reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

Blair to pewnie i ja sie zdecyduje na teen pas :)
Kurcze rodzic bede drugi raz, ale czuje sie jak pierworodka. Bo mi ani wody nie odeszly, ani nie wypadł czop tylko mialam skurcze i rozwarcie..i bylam juz w szpitalu wiec nie panikowalam, a teraz hmmm...no ciekawe jak to bedzie, choc chcialabym cesarke ale wiadomo ze moze sie zaczac szybciej niz bede miala wyznaczony termin porodu :)
 
reklama
Ladyk no to niech siedza ile dadza rade i ile Ty dasz rade bo dla Ciebie to rez męczące...
Xmamuska hehe u mnie podobnie, teraz razem graja na tabkecie a 30minut temu byla walka ;)
Milego dnia wszystkim :*
 
A moja J o dziwo super grzeczna. Tfu tfu ;) za to pogoda mnie wykończy. Strasznie wieje i przez to głowa mnie boli :(

Ladyk,

Za chłopaków trzymam kciuki. Niech wyjadą kiedy będą gotowi &&& bardzo Ci współczuję, Ale dla nich warto to przetrzymać.

Xmam,

Haha ją pamiętam swoje walki z siostra :D współczuję ;)



Wysłane z mojego LG-D390n przy użyciu Tapatalka
 
Nie da się uktyć, że jestem bardzo zmęczona. Nie mam już siły. Nastrój mi się płaczliwy włączył. :(:(Niedługo znowu mnie przewiozą na patologię. Jak nie ma silnych skurczy, to w sumie po co mam zajmować salę innym rodzącym. Rozkręci się coś, to znowu na porodówkę. I tak w kółko.
 
Hejka. Melduje ze u mnie nic się nie zmieniło, dalej mam leżeć i czekać na rozwój sytuacji. Na ktg zapisaly sie 3 mocniejsze skurcze ale szyjka dluga i zamknieta i porodu nie widac :) zreszta jest weekend i pewnie dopiero w poniedziałek dowiem sie cos konkretnego. Wód jest dużo i chyba mi czop zaczął odchodzić po trochu.
 
Dziewczyny ciesze się że się trzymacie w dwupakach :tak:

Mój ambitny plan PRASOWANIE,coś strasznego :szok: kręgosłup mi siada :wściekła/y:

Czy wy też tam macie że jak dużo się ruszacie to dzieci wam się wypychają na wszystkie strony ? czy tylko mój rumcajs tak sobie wędruje i usilnie pokazuje że ma wszystko w dupce :eek: Masakra czasami mam wrażenie że pęknie mi skóra na górnej części brzucha :sorry:
 
Lilolo gratuluję decyzji!

Xmam ja od tygodnia przekładam prasowanie :-/ u mnie dziewczyny razem się bawią, za chwilę się kłócą, drą buzie i tak wciąż...

Ladyk, yustyna, paulka - trzymam kciuki za pozostanie dzieci jak najdłużej w brzuszkach!

Ladyk wiem, że jesteś zmęczona ale musisz uzbroić się w cierpliwość, nie masz wyjścia. Przytulam!

Ja się dziś tak fatalnie czuję, boli mnie pod zebrami z lewej strony i chce mi się wymiotować. I głowa mnie boli :-/
 
mamo jak u Nas wieje dzisiaj. Bylam z synem z poltorej godziny na placu zabaw i teraz czuje po glowie, ze wywialo mnie strasznie
Moj mezulek umyl okno w sypilani i dzisiaj albo jutro bedziemy skladac lozeczko :) nie moge sie jakos doczekac az wszytsko bedzoe przygotowane :)

Ja o pasie jakos nie pomyslalam wczesniej, ale w sumie to dobry pomysl. Blair czy chodzi o cos takiego BABY ONO, pas brzuszny, poporodowy, rozmiar L - Dla mamy i kobiety w ciąży | AptekaGemini.pl ? Widze, ze to mozna uzywac tez po cc, wiec fajnie. Ja poprzednio chyba zalozylam ze takich pasow sie nie uzywa po cc.
 
Xmam - oj nie tylko Ty tak masz. :-) Mi ogólnie od ok tyg- dwóch młody tak się rozciąga w brzuchu, że szok, z jednej strony o miednicę, z drugiej o żebra. Ogólnie cały czas prawie mi wariuje, w nocy też, ale najmocniej gdy się narobię lub gdy jestem zła. Po obiedzie zrobiliśmy sobie spacerek. Na początku mi strasznie ciążył, ale po jakimś czasie był spokój i relaksował się razem z nami ;-)

Ja jakoś dziewczyny nie myślę w ogóle o tych poporodowych majtkach, pasach. Przepraszam, ale jak dla mnie to jakiś dziwny niepotrzebny wymysł :-p
 
reklama
Dzień dobry. Ale mi dziś caly dzień niedobrze. Dodatko zgaga męczy. Krzyż caly czas napieprza. Ehhhhh

Lilolo - gratuluję podjęcia ważnej decyzji.
My wzielismy slub (niestety mogliśmy tylko cywilny) 4 miesiące Temu. Mieszkamy razem 1,5 roku. Stwierdzam że jesteśmy sobie bliźsi.

Ladyk - takie wędrowanie z porodówki na patologie musi być wkurzajace. Ale trzeba wierzyć że lekarze wiedzą co robią.

Paulka - i Tobie życzę dużo cierpliwości

Na razie wysylam bo mi obetnie wiadomość
 
Ostatnia edycja:
Do góry