reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

ja mam juz prawie 5 letnia corke , czas szybko leci, juz zapomniałam jak to mieć niemowlaka w domu :eek:

poprosilam aniaslu o przeniesienie watku, mam nadzieje ze sie zgodzi :)


Krewetka
nasze dziewczyny w bardzo podobnym wieku :) Jak myślisz, badałaś grunt czy pierworodna chce rodzeństwo ?

Dreamgirl
oby wszystko przebiegło po Twojej myśli :) &&&

Gratulacje dla wszystkich zafasolkowanych:)

Jutro dla pewności betę zrobię, ale to już przesądzone.. I wsio by było ok, gdyby nie ten kaszel i "gilposampas"

Dobranoc
 
reklama
A wy dziewczyny wszystkie robilyscie badanie krwi bo sama niewiem czy sie wybrać pierwsza wizyta chyba ok. 19 lutego będzie dopiero może dla swojego spokoju ze jest oki zrobić??
 
Ja tez nie robilam, robilam 4 testy dzien po dniu i ciemnieja co raz bardziej wiec hormon wzrsta a ja pierwsze usg bede miec w 12 tygodniu ciazy
 
ja też nie robiłam bety i nie będę robiła, 9 lutego mam wizytę więc wtedy zobaczę :-)
Robiłam 3 testy co 2 dzień i kreska ciemniała aż do dwóch grubych kresek więc beta przyrasta.
 
To i ja poprostu powtórzę jutro test dla swojego spokoju, u mnie z objawów to senność mnie dopada, zresztą jak w pierwszej ciąży odpoczywajcie dziewczyny dobranoc
 
Witam wszystkie mamusie i gratuluję dwóch kreseczek. Wczoraj zrobiłam test i był negatywny. Miałam jednak jakieś przeczucie, że powinnam go powtórzyć. Dziś ujrzałam drugą bladą kreseczkę. Jutro śmignę na betę i wszystko będzie jasne.
Też jestem mamą małego dzieciątka. Synek skończył w zeszłym tygodniu roczek :) W pierwszej ciąży nie robiłam bety. Dwie krechy były bardzo mocne. W 5 tc byłam już na pierwszej wizycie.
Mam nadzieję, że beta potwierdzi ciążę i dołączę do Was na stałe. Chcę mieć drugie dziecko, ale mam też wiele obaw jak ogarnę dwójkę (mój młody to typowy high need baby).
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć dziewczyny :)
Ciężko mi uwierzyć, że są tu już mamy z terminami na październik! U mnie do terminu zostało 27dni. Nie mam pojęcia kiedy ten czas minął.
Chcę Wam tylko życzyć powodzenia! Trzymam za Was wszystkie mocno kciuki :)
 
Do góry