reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

reklama
Witam z rana :)

Dziecię starsze na balu karnawałowym w przedszkolu, a ja kaszle tak, że już mnie wszystkie mieśnie bolą ehhh... Byłam u internistki charczy mi, dostałam receptę na antybiotyk, ale do wykupienia jutro jak się nie poprawi. Dzisiaj w związku z tym jadę do gina się skonsultować i porozmawiać, choć to za wcześnie, ale Pani doktor prosiła to potulnie jadę ;)

Drugi test zrobiony i dwie krechy są :)

Miłego dnia kobietki!

Belladonna my też bardzo chcieliśmy drugie, bo dwoje prawie słomiani jedynacy (zbyt duża róznica wieku- u nie 17 i 19 , u męża 9). Tyle, że moja Tosia to święte dziecko od urodzenia przesypia całe noce, także żadnej nocy nie zarwaliśmy, pięknie jadła, tyle, że jak miała 3 miesiące poszła na mm bo cyca nie chciała. Teraz będzie dobrze również, mama drugiego dziecka to mądrzejsza mama :)

Krewetka
my też nic jeszcze nie mówimy, powiemy jak będzie widać, co by dziecko wiedziało o czym mówię :)
 
Ostatnia edycja:
Dziewyczyny powtórzyłam dzisiaj test i są dwie piękne krechy bardzo sie cieszę chociaż ciężko w to uwierzyć niby chcesz starasz się a jak stajesz przed faktem to dociera wszystko jestem przeszczesliwa:-)
 
Ewa, super! gratulacje :)
Mam podobne odczucia. Bardzo chcemy tego drugiego szkraba, ale jak zobaczyłam II kreseczki to tysiąc myśli na sekundę! Czy na pewno to dobry moment? Jak Hania to przyjmie, czy będzie nieszczęśliwa? Jak sobie poradzę w ciąży (mój mąż dużo lata) ? Itp.
A potem widzę nas za parę lat, grających przy stole w gry i się uspokajam ;)
 
Ewa, super! gratulacje :)
Mam podobne odczucia. Bardzo chcemy tego drugiego szkraba, ale jak zobaczyłam II kreseczki to tysiąc myśli na sekundę! Czy na pewno to dobry moment? Jak Hania to przyjmie, czy będzie nieszczęśliwa? Jak sobie poradzę w ciąży (mój mąż dużo lata) ? Itp.
A potem widzę nas za parę lat, grających przy stole w gry i się uspokajam ;)

Hehe no chyba wszystkie mamy tak samo, boje się, ale wiem, że może rok dwa męki i później będzie super, a co to jest rok czy dwa w porównaniu z całym życiem ;)

Mój mąż też dużo pracuje, ale zima trochę mniej wiec o tyle lepiej.

Bierzecie coś oprócz kwasu foliowego?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dolga ja tylko kwas foliowy bo w 1 trymestrze on najwazniejszy, od 2 bede brac kwasy omega 3 i moze jakies fitaminy prenatalne
 
Do góry