reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

Cześ laseczki,
Zaczęło do mnie docierać że to już finish....rany jak zleciało, niedawno przeżywałyśmy prenatalne....wybaczcie mòj brak aktywności ale teraz te dwa tygi to ostatnia prosta remontowa, trzymajcie kciuki! Narazie plan idzie!

Xmam- zrobione :)

Dream- trzymaj się kochana!

Lilo- widzę że przygotowania pełną parą :) super! A pierścień nie ważne z czego i za ile ważne że ma się podobać i mieć wartość sentymentalną!

Lady- współczuję ale trzymaj się jeszcze chwilę :* co do còrci spròbujcie niech dziadkowie włączą ją / powierzą jej odpowiedzialne zadanie(adekwatne do wieku) żeby poczuła się ważna, wyróżniona i doceniona. Teraz dla niej trudny okres bo mama i bliźniaki na afiszu a ona bidulka.....dobrze będzie! Trzymam kciuki!

Paulka - jak tam sytuacja?

Krewetka- świetne wieści!

Lilo- dzielne dziewczyny!!!! Fighterki po mamusi :) zdrówka i trzymam kciuki!


Kornelcia- trzymam kciuki za organizacyjny plan :)

Julisia- jedziemy na tym samym wózku, łączę się i wirtualnie wspieram!

So happy- niezła akcja! Wierzę że można być w szoku!

Spadam laleczki bo zaraz drzwi montują :) miłego dzioneczka!
 
reklama
Dzień dobry :)

Przede wszystkim dużo zdrówka dla schorowanych mam, nie czas teraz na przeziębienia.
Nie chcę straszyć ale poród to nic fajnego a podobno z przeziębieniem to już nie ma niczego gorszego. Także kurujcie się expresowo :)

Krewetka, bardzo się cieszę że mały lada dzień już wychodzi. Ile już waży?

Buba, Ty jesteś niemożliwa. Ja i bez ciąży nie ogarnęłabym tego co Ty. Podziwiam.

Coś mi forum nie chce działać jak trzeba, tylko mi?
 
Krewetka super wieści ;)
Lilo tobie tez lada dzien powiedzą ze dziewczyny gotowe do domku :)
Lady wiem co przezywasz z córcia, mój synek tez sie ciągle dopytuje kiedy wyciągną mi tego dzidziusia z brzuszka bo chce żeby mama wróciła do domu, a jak dzwonie to nie chce ze mną gadać przez telefon. Jedyna co mi zostalo to poplakac sobie w poduszkę, zacisnac zęby i jakos wytrzymać.
 
Hej dziewczyny
miłego dnia
ja zaraz pędzę do dentysty 3majcie kciuki 2 h z workiem w ustach przy zatkanym nosie oj będzie zabawnie- tylko nie dla mnie.
Nadrobię po powrocie.
 
Kornelcia to mnie zaszkokowałąś tym że od masażu szyjki możę ona popękać :szok: a moja położna to preferuje z kolei i pamiętam żę przy porodzie Juli też mi w ten sposób pomogli :tak: urodziłam ją w 2,5 godz od trafienia na sale porodową ;-)

Dziewczyny jeśli chodzi o czop,myśle że nie idzie tego przeoczyć :no: to wygląda jak gruda z budyniu niekiedy zabarwione krwią :tak::baffled: a śluz to sluz :eek:

Ja miałam wczorj położną też powiedziała że młody duży już i obstawia ponad 3 kg :eek: wizyte mam dopiero 17 i chyba nie wytrzymam,ciekawość mnie zje noo,powiedziała że mam już zacząć sprowadzać małego do kanału,pokazała co mam robić,jakie ćwiczenia,ale te cięższe dopiero po 38 tc :tak: powiedziała że skoro macica już ćwiczy to na pewno urodze przed terminem :tak: no i piłkę poleciła,że fajnie pomaga kręcenie biodrami na niej i skakanie,mówiła też o sutkach ale jakoś tego nie lubie :no:
 
Witam Dziewczyny,

Wczoraj podczytywałam cały dzień, ale weny mi coś brakowało na pisanie. Dobrze, że pozytywne wieści na forum.
Ja dziś postaram się ruszyć z kanapy... byłby czas ogarnąć to i owo w chacie oraz przygotować się do wesela w weekend. Obawiam się, że z tym drugim ciężko będzie. Moje stopy mieszczą się tylko w japonkach i trampkach. Nie mówiąc już o okryciach wierzchnich. Pfff, nadrobię fryzurą i makijażem :p

Julisia, zwolnij, odpocznij :)

Buba czytaj jw. ;)

Krewetka rewelacyjne wieści, życzę aby się spełniło :)

Ladyk, łatwo pisać, ale mniej na uwadze dobro chłopaków. Jak już będziecie w domu to ogarniesz Majkę. Ważne, że ma opiekę Dziadków.

So_happy, :szok: wow, 2 ząbki :)

Dream, Mrowkaa życzę zdrówka!

Doris, ciekawa ta "jednodniowa niedyspozycja" córki, cieszę się, że jest już ok.

Xmam, misja wykonana :D &&&!

Lilo, idziesz jak burza z przygotowaniami :) U mnie, mimo iż planowałam nie wiadomo co i jak na ślub i wesele, załatwiałam wszystko ekspresem, bo do dnia "przed" miałam intensywny czas w pracy. To chyba nawet lepiej, mniej stresu przeżywałam, jak byłam zajęta.

Kasik, dobrze,że masz kompetentną dentystkę. Lepiej zacząć kiedy ubytki są małe, poza tym teraz leczenie zębów nie jest tak drastyczne jak za czasów naszego dzieciństwa.

Kornelcia, długo musisz czekać na tę wizytę. Swoją drogą, mam wizytę jutro i ciekawe co mój gin wymyśli. Dobrze,że badania wyszły w porządku.

Miłego dnia :)
 
dzień dobry

Krewetka ale super wieści,

małkus coś mi się wydaje że Ty i Landyk będziecie następne na porodówce

Landyk kochana duzo siły życzę, jak wrócisz do domu wszystko wróci do normy, nie martw się teraz

mrowka, dream zdrówka

paulka jakies nowe wieści u Ciebie??

Buba widac koniec remontu u Was??


Dzieci w przedszkolu i szkole, jadę zaraz na zakupy,
później obiad

miłego dnia dziewczyny !!!!!
 
so happy jak to mozliwe ze dziecko juz ma zeby? o_O

Lilolo super ze z dziewczynkami coraz lepiej. I pewnie jest ci ciezko, ze nie mozesz zawsze ich odwiedzic ale musicie byc dzielne i niedlugo caly czas bedziecie razem :* wytrwalosci kochana :*

Krewetka super wiesci!

Ladyk do weekendu jeszcze troche dasz rade, a z Maja napewno wszytsko sie ustabilizuje jak wroci do domu, musicie to jakos przetrwac

Dream duzo zdrowka dla ciebie :*

Szczesliwa ja odkad musialam przestac brac tabletki mam tak dosc umiarkowanie tego sluzu ale jest gesty i bialawy

xmama daje lajka dla ciebie :)

Akat a nie wybralabys sie do dentysty z tym zebem, zebys tyle nie cierpiala?

Dziewczyny wy dalej w tych remontach tkwicie? Konczcie juz jak najszybciej z tym bo sie zameczycie

Colly mi od paru dni cos sie dzieje z forum a ne tele to juz nawet nie marze zeby na nie wejsc :/

ja mam wizyte 15.09 ciekawe co mi powie ciekawego lekarka :)
 
reklama
Dzień dobry!

Blair,

My chcieliśmy w 2016. Ale ksiądz się nie zgodził i mamy na jego warunkach 26.12.2015. Tak więc zostało 3 i trochę miesiąca więc staram się zrobić jak najwięcej. Na listopad i grudzień już takie ostatnie dopięcia. zostawić.

Dziś w końcu rusze dupsko i pojadę za ciuszkami dziewczyn się rozejrzeć. I już im swoje mleko zawieść:) wrócę pewnie koło 13 to napiszę co i jak
Wieczorkiem dziś znów do dziewczyn nie pójdę bo mój w pracy do 20. No ale do południa sobie to odbije. Uciekam już. Miłego dnia!

Wysłane z mojego LG-D390n przy użyciu Tapatalka
 
Do góry