reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2014

Dziewczyny, które maja problem z usypianiem dzieci. Jeżeli będziecie odwlekać nauka samodzielnego zasypiania w czasie, tym później będzie to dłużej trwało.

Nianiusia zasypianie przy butli to nadal jest problem, bo później będzie trzeba dziecko i tego oduczyć.

Cyntia mały bokser Ci rośnie, a Ty ćwicz uniki:-) Co do Lambii to mi również się wydaje, że trzeba powtórzyć badanie. Adi ma apetyt? Bo jak mojej znajomej dzieci miały Lambie to głównie objawiało się to brakiem apetytu.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam się przy kawce :-)
My dzisiaj pospałysmy do 10 :tak:Zocha zasnęła po 21 i spała do 5, aż obudziły mnie cieknące cyce. Później jadła o 8 i 10. Pogardziła lewym cycem ale prawego wzięła. Oczywiście jadła krótko ale ważne, że jadła :tak:

Ponawiam moje pytanie: czy po zdobyciu nowych umiejętności przez dziecko mija skok rozwojowy?
 
Nie wiem kiedy mija skok.
Moja nie koniecznie spi przy cycu. Spi przytulona do mnie i wybudza sie jak ją odkładam. Problem pojawia sie tylko wieczorem w dzien raczej ładnie zasypia chociaż jak jej sie trafi gorszy dzien to wtedy tez ją przytulam i szybko zasypia ale wtedy tez nie chce byc odłożona. Wiem ze jest malutka i teraz łatwiej odłuczyć ale mi cieżko bo sie zle czuje ze jej bym przytulania odmówiła.... Oj hoduje sobie problem.
 
A moj Mikus zasnął o 22, spal do 2.30, potem butla o 5,o 8. Obudził się przed 7 z bólem brzuszka, kręcił się,zwijal, az w końcu zrobił kupkę i go popuscilo.
Zauważyłam ze w nocy się cos wiecej kręci, nie może baczkow puscic i potem sie wybudza.
 
A moj Olek piaty dzien bez kupy. Ja chyba osiwieje... Wczoraj dawalam 2 razy czopka, dzisiaj jeden raz, masaze i windi od wczoraj.Ale na szczescie nie widze zeby go bolalo, dobry ma humor.Jeszcze dzis mam egzaminy w szkole i tak kursuje w ta i spowrotem a mam 30 km w jedna strone.
 
Espumisan dawalam kilka razy.Ale lekarz mowil, ze on podraznia jelita. Boze, ja juz nie wiem co mam robic i kogo sluchac :"(
Wczesniej namisalam, ze maly ma dobry humor, a teraz sie obudzil z rykiem, a ja za 30 min musze wychodzic i zostawic go z A.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny sorki, że tak z problemem, ale czy mogę prosić o pomoc.
Mała złapała jakiegoś wirusa (chyba) słychać, że ma małe problemy z oddychaniem (chyba nos zapchany, ale katar jej nie leci specjalnie, chyba, że trochę jak płacze) i ma taki wstrętny kaszel, u dorosłego to jest taki - u nas się mówi odrywający - nie wiem czy zaaplikować jej inhalacje z soli fizjologicznej czy raczej jechać do szpitala żeby ja obejrzeli. Aha, gorączki nie ma.
 
Do góry