reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Domka moja jeszcze kima...o 5.30 dostała jedzonko...daję jej jeszcze 20 minut ;) zazwyczaj budzi się tak o 8-8.30. Po jej porannej butli już się nie kładę. M. wychodzi do pracy, a ja w spokoju ogarniam się i jem śniadanie...no i mam czas na przejrzenie neta czy też poczytanie książki.

Co do pieluch to kończymy ostatnią paczkę dwójeczek i przechodzimy na trójki.
 
reklama
AA ja też już wstaje.

Naczyniaki-na karku mamy ale nim się nie przejmuje ale mamy też między oczkami.wg lekarzy zniknie bo to płaski gorzej jakby był wypukły.wygląda jak siniak i przy płaczu robi się czerwony
 
Kacha88 u nas w rodzinie ani z mojej strony ani z M. nikt nie ma naczyniaków...matko to biedna byłaś, dobrze, że nie pamiętasz. Kurcze to musi być niesamowity ból :( i teraz z jednej strony nie wiem czy jak nie zniknie to fundować Lusi zabieg w wieku niemowlęcym żeby właśnie nie pamiętała tego bólu czy też czekać jak będzie starsza i niech sama zdecyduje czy usuwamy...

Domka nasz naczyniak na początku był płaski, po jakimś miesiącu zrobił się wypukły i taki 'poszarpany' na brzegach...a między oczkami to miała moja bratanica. Teraz ma 2 latka i to znamie jest już prawie niewidoczne.
 
Domka - ja wyciągnęłam wkładkę w zeszłym tyg., dziad wazy ponad 6kg teraz więcej miejsca ma, noa naczyniaka córka miała na brzuchu zszedł przed 2 urodzinami


askar185 -
to ja bym robiła tak jak jest czas sciągania to ściągaj z tej nie ruszonej, wieczorem zawsze najmniej ściągniesz, u mnie bardzo rożnie raz rano z 1 ściągne 200ml, a czasem jak bym potrzebowała to z 2 na siłe 60 zejdzie :eek:. Mój aktywnie ssie 5-10 min potem tylko trzyma dla przyjemności i jak jest najedzony a mu zabiorę to nie płacze, a jak jeszcze głodny to alarm - sam mało kiedy wypluje...a ja nie usypiam na cycku u nas jedzenie-zabawa-sen. Karmie zawsze z 1 (ze 2 razy się zdarzyło ze z 2 ale to szarpał i szukał wiec ewidentnie był głodny a nie leciało - , a może bardziej niecierpliwy wtedy) bo to mleko sycące leci pod koniec i na dłużej się małe naje wiec nie ma co za szybko dawać cycka nr. 2.(bo się koło zamyka będzie jest to mniej syte i będzie się domagać częściej) Starsza karmiłam rok i do końca był zawsze tylko 1 cycek w jednej turze.
 
Czesc dziewczyny :-)
Dzisiaj w nocy tylko jedna pobodka przed 4 i to jeszcze sama wstalam, bo cyc pekal. Wyjadla az do flaczka :-) wstala o 8, zjadla i lezy na macie a ja na lozku. Niestety musze juz wstawac, bo mamy dzisiaj ksiedza miedzy 10 a 14 i trzeba czatowac.
 
Monia szybko u Was ksiądz chodzi. U nas w w tygodniu id 16 zaczyna. My mamy kolędę w sobotę.

Mamy karmiące mm zmieniałyście już Dzieciom smoczki na te z większym przepływem?
 
Miałam coś jeszcze dopisać ale z pośpiechu niechcący dotknęłam "wyślij" :) Tak wiec, czy Wy w nocy kładziecie dzieciaczki na boczki czy na płasko? Jeśli są mamy, które kładą na boczki, to zauważyłyście żeby maleństwa jakoś szybciej się budziły? Bo mnie się wydaje, że jak zostawiam na pleckach, to mały jakoś jakby dłużej spał? Może jak jest na boczku, to więcej się wierci i to go wybudza? No słucham Was? ;)
 
reklama
Samochodzik dzięki ;) tak się zastanawiam nad zmianą, bo wydaje mi się, że Młoda się męczy przy jedzeniu.

Kurczę małpka moja zaczyna się podciągać. Jak leży na tym klinie to co chwilę główkę do góry ciągnie...to chyba niedobrze....
 
Do góry