reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

reklama
Kornelcia, ja zużyłam 3szt tyle ile bylam w szpitalu, nie wiem jak bedziesz rodzic ale po cc lepsze z wysokim stanem, moje gacie story nadal trwa, bylam w tesco i realu i nie bylo....jedynie jakies firmowki za 25zl:eek: to sobie darowalam, we wtorek u nas jest targ moze tam beda,, bo jednak do zwyklych zakladam opatrunek zeby nie drazniły rany
modklady bella mama zuzylam 5szt, potem juz mialam takie bardziej chlonne podpaski, teraz juz jade na wkladkach, wiem ze po cc krwawienie jest mniejsze i krotsze ale chyba i tak szybko mi ustały... musze sie w srode gin zapytac

lilo a w szpitalu nie ma doradcy laktacyjnego? moze zapytaj baeczek co opiekuja sie dziewczynkami, moze coś poradzą, ewentualnie zastosuj to metode co so_happy proponuje( w watku o karmieniu jest), duzo pijesz? mnie babeczki mowili ze minimum 2,5l wody
 
Krewetka,

Piję wodę, herbatki, kompoty, bawarki i karmi. I nic nie pomaga. Tyle to jest mój maks.

Z położonymi jak rozmawiałam to mi powiedziały, że skoro pierwszego dziecka nie karmiła to organizm zapamiętał, że pokarm musi zniknąć i teraz bez dzieci to bardzo trudno będzie mi cokolwiek zrobić. Ją nawet nie wiedziałam, ze mamy wątek o karmieniu :D

Ja po CC skończyłam połóg po ok 10dniach. I 16dni później dostałam już normalny okres.

Szykuje się powoli na wyjście do szpitala :)

Wysłane z mojego LG-D390n przy użyciu Tapatalka
 
Cześć kochane,

Rany, rany Paulka trzymaj się w dwupaku!

Dzięki dziewczynki za troskę i wsparcie, nie wiem skąd ja te siły mam... Ale dziś o 12 jak mnue zgieło w firmie z parkietami skurcz za skurczem tak leżę plackiem. Sprawy niepozałatwiane...R na zebraniu w szkole, przyjaciel mnie wku...na maxa, fatalny dzień, fatalny....

Z dobrych wieści to właśnie kończą podłogi jutro , mają ogarnąć malowanie częściowo i zabudoę ściany skręcają meble i sprzątaczka jedzie na szczocie, w pon wieżdza podłoga do salonu i meble do łazienki a w czwartek kuchnia. Zostanie obudowa 3d wnęki i Zostaną firany i zasłony które pani przywiezie i upnie za 1,5 tyg, może za 2 tyg będzie finito :) może zdąże!

Trzymajcie kciuki!

Chybra - łączę się w remontowym bólu...

Lilio- trzymam kciuki za laktację!
 
reklama
A ja miałam iść do dziewczyn, ale mój dziś w pracy musi być do 20 I nigdzie nie idę :(

Ale dzwoniłam i Milenka już jest na cpapie radzi sobie całkiem niezle. Emi sama ładnie oddycha. Nic złego się nie dzieje. Ehh ale mi szkoda, ze nie mogę isc :(

Wysłane z mojego LG-D390n przy użyciu Tapatalka
 
Do góry