reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

reklama
No to oficjalnie dołączam do Was :) Dziś odebrałam wynik, beta 48,37. Będę do Was zaglądać i udzielać się ile mogę, ale proszę o wyrozumiałość, bo jestem kobieta pracująca.
Co do nocy, u nas niezła. Synek ostatnio chorował i też mieliśmy jazdy. W nocy brak snu, w dzień tylko rączki i mamoza na całego.
Ciągle mam rozkminy jak to się kocha dwoje dzieci. Nie może mi się to w głowie pomieścić. Macie tak, czy ze mną coś nie teges?

Małkus
, mamy pociechy niemal w tym samym wieku :D 2 dni różnicy.
 
Ostatnia edycja:
Belladonna, Kate witajcie :)

Kate, chyba teraz o córeczce myślisz? Trzech chłopców to dużo ;)

Belladonna, mam podobnie...też się zastanawiam skąd się bierze miłość dla drugiego dziecka? I czy da się być sprawiedliwym w tej miłości? Skąd brać czas dla obojga? Ech...duże wyzwanie przed nami :)
 
hej :)
chyba powoli mogę do Was dołączyć. Rok temu zdecydowaliśmy z Narzeczonym że odstawiamy antykoncepcję i będzie co będzie, ale się nie udawało. Ostatnio stwierdziłam ze czas zawiesić staranka, bo praca, ślub i kilka innych rzeczy między innymi wyjazd za granicę. No ale 10dpo [tak mi się wydaje bo od trzech m-cy nie śledziłam cyklu] ujrzałam piękne kreski na teście, na drugi dzień 11dpo beta 39 z kawałkiem, 13po [termin @] beta 76,93 a 18dpo- 432,5. Przyrost prawie 100%. 19dpo zrobiłam test pamiątkowy i były dwie piękne grubasy. Wczoraj lekarz badaniem gin potwierdził ciążę i założył kartę ciąży, ale pierwsze podglądnie maluszka dopiero 16.02 bo lekarz powiedział że na razie nie ma sensu robić, dać dziecku spokój i go niepotrzebnie nie promieniować, a 16 powinno być już widać też serduszko :)
Ogólnie jestem bardzo zestrachana bo jestem po dwóch ciążach biochemicznych 5 i 4 lata temu. Myślę że cieszyć to chyba zacznę się cieszyć po usg jeśli będzie wszystko dobrze. Chociaż lekarz twierdzi że wszystko jest ok :)
termin porodu 02.10.2015
 
Belladona witamy!rzeczywiście dzieciaki nasze w tym samym wieku i być może drugie też będą ;-)
Blair87 no to super że się w końcu udało! i witamy !

Spokojnie dziewczyny można kochać i więcej dzieci, miłość się mnoży nie dzieli ;-)
 
Cześć dziewczyny, ja tak krążę mię∂zy wrześniówkami, a Wami. Bo według OM to 6 tydzień, według lekarza 5. A w tym wypadku to labo koniec września albo początek października. We wrześniówkach już pisałam, napiszę i tu. Miałam już pierwszą wizytę, był widoczny pęcherzyk, ale też dwa krwiaki. Beta rośnie tak o 66 proc. czyli zdaje się, że w normie, ale dużo we mnie obaw. Biorę luteinę i staram się nie przemęczać.

Blair - pamiętam Cię ze Staraczek 2014 i trochę zastanawiałam się, czy tu napisać po tym, co mnie tam spotkało, ale mam nadzieję, że nie przyniosłaś tu tamtej negatywnej atmosfery. Ja w każdym razie trzymam za Ciebie kciuki.
 
Ostatnia edycja:
Belladona ja mam synka i wiadomo że marzę o córeczce a mój mezus ostatnio powiedział że chciałby synka bo ja córeczkę będę bardziej kochac:mad: wariat jakiś to chyba samo przychodzi miłość dla każdego taka sama:-) no i witam nowe mamusie dużo już nas:-)
 
reklama
Witaj Blair :) W sensie w październikowych mamach :) Ja mam wizytę 17 lutego, to pewnie przybędzie wówczas zdjęć z usg :)
Oby jak najprędzej!
Ja się już zapisałam do endokrynologa, ze względu na niedoczynność tarczycy. Trzeba czym prędzej zrobić badania, bo czas ucieka. No i do pulmonologa, muszę się upewnić, że mogę podczas ciąży brać wszystkie moje leki na astmę :)
Wy pewnie też już się denerwujecie co i jak.
Moja córcia bardzo się cieszy na przyjście rodzeństwa, już od kilku lat o nie prosi :) I w końcu się doczeka - miejmy nadzieję.
Pozdrawiam Was sobotnio :)
 
Do góry