reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2015

reklama
Witajcie
Chcialam wczoraj wieczorem was nadrobic to apka na telefonie mi swirowala nie umialam nic zrobic bo co 2 sekundy wlaczaly mi sie reklamy myslalam ze oszaleje o_O

Ladyk wspolczuje ci tych wszystkich igiel ale musisz byc dzielna dla chlopcow, jak tam u ciebie dalej w trojpaku?

lilolo super wiesci :) oby tak dalej i raz dwa wroca do domku dziewczynki :)

Buba jak ty dalej dajesz rade z takimi remontami?

kurcze ja bym tez musiala zakupic sobie takie majciochy jeszcze dodatkowo pare ubranek na 56 i cos cieplego na wyjscie bo nie mam kompletnie nic takiego :/
Wczoraj sie cieszylam ze wkoncu sie wysypiam w nocy to dzisiejdza noc byla jakims koszmarem praktycznie zero snu i od rana jak zombi
 
Dzień dobry

Oka nie zmrużyłam, fenoterol schodzi ręce drżą i tak do jutra na kroplowce wiszę. Po badaniach moich podejmą decyzje czy mogą steryd na rozwój płuc podać.

Ladyk powiedz sa jakieś efekty dodatkowe u nas po tym sterydzie ?

Nadrobię jak tylko W mi laptop dostarczy. Wraca koło 21 ... Tęsknie za Tosia, nic nie wie ze w szpitalu jestem bo przezywala by strasznie. I sama nie wiem czy mowić, ale tęsknie i chce żeby przyjechała. Psychiczne obciążenie dla mnie mega.
 
isabela powodzenia, obyscie sobie jeszcze w dwupaczku posiedziały troszeczke, bo moze jezcze ciut za wczesnie :)

dbdg ja placilam za gbs 45zł, ale z tego co pisaly tu dziewczyny to chyba najwiecej zapłaciłam, wiec pewnie max 50zł, co do instynktu to nie martw sie ja tez go nie mialam, nawet w sumie nie wiem czy przyszedl od razu po urodzeniu dziecka, ale bedzie dobrze, teraz nie wyobraz sobie zycia bez mojego synka, kocham go nad życie i jakos damy rade, jest inaczej jak masz o kogo dbac :)

so_happy super, ze masz takiego samodzielnego syna, a nie wszytsko za darmo od rodzicow dostaje :) a z tym ciastem to przegielas, przed chwila zrobilam sobie herbatke i sobie pomyslalam, ze takie suche ciacho by mi sie przydalo, noo ale nie bylo, wiec pozostala mi kanapka z dżemem :)

ladyk kochana jak tam sie czujecie?

u mnie pogoda marna tj 20st i deszcz pada, ale mi tam pasuje, nigdzie sie nie wybieram, a porzadki trzeba w domu porobic
 
reklama
Wszystkie, wszystkie są super ale Stateczną i postrzeloną uwielbiam! Szwaja ma fantastyczne poczucie humoru!

to wezme stateczna na poczatek jak tak :)

so happy gratulacje zakupu dla syna :)

Doris ja tez nie jestem dobra w pieczeniu, ale jak cos jest w miare proste to mi cos tam wyjdzie. Niedawno robilam tarte z borowkami, pyyyycha. Jak chcesz podesle przepis :)
 
Do góry