reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

reklama
maran 3 razy sie pytałam czy dobrze słyszę , a gin mówi że nie wie czy są przebite
przez dziąsła bo tego nie widzi ale są i to 2 ,
i wagę dziecka jak usłyszałam to tez 3 razy się pytałam, pozniej pytam czy cos jeszcze
bo już jestem w takim szoku, że już wszytsko dzisiaj przyjmuję
 
So happy ja tez jestem w szoku, nie dosc ze olbrzym to jeszcze z ząbkami... i co teraz? Cesara Cie czeka czy bedziesz probowac sn? Moze Ty juz zacznin powoli wywolywac malego, sex codziennie, okna pomyj, chodzenie po schodach te herbaty z malin i co to tam jeszcze sie stosuje na przyspieszenie... chyba wiesiolek tez babki lykaja... juz sama nie wiem... ale jestem w szoku... przeciez Twoj 3-4 dni szybciej piczety od mojej malej a ja to nic nie wiem bo zadnego usg nie mialam od polowkowego...
 
Witam :)

Widziałam,że był temat pierścionków,cóż ja o swoim mogę na razie pomarzyć;) podobają mi się takie bardziej nietypowe, z perłą albo zdobieniami. Lubię złoto i srebro.

Lilolo moim zdaniem takie kameralne przyjęcie to fajny pomysł. W gronie najbliższych, nie za dużo przygotowań. Na pewno będziecie się świetnie bawić:) super,że po wizycie okej. Mam nadzieję,że info ze szpitala też będzie mega pozytywne.

Akat super szamka:) mi przyjaciółki zamierzają zrobić baby shower .Same przygotują jedzenie, jakieś zabawy. Poprosiły żebym zrobiła liste rzeczy których nie mam, one coś wybiorą i kupią:)

kasik myślę, że lepiej leczyć od razu,jak dziury są jeszcze małe. Fajnie,że dentystka wszystko tłumaczy Twojemu synkowi. U mnie mama dbała o moje zęby i od małego miała je pod kontrolą.Do tej pory nie mam zbyt dużych obawów przed pójściem do dentysty,no i nigdy nie biorę znieczulenia.

Ela Iguokundia ostatnio zastanawiałam się gdzie Nam zginęłaś. Trzymaj się i nie przepracowuj za bardzo:)

Chybra ja też ostatnio mam duży apetyt. Potrafię zjeść obiad, zagryźć ciastkiem a później jeszcze dopełnić miseczką owoców. No i na sam koniec kakao. Łączenie smaków mnie zadziwia.

Blair wow jaki wielki ten Twój pierścionek:) nie do końca w moim stylu,ale najważniejsze,że Tobie się podoba:)

Dream dużo zdrówka:) ja też chyba się przeziębiłam,to przez tą nagłą zmianę temperatury.

so happy zęby? o kurcze,coś szybko.

Uciekam robić naleśniki i pieczarkową. Mam jutro gości, muszę trochę ogarnąć mieszkanie.

Miłego popołudnia.
 
Moj mi sie oswiadczyl jak byliśmy jeszcze na studiach wiec na drogie pierscionki nie bylo go stać, ale wlasnie chyba dlatego ten pierscionrk ma dla mnie szczegolne znaczenie, sentymentalne... wydal na niego tyle ile mial uskładane i byl to tak zwany "wdowi grosz" ;) zareczynami mnie totalnie zaskoczyl ;) fajne to byly emocje... pozniej jak bylo juz troche kasy i jeszcze dzieci nie mielismy kupil mi kilka innych pierścionków z diamenteami i szmaragdami bo lubie szmaragdy :) ale zaden nie jest dla mnie tak wyjatkowy jak ten tani zareczynowy :) pierscionek to w tym wszystkim tylko symbol, dodatek do calosci ;) obraczki mamy dwukolorowe zloto zolte i biale w srodku, takue proste, nie zaokraglone no i w mojej jest osadzony diamencik ;) w ciazy nie nosze bo po nocy msm palce spuchniete, ale tak to nosze na codzien bo obraczka to wlasnie dla mnie jest do noszenia na codzień, zeby na niaz spojrzec i sie usmiechnac przypominajac sobie ten wyjatkowy dzien, a to ze sie niszczy... trudno wole by sie niszczyla przez lata wspolnego zycia niz lezala w szkatulce ;) zasadniczo to ja tylko obraczke na codzien nosze ;)

Dziewczyny brancie sie przed chorobskami... mnie tez dopadlo 2 tyg temu i kaszel pozostal a do tego zimno mi wyskoczylo znowu pod nosem wrrrrr... smaruje olejkiem z drzewa herbacianego i jest juz lepiej, ale jeszcze dokucza...

Doris i jak Wercia? Juz dobrze ?

Milego dnia babeczki...

Maran dzisiaj od rana jak ręką odjął :-O jakby wczoraj nic się nie wydarzyło. Lata po domu i smęci, że nie dam jej nic normalnego do zjedzenia :-D a jeszcze w nocy miała temp. 39 st.

Ladyk co u Ciebie??

Ela zaglądaj do nas w miarę możliwości!

Coś dbdg też się zgubiła.
 
hejka
ach ten wybór pierścionków :-) ja swojego nie wybierałam ale był strzałem w 10. Połączenie złota białego i żółtego.
Ps pierścionek za 3 tys to chyba bym ręce musiała ubezpieczyć i szafkę w pracy. Bo w czasie pracy nie mogę mieć pierścionków ani obrączki.

Dream zdrówka- ja też pod kołdrą z herbatką z miodem i cytryną


Lilo to musiało być cudowne uczucie jeszcze troszkę i obie będziesz tuliła.

Krewetka a jak u Ciebie?

Ladyk jak tam zaciskanie?

Dziewczyny pochwalcie się jak tam remonty.
U mnie wreszcie ciągnie się gładź, więc jutro po jutrze ewakuacja z domu.
 
maran na razie nic nie wskazuje u mnie na wczesniejszy poród,
muszę troche ochłonąć po tych dzisiejszych wiadomościach

doris
dobrze, ze małej juz przeszło

dream zdrówka

lilolo super wiadomości

co do pierścionka jaki dostałam od M zaręczynowy, nie wybierałam,M wybierał, złoty z cyrkoniami,
nie mam pojęcia ile kosztował i szczerze powiedziawszy nie ma to żadnego znaczenia dla mnie,
delikatny prosty, taki jak lubię,
 
reklama
Do góry