reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

Witam w deszczowy piątek. Już zaczynam tęsknić za słońcem, jakoś tak ciemno dziś i ponuro. Wczoraj M. zniósł mi 4 wory ciuchów ze strychu, więc siedzę i sortuję, mam w nich taki *******nik, że masakra. Kiedy ja to ogarnę, a na strychu jeszcze ze 3 razy tyle.
Młody zaraz wróci ze szkoły a na 16 jedziemy na tańce, później doczytam co u Was, ale jak nic się nie wykluło to myślę że wszystko dobrze.
Mi też chyba hormony rozum odbierają, M wczoraj pyta co robi sól w lodówce?
Pozdrawiam
 
reklama
Hmm a po co ci teraz antybiotyk ?? dużo czytałam,dużo pytałam i wiem że antybiotyk działa chwilowo na te bakterie więc teraz go przyśpisz a za chwie znów się uaktywni. A po antybiotykoterapi kazali ci powtórzyć badania ?? U nas podają antybiotyk podczas porodu

Lekarz kazał więc biorę :) też miałam wątpliwości ale so happy tez brała antybiotyk. pewnie przy porodzie dostaniemy i tak jeszcze raz. no nie wiem. może taki uśpiony bezpieczniejszy? Lekarz mi mówił że jak przyjadę za późno (w drugiej fazie) rodzic to nie będą mi mogli podać tej szczepionki/kroplówki czy co to tam jest.
So happy badań nie powtarzała więc ja dopytałam mojego lekarza i też kazał nie powtarzać. Dziwne to trochę no ale skoro dwóch lekarzy mówi to samo to ufam że tak jest dobrze.
 
Ucina mi posty...

Lady a mi jedna dawkę sterydów dali o 9 druga chcą o 13 ... I sie tak zastanawiam, nie wiesz dlaczego ? .. Zapytam aż ..

Nie mam pojęcia. Mnie powiedzieli, że sterydy na przyspieszenie rozwoju płuc u dzieci zazwyczaj podaje się w odstępie 24 h. W sytuacjach nagłych jest to 12 h. Jak byłam w ciąży z córką dostałam co 24 h. Teraz z racji postępu porodu co 12 h.
Dawka co 4 h jest skądinąd dziwna... Spytaj. Ja w obu ciążach dostałam Celeston. Może Ty dostajesz jakiś inny...
 
Hejka. Ja tylko na chwilkę. Jestem po wizycie, dostałam skierowanie do szpitala, zaraz jadę dopakować torbe i do szpitala. Wód jest juz prawie 3 i mam leżeć na obserwacji kij wie ile.
 
Hej dziewczyny,

Lilolo silne masz dziewczynki super ze coraz lepiej sobie radzą☺, oby tak dalej i do domku wracajcie,

Ladyk życzę dużo sił ☺ powodzenia,

Izabela oby sterydy szybko zadziałały, trzymaj się w dwupaku☺

Akatsuki na zdrowie...

Dzisiaj wreszcie się wzięłam za kompletowanie rzeczy do szpitala brakuje mi tylko jednego bodziaka rozpinanego z przodu lub na boku.
Ile kupilyscie majtek po porodowych ? Kupiłam 2 sztuki Canpolu i sie zastanawiam czy jeszcze nie kupić paczki
 
Ostatnia edycja:
Paulka, dobrze że wiesz na czym stoisz, kończysz 36tc więc napewno wszystko będzie ok. Powodzenia ;]

Kornelcia ja mam 5 szt tych jednorazowych. Mam nadzieję, że w szpitalu wystarczą a w domu to już sobie inaczej będę radzić. Jakoś wolałam jednorazowe żeby wyrzucić i się nie zastanawiać co z tym dalej. Nie mam za to podkładów na łóżko i się zastanawiam czy nie kupić.
 
Hejka. Ja tylko na chwilkę. Jestem po wizycie, dostałam skierowanie do szpitala, zaraz jadę dopakować torbe i do szpitala. Wód jest juz prawie 3 i mam leżeć na obserwacji kij wie ile.

O rany co z wami dziewczyny,co druga w szpitalu nooo,powodzenia,na szcęście jesteś już bardzo wysoko w ciąży i na 100% maluch jest w pełni rozwinięty :tak:

Hej dziewczyny,

Lilolo silne masz dziewczynki super ze coraz lepiej sobie radzą☺, oby tak dalej i do domku wracajcie,

Ladyk życzę dużo sił ☺ powodzenia,

Izabela oby sterydy szybko zadziałały, trzymaj się w dwupaku☺

Akatsuki na zdrowie...

Dzisiaj wreszcie się wzięłam za kompletowanie rzeczy do szpitala brakuje mi tylko jednego bodziaka rozpinanego z przodu lub na boku.
Ile kupilyscie majtek po porodowych ? Kupiłam 2 sztuki Canpolu i sie zastanawiam czy jeszcze nie kupić paczki

Ja kupiłam 2 szt niby wielorazowe hmm takie jak z bandażu , zużyje je i będe bawełniane swoje nosić,pamiętam że dziewczynkami aż tak bardzo i długo nie krwawiłam
 
reklama
Do góry