reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2014

Madziula nie czekaj. U nas też był katar kilka dni i zaczęła kaszleć na drugi dzień poszłam do lekarza i już było zapalenie oskrzeli :-(


Cyntia co nakupowalas? Ja dzisiaj też trochę popłynęłam na zakupach :-D
 
reklama
Napisałam 2 wiadomości i tyle wiem, że chora jest teraz. Napiszę jutro, ok?

Kupiliśmy na wyprzedaży fajny kombinezon, 2x 3pak body za 25 i 30 zł, i 2x szpanerskie body :D
 
cynta pochwal sie.ja mialam kupic w smyku pajace bo były 3 pak za 50zł a ja mam jeszcze kupon na 20% ale karola sie rozdarła i wyszlismy...
 
Moze po weekendzie cos ruszy, niech sie dziewczyna wykuruje ;) Cierpliwie czekamy.
Fajnie Wam z tym smykiem, ja nabylam lozeczko turystyczne i spacerowke taka skladana na wyjazdy. Odkupilam od dziewczyny, lozeczko raz uzyte bo jej dziecie niechciala spac w nim, a wozek miala raz w polsce i kilka razy na miescie. Za wszystko dalam £40 i jestem zadowolona.
 
A ja mam tyle ubranek w tej chwili, ze mi sie komora nie zamyka, a za chwile pewnie i tak wyrośnie. Cześć kupiłam, strasznie duzo dostaliśmy uzywanych od znajomych, którzy maja córki odchowane. Aż szkoda, ze nie mam co kupować. ;)

Ja dziś cały dzien jakis gości miałam. I byłam tez z bardzo dobra koleżanka i jej córeczka (7 mieisecy) na spacerze z wózkami. Fajnie tak. :) moze powinnam jakis wózkowych mam w okolicy poszukać.
 
Ja przed świętami obkupiłam się w Smyku -kupiłam pajace w dużej promocji-3 szt/po 30 zamiast 69.00/3 szt ,i 49.90 zamiast 89,90,no i fajny śpiwór do wózka i fotelika.
 
Cyntia dzieki za rady.Dalam mu teraz drugi raz 10 kropelek przy jedzeniu i czekamy.Zaraz kapiel, moze sie zrelaksuje.Dopiero ze szkoly wrocilam, wiec lekkie opoznienie mamy. Uzywala ktoras z Was tych kropel Tobrex lub Tobrexan do oczka dziecka? One jakies geste sa i sie pienia.Farmaceutka powiedziala ze tak ma byc.. Dziwne
 
Usypianie;)
U nas mały w dzień zasypia najczęściej sam w łóżeczku bez smoka (dalej nie lubi) chociaż też czasem przy cycu. Ale co mam zrobić jak nie zdąży zjeść a już śpi. Wieczorem zawsze zasypia przy cycu ale mi to nie przeszkadza. Hania też tak zasypiala i teraz ma 2 i 8 mcy i punkt 19 zasypia sama w swoim pokoju. Nie ma z nią problemu i łudzę sie, że z Nikusiem też nie będzie.

Cyntia współczuję stresu o Adika ale wierzę, że to rzeczywiście błąd laboratorium. Mimo wszystko często się zdarzają.

Syla moim zdaniem to nie problem jeśli dziecko jest tak malutkie. u nas w rodzinie i wśród znajomych często się zdarza, że dzieci same szybko (ok. 1,5roku) odrzucają mm. moja akurat na noc jeszcze pije ale max 150ml a czasem jeszcze zostawi. Przecież mm są do 3 r.ż. wiec dzieci są już na tyle rozumne aby zasnąć bez mleka. Hania właśnie pije ostatnią puszkę mm i odstawiamy na dobre.

Renisus jaki wózeczek kupiłaś??

Jenny u nas tyle maluchów sie porodziło, że rok temu spotkałyśmy sie z kuzynkami i ich pociechami w wózkach na spacerku we trójkę. Potem spotkałyśmy kumpelę z wozkiem, która dołaczyła a potem jeszcze dwie. Wiec spacerowałyśmy parami. Bylo nas 6 mamuś z sześcioma wózkami:) ale było poruszenie na wsi ;p

Magda6m dobrze, że mówisz bo ja właśnie bede cyganić od pediatry te krople.;)

Ja właśnie wczoraj w internetowym Smyku zostawiłam 270zł :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
magda - u nas dziś stuknął tydzień bez kupy (!) ale nie czekałam już dłużej i rano zaraz podałam małemu 1/4 czopka i po 20 min zrobił big kupę. Ale nigdy wcześniej nie miał aż tak długiej przerwy. Co do wywoływania kupy mój mąż ma teraz taki tekst: "dupsko dupsko wypuść kupsko" :-D
 
Do góry