reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

reklama
O tak!! Ja o tym myślę nieustannie. I póki co moim faworytem jest wkładka domaciczna (ale nie Mirena). Poza obfitym miesiączkami nie miała minusów. Na pigułce tyję i spada mi libido.
 
doris u mnie to samo tabletki mnie osuszaja z libido. Gumek chyba nikt nie lubi. Po wkladce znajoma zaszła w ciążę :/ zaczynam myśleć o visektomii...
 
Katjana te dolegliwości są związane z poluzowaniem więzadeł bo nasza miednica szykuje się do porodu, lędźwie są dodatkowo obciążone przez brzuszek to tzw objaw rwy kulszowej powinny pomagać zmiana pozycji możesz spróbować też CIEPŁY (nie gorący) prysznic
 
O popatrz. Ja wkładkę miałam dwa razy i było ok. Gumki w ogóle nie biorę pod uwagę. O wasektomii to ja mogę myśleć ale V nie sądzę :-D
 
ja jeszcze mojemu nie mówiłam o tym on ogólnie panikuje na myśl że ktoś mu może koło wacka grzebać no ale trzeciej ciąży nie rozważamy więc coś trzeba podzialac...
 
ja jeszcze mojemu nie mówiłam o tym on ogólnie panikuje na myśl że ktoś mu może koło wacka grzebać no ale trzeciej ciąży nie rozważamy więc coś trzeba podzialac...

Ha ha ha
Myślałam, że Twój na to przystaje. Ja juz słyszę jak V protestuje. Jeśli potrafisz przekonać męża to fajnie, ja chyba nawet nie spróbuję chociaż to byłoby dla wszystkich najwygodniejsze.

Kurde dziecko mi zebra próbuje przestawić.
 
reklama
witam wieczornie,
za dlugo to ja tym chlodem sie nie nacieszylam... ale przynajmnirj skorzystalam i pojechalam na targ na szybkie zakupy i kupilam sobie kiecke na te upaly i koszulke i pizamy do szpitala do karmienia :) pozniej pranko i ogarniecie łazienki- kolejny punkt na liscie odhaczony :)
no i popoludniu standardowo drzemka ;p
Niunia wlasnie zaczyna sie wiercic to chyba czas posluchac muzyki :)
bo ostatnio puszczam piosenki i nakladam sluchawki na brzuch :)

kasik mi nikt tak calkiem obcy nie dotknął brzucha (pewnie bym zwrocila uwage) ale wkurza mnie to jak osoba z ktora gadam (np z pracy czy jakas znajoma) dotyka brzucha. Oczywiscie Rodzice czy G to co innego. Ale obcy mnie wkurzaja ;p

Buba ciaza to nie jest fizjologia, to stan patologiczny dla naszego organizmu ;)

Mrowka e no taki obrot sprawy to super :) sie Mezu wykazal :)

Akatsuki zazdroszcze ogladania deszczu, w warszawie to sobie moglam poogladac... latarnie...

Xmamuska bardzo mi przykro z powodu kolegi :(

Normatywna my tez 18.08 swietujemy ;) 11lat razem i miesiac po slubie ;)

Julisia nikt tu nie linczuje za czarny wozek, wyraziłam tylko swoje zdanie ze ja dla swojego dziecka bym nie kupila, bo taki mam gust i kojarzy mi sie tak a nie inaczej, a co kto inny robi to mi nic do tego :)

Colly haha moj tez powiedzial ze z różowym wozkiem chodzic nie będzie! ;p

doris dwa glebokie wdechy ;) faceci sa w tych sprawach ograniczeni ;p moj Tato wyskoczyl z tekstem ze po co kupuje wszystko, ciuszki, pieluszki itd jak to powinno sie po porodzie kupić, ti rece mi opadly...
G wie ze ma sie nie wtrącać, pyta tylko ci jakis czas czy kasy nie potrzebuje i chyba cieszy sie ze Go z tego zwalniam ;) chociaz jesli chofzi chodzi o wozek to bardzo sie zaangażował ;)
haha az sie w glos zasmialam z tego "nie planujemy wczesniej rodzic" ;)

dbdg wspolczuje przejsc z facetem, no jak dziecko...

doris to super ze z serduchem ok :) oby faktycznie przeszlo po porodzie :)
 
Do góry