reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

A mi powiedzieli ze nigdy nie będę mogła mieć dzidziusia bo mam wadliwa macice i jeden jajnik. No i mam ten swój mały cud.

Kochane!

Będę zaglądać, ale ze trochę się obsrałam z robotą może byc ciężko z pisaniem.

Życzę Wam cudownych Świąt. Niech upłynął w radosnej i spokojnej atmosferze. Życzę Wam i Waszym Malenstwom duuuuuuzo zdrowia bo to podstawa wszystkiego. Cierpliwości i umiejętności cieszenia się z malych rzeczy. Życzę Wam znalezienia zagubionej iskry do rozpalenia na nowo miłości między Wami i Waszymi partnerami. Niech o północy przemowia ludzkim głosem. I nie życzę Wam dużo prezentów bo ten najważniejszy jest już z Wami i obdarza Was najpiękniejszym bezzebnym uśmiechem.

Cyntia, Garmelka, Sunovia, Pscółka, Wawka, Renisus, Rjoanka, Judy, Marrika, Gosiak, Goska03, Domka, Agniecha, Peluches, Babina, Madziula, Ruda, Syla (jeśli któraś pominelam wybaczcie,piszę z pamięci -kolejność przypadkowa; )) - DZIEKUJĘ ŻE JESTESCIE!!♡

Wesołych Świąt!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Alez jestem dzisiaj placzliwa, Mizzah poplakalam sie przy Twoich zyczeniach.

Ok zbieram tymek w troki i jazda robic karpatke.

Milego dnia Mamusie, nieszalejcie dzisiaj z robota.
 
Dzień dobry :)

Mizzah, :) dziękujemy :)

Marrika, ja też się pomodlę za Twoją Kruszynkę!!!!!

Garmelko, a Ty gdzie? Zostaw juz te ryby i napisz nam tu coś!!!!

Cyntia, jak tam z mężem?

ja już się wykąpałam, idę robić sałatkę. We Wrocławiu słonko się przebija przez chmurki, normalnie jakby wiosna miała zaraz przyjść.

Mi w tamte świeta też wszyscy życzyli drugiego dzidziusia. Miałam nadzieję że już sie udało, to był jakoś 8 m-c starań no i 1.01 przyszła niechciana @. No ale na szczęście kolejnej już nie było :) I teraz jeden cud ogląda bajkę a drugi śpi slodko w łóżeczku.
Miłego dnia
 
Ostatnia edycja:
mi życzyli syna ;-) no i śpi dziad
U mnie 8C*, słoneczko parę chmur i jak dla mnie taka może być cała zima, byle do wiosny
 
Ależ mieliśmy noc! Karmienie 20-6-9! Młoda zrobiła nam prezent i przespała po raz pierwszy 10 godzin:szok: Już mogłoby tak zostać:rofl2: Ja i tak nie wyspana, bo jakieś choróbsko próbowało się przyplątać i miałam w nocy gorączkę. Ale już jest lepiej.

A ja życzę Wam (w sumie to nam) dwóch rzeczy - MIŁOŚCI, aby zawsze z nami była, abyśmy kochały z cierpliwością i wyrozumiałością i abyśmy były prawdziwie kochane, nie tylko słowami, ale przede wszystkim czynami. Oraz ZDROWIA, bo je niejednokrotnie doceniamy dopiero jak tracimy, zarówno dla nas, jak i naszych maleństw (dla Twojej kruszyny Marrika podwójnie!). Jak będziemy mieć te dwie rzeczy, czego chcieć więcej? -oczywiście w pojęciu zdrowie zawiera się figura, o jakiej marzymy:-D Wszystkiego dobrego!

Zmykam się ogarnąć, a potem została mi ryba i makowiec.
 
IMAG0289_1.jpg
Dziewczyny życze I ja Wam wesołych I pogodnych świąt Bożego Narodzenia. Dużo zdrowia dla Waszych pociech, dużo miłości oraz cierpliwości:) nas Mikołaj odwiedził już z samego rana:)
 

Załączniki

  • IMAG0289_1.jpg
    IMAG0289_1.jpg
    16 KB · Wyświetleń: 39
reklama
Do góry