reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2015

reklama
Hej,
Strasznie dużo miałam nadrabiania. ..
Dbdg ja mam czarną gondole. ...
Tam gdzie pracuję, pracowała kiedyś kobieta, która dowiedziała się o ciąży w 7 m-cu. Ale to po 20 latach małżeństwa i niepowodzeń w zajściu. A potem źle interpretowala objawy... mówiła ze guz jej się przemieszcza.... a w pracy mówiły jej, żeby sobie test zrobiła. ..
Dream ta wrzesniowka, co urodziła, miała właśnie pessar i mimo to odeszły jej wody... w szpitalu lekarka zdjęła pessar i akcja potem była ekspresowa. ..
 
Kamilove pewnie masz rację. Oby szybko przeszło!

Happy u nas rano było cudnie. Słońce za chmurami, wiaterek. A teraz powtórka z rozrywki. Masakra!

Brzuch mnie boli poniżej pępka od dwóch godzin. Tam prawie w samym dole. Taki dziwny ten ból. Wzięłam nospę i zobaczymy co będzie dalej.
 
So happy, Dora

Mam tylko nadzieję, że przejdzie jej o soboty bo jedziemy nad morze i mój powiedział, ze on z tego nie zrezygnuje. Najwyżej sam pojedzie. Nerwy mnie wizeky, ale coz w sumie do soboty może będzie lepiej :tak:

Wysłane z mojego LG-D390n przy użyciu Tapatalka
 
So happy, Dora

Mam tylko nadzieję, że przejdzie jej o soboty bo jedziemy nad morze i mój powiedział, ze on z tego nie zrezygnuje. Najwyżej sam pojedzie. Nerwy mnie wizeky, ale coz w sumie do soboty może będzie lepiej :tak:

Wysłane z mojego LG-D390n przy użyciu Tapatalka

Jeśli to 3 dniówka to myślę, że do soboty przejdzie. Byle tylko nie miała gorączki.
 
Julusia mi się tam duzo rzeczy podoba, kocyk i papucki będe mieć z tej firmy od koleanki
bo miała od nich chyba 4 kocyki, kupie sobie za jakiś czas na pewno ten otulaczyk bambusowy

Doris ja ostatnio mam dosyc mocne skurcze jak pochodzę, trochę się boję
bo wczesniej tak nie miałam, ani we wczesniejszych ciążach,
połóż się może ci przejdzie
 
Ja w sumie mam juz wszystko dla malenstwa, moj maz sie w nic nie traca bo wie, ze na glupoty kasy nie wydaje i kupuje to co bedzie mi potrzebne, Ala np wybrala posciel do łóżeczka w niektore zakupy ich angazuje bo sie tym ciesza, ze moga cos dla dzidziusia wybrać, wiec im daje np z 3-4 opcji wybor :) ostatnio Ala w sklepie bardzo chcisla zebysmy kupily bodziaki w koty dla malutkirj a ze mam już na ten msly rozmiar to jej pozwolilam wziac te bodziaki ale na 6-9mcy. Ja zakupy dla malutkiej zaczelam od maja/czerwca bo mam tez wydatki zwiazane ze szkola dziewczynek wiec im kupilam wyprawki i ksiazki przybory buty itp w lipcu i tez na to poszlo mase kasy bo ok. 600e na dwie musialam wydać no a ostatnio to jyz dokupowalam jakies male rzeczy do szpitala itp.
Kamilove moze to i 3 dniowka u nas bylo tak z muesiac temu, ze najpierw Maja miala goraczke tak wlasnie 2 fni z hakiem a pozniej Ala... innych objawow nie bylo...
Ciasto mezowi wdtawilam do pieczenia bo ma do pracy zsniesc maja jakas akcje charytatywna... musze jeszcze jedno wstawic bo moje panny tez sie domagaja...
 
Muszę powiedzieć, że u mnie właściwie fajna pogoda, od rana jakieś chmurki krążą, wiaterek jest i nie ma takiej duchoty jak niedawno. Jak do tej pory okna zamykałam rano i chodził tylko wiatrak w domu, tak dzisiaj cały dzień okna otwarte i o dziwo się nie duszę . I tak myślę, że jak mój odpocznie po robocie to go muszę wyciągnąć na jakiś spacer :happy:

Kamilove - a możesz mi napisać co właściwie w aptece zamawiałaś na ten dzień ?
 
reklama
Do góry