziusiem i wytrwałości do października tego życzę sobie i Wam wszystkim
 
igem Gratuluje !!! ja mam małą różnicę miedzy dziećmi, , tak ja mam Olafa mój ma 4,5 roku,
zawsze jak się ktoś zastanawia czy tak dac dziecku na imię, mówie ze nie ma się nad czym zastanawiać,
Olafy to najgrzeczniejsze dzieci na świecie,

ja biorę luteinę i duphaston, i żle saię czuje, zastanawiam się czy nie po tych lekach, ja badała progeteron miałam wysoki,
dostałam chyba tak profilaktycznie, mysle ze ze wzgledu tez na mój wiek, duphaston powoli odstawiam
 
Mam takie pytanie czy są jakieś przeciwwskazania do jazdy na nartach w ciąży bo mój mąż chce jutro jechać a nie chce mu mówić o ciąży jeszcze A myślę że będę powolutku sobie jeździć i bardzo uważać to chyba nic się nie stanie zjadę sobie 3razy z odpoczynkiem.. czy to głupi pomysł?
 
igem Gratuluje !!! ja mam małą różnicę miedzy dziećmi, , tak ja mam Olafa mój ma 4,5 roku,
zawsze jak się ktoś zastanawia czy tak dac dziecku na imię, mówie ze nie ma się nad czym zastanawiać,
Olafy to najgrzeczniejsze dzieci na świecie,

ja biorę luteinę i duphaston, i żle saię czuje, zastanawiam się czy nie po tych lekach, ja badała progeteron miałam wysoki,

Masz rację Mój Olaf jest naprawdę grzeczny. Nie mogę od początku narzekać na nic.
To faktycznie po co tego tyle brać.. moim zdaniem to i tak bez sensu skoro masz wysoki progresteron
 
Ostatnia edycja:
reklama
sunflower witam :)

igem to super, zobaczysz, że się wszystko ułoży i kiedyś będziesz się cieszyć, że akurat tak wyszło :) co do nart to bym się trochę bała, jakiegos upadku czy cos, bo to roznie bywa nawet gdy będziesz ostrożna, przemyśl to :)

kate a po co i luteina i duphaston przeciez to chyba to samo?

Ja narazie nic takiego nie biore, bo nie bylam jeszcze u lekarza, ale w poprzedniej ciąży od połowy do konca brałam, wiec sie okaże juz 16 lutego umówiłam się na wizytę :)
 
Do góry