reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

Lilolo ja też nie przepadam za złotem i dlatego pierścionek zaręczynowy mam z białego złota, obrączki też mamy z białego złota. I nie nastawiaj się że zgubisz, poza tym złoto wcale nie jest teraz takie drogie. A z tym rozmiarem to Blair ma rację. Ja w pierwszej ciązy musiałam pod koniec zdjąć obrączkę bo była za ciasna i po porodzie niestety mimo wszystko musiałam powiększyć o jeden rozmiar- na szczęście mam bez zdobień.

Kasik lepiej leczyć małe dziurki bo mniej bolą.

Szczesliwa ja też mam ostatnio dużo jakoś tego śluzu, taki trochę mleczny jest.

Krewetka super by było.

Ladyk trzymaj się, a Maja po prostu pewnie tęskni, u dziadków krzywda jej się nie dzieje więc nie miej wyrzutów sumienia.
 
reklama
Krewetka trzymamy w takim razie kciuki za wyjście do domu...

Lilolo miło słyszeć dobre wiadomości, twoje dziewczynki jednak trochę wcześniejsze, trzeba dać im więcej czasu...

Dream zdrówka przede wszystkim...

Doris dołączam do zdziwionych, że nikt ze szkoły nie zadzwonił, nie pojmuję....

Ladyk sytuacji nie przeskoczysz, dobrze, że córeczka ma dobrą opiekę... a tęskni i nie rozumie, bo maleńka jeszcze...

A ja sobie dzisiaj młodą poczułam "od dołu"... tak coś podejrzewałam, że zeszła niżej, bo chodzić mi niewygodnie i całym ciałkiem napiera mi na podbrzusze... maksymalnie sięga pupą do pępka, więc bardzo nisko mi się wydaje... przynajmniej nie mam wątpliwości, że głowa jest w dobrą stronę zwrócona...
 
dreamgirl - łączę się w chorobie, szczekam jak chiłała i z nosa mi się leje....ale i tak się cieszę,że ból gardła trochę złagodniał bo do wczoraj nie mogłam mówić :confused2:

ladyk - nie martw się. Kontrolę da się odbudować później, nawet jeśli córeczce trochę się pozmienia to nie jest to nic nieodwracalnego. Za to sprawy zdrowia Twojego i chłopców to już co innego, z tym trzeba działać teraz bo czas się liczy dla nich. Wyobrażam sobie jak Ci ciężko, bo mam córkę w prawie identycznym wieku i całą ciążę modliłam się,żeby nie trafić do szpitala (tak jak mi się to przytrafiło w pierwszej ciąży), bo nie dam rady bez niej a i nią nie wiadomo kto i jak się zajmie... Ale wiadomo - nikt nie robi tego dla przyjemności...tak trzeba i już. Trzymam kciuki!
 
Krewetka cudowne wieści !!!! Ciesze się razem z Tobą :tak:

Ladyk,pomyśl o tym że każdy dzień przynosi dużo dobrego dla chłopców :-)

Dziewczyny jeśli moge mieć prośbę potrzebuje laika na fejsie ;-) siostra mnie namówiła żeby wziąść udział w konkursie , wystarczy polubić moje zdjęcie w galeri Konkurs Vitamama dziękuje :-)
 
No chyba wybrała pierścionek i w sumie narazie biorę srebro. Nie ma sensu ładować nawet 600zł w coś co ja założę od święta. Lepiej te kasę co zostanie z pierścionka dołożyć do obrączek. Bo ja swoją na pewno chce z diamencikiem.
Annie, dzięki bo to ty mnie natchnelas :tak:

Ladyk,

Dobrze, że chłopcy jeszcze w brzuchu. A jak wrócisz do domu to jakoś s sobie wszystko poukladacie.

Wysłane z mojego LG-D390n przy użyciu Tapatalka
 
Krewetka rewelacyjne wieści!! Trzymam kciuki żeby Igorek wyszedł w weekend!
Lilolo ale zasuwasz z przygotowania do ślubu :o nie martw się niebawem I twoje maluszki pójdą do domku ;)
Doris jak z córką??
Ela myślałam właśnie ostatnio gdzie cie wciągnęło??
Kamila1982 haloo? A ty nadal pracujesz??
Lady medal za zaciskanie nóg. Wiem że pewnie masz już sedecznie dość ale patrz ile dobrego dla chłopaków! Każda doba cenna.

Widzę że temat biżuteriI ślubnej na tapecie. Mój mąż jest koneserem I zawsze sam mi wybiera. On ma drogi gust więc nie dostaje biżuterii jakoś często ale zawsze dostaje białe złoto z platyna I diamenty. Tak więc I pierścionek zaręczynowy I obrączki I wszystko co nosze składa się ze stopu białego zlota z platyna. Teraz niestety musialam ściągnąć bo palce spuchniete ale z L miałam tak samo...
Ja dostaje pi3rdolca od soboty, ósemka idzie I pół japy spuchnietej az chce się wyć ...
 
Akat,

Takie sprawy co można wcześniej ogarnąć to chce zrobić przed wyjściem dziewczyn. W sumie dziś już 3 wzory zaproszeń wybrałam i z nich będziemy wybierać te, które zostaną. W przyszłym tygodniu wyśle mojego garnitur ogarniać. Tylko nie wiem czy to tak wcześnie jest sens. A reszta typu menu, ciasta, kwiaty to zostaną na listopad.

No i jeszcze jakoś spróbuję kosmetyczkę i fryzjera umówić i to też w najbliższym czasie. Wcale nie jest tak dużo organizowania. Ale fakt my robimy ledwo przyjęcie. Ale pewnie jeszcze odszczekam te słowa w listopadzie gdy jeszcze jakieś inne pierdółki podchodzą:)

Wysłane z mojego LG-D390n przy użyciu Tapatalka
 
Dream jak zdrówko? Mam nadzieje ze szybko Cię puści.

Paulka no to kciuki za szybką akcje ;)

So happy to jest możliwe żeby nienarodzone dziecko miało już zeby?! Wow nie słyszałam o czymś takim :) ale przynajmniej czesciowo niedogodności ząbkowania miałabyś za sobą ;)

Kasia niestety zęby to sprawa nie tyle dbania co organizmu... moja mama też dbała o moje zęby a psują się jeden po drugim :( mnie teraz u dentysty to boli jedynie płacenie...
Dla mnie wielki nie jest, nie lubię takich waziutkich ;) srebrne miewałam większe ;) to jest specyficzny model i nie każdemu się podoba, ale nie raz już się spotkałam z opinią ludzi którzy trochę mnie znają, że idealnie do mnie pasuje ;)

Lilolo super wieści ze szpitala ;)
To Wy w tym roku bierzecie ślub? Bo jak pisałaś datę to nie wiem czemu mignela mi data 2016 i stad się zastanawiałam ze wszystko tak szybko załatwiasz...

Doris dobrze że Weronice juz przeszło ;)

Aga ja w pracy też musiałam czasem zdejmować jak zakładała rękawiczki w labie, ale wtedy weszłam sobie go na łańcuszku na szyi :)

Szczęśliwa ja też mam ten problem ze śluzu jest dużo i tez się obawiam ze mogę dochodzenie czopa przeoczyć.

Krewetka cudne wieści :) super ze może juz od weekendu będziecie w domku! ;)

Ladyk domyślam się ze jesteś wykończona, ale dla Chłopców każdy dzień w brzuszku jest cenny. A Maja jak zobaczy braciszkow to jej przejdzie :)

Akatsuki mój nie lubi żółtego złota, wiec wybór obrączek był bardzo prosty, a jak usłyszał ze pallad który mamy w obrazkach nigdy nie z żołnierzy tak jak obrączki białe z niklem to już w ogóle był happy, ja trochę mniej patrząc na cenę bo za pallad się więcej płaci, ale na szczęście znajoma udzieliła nam sporego rabatu ;) G jak mówi o naszych obrazkach to zawsze się śmieje ze my mamy inne bo mamy z kryptonitem ;p (a chodzi mu o pallad) hehe
 
Cześć dziewczyny!

Bardzo zabiegany dzień miałam. Bez chwili wytchnienia. Rano na budowę bo facet prxyjechal w sprawie szafek lazienkowych i szaf, później przyjechali dalej robić kuchnię oczywiście jakies problemy przy okazji, później paczka z apteki przyszla i nie mam pojęcia jak ja to zamawialam bo bylam pewna ze sporo więcej ;) ale juz uzupelnilam braki i w sumie to z wyprawki brakuje mi tylko pampersow i recznika :-) poza tym jeszcze kupowalismy farbę do sypialni, podwojne zebranie w przedszkolu i akrobatyka dziewczyn. Masakra jak wyszlam o 8 z domu tak wrocilam o 20. Jutro musze w koncu odpocząć.
Ide nadrabiać zaległości
 
reklama
Hej dziewczyny, jestem jestem, śledzę Was na bieżąco ale trochę brakuje czasu na pisanie. Mam trochę biegania z moim pierwszoklasista zakupy do szkoły, zebranie, zajęcia dodatkowe itd. muszę się trochę lepiej zorganizować bo przez wakacje sie rozleniwilam.
Byłam wczoraj na wizycie odebrać wyniki i wszystkie wyszly ok. Położna I lekarz zmacali mój brzuch i tylko mówili duże dziecko to ja na to ze może na następnej wizycie poproszę o masaż szyjki aby przyspieszyć lecz lekarz niechętnie odpowiedział ze to nie dobry sposób bo szyjka się porozrywa czy coś takiego. Teraz następna wizyta dopiero 12 października późno bo w 38 tc.
Ja przez całą ciążę miałam tylko 2 razy wystawione L4 pierwsze od czerwca do sierpnia i drugie od sierpnia do terminu porodu czyli 28 października aż księgowa w filmie była zdziwiona ze lekarz na tak długi okres wystawił.

Lilolo, Krewetka bardzo dobre wiadomości ze szpitala. Byście szybko wracali do domku.

Paulka, Ladyk trzymam kciuki i czekamy na dobre wiesci.
 
Do góry