reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

ja do ryby dałam mirune smayłam aby w przyprawach na oleju.
uff padam.Ale tak sernik jest,keks jet,galaretki sa,rafaelo jest,pierogi sa,ryba jest,mieso jest,boczek czeka na wolny piekarnik.Musze ogarnac chate,a wygladam jak miotła a tu włosy musze jeszcze pomalowac.

Jakby co to zycze wam wszysttkim zdrowych spokojnych swiat spedzonych w miłej rodzinnej atmosferze;-)pociechy z dzieci i partnerów.No wszystkiego najlepszego;-)
A ciekawe co mi mikus przyniesie w tym roku:-)
 
reklama
Oj współczuję wam szykowania tego wszystkiego. Ja tam do kuchni się nie nadaje,nie mam cierpliwości do stania przy garach,to już wole sprzątać.
U mnie mama robi te wszystkie pyszności,jutro mój zrobi sałatkę. Po wigilii u nas jedziemy na wigilię do teściów,tam zostajemy do pierwszych świąt,a na drugie zjezdzamy do siebie. Mamuska zaprosiła resztę mojego rodzeństwa,więc nie muszę nic szykować
 
Teraz to chyba nie wszystkim przysługuje becikowe

Słuchajcie nie kupiłam papieru do pieczenia. Czy na folii aluminiowej mozna piec pierniki?? Lub np na foli od rękawa, ?,:confused::confused:
 
Ostatnia edycja:
Mizzah - jeśli dochód jest wyższy niż 1922zł "na rękę" na osobę to nie przysługuje (np. gospodarstwo rodzice i 2 dzieci nie może mieć więcej 7688zł netto żeby się łapać)

w folii aluminiowej - ja piekę całe ryby 40min ;-)ale pierniki to nie wiem czy się nie zacznie fajczyć, do foli tez się może przykleić nie testowałam, ja bym na posmarowanej blaszce położyła pierniki i po wystygnięciu ściągała
 
Ostatnia edycja:
Mizzah na zwyklej blaszcze powinno tez byc ok tylko czyms posmarowac musisz.

My juz po szczepieniu, podlaczylam ja do cyca i tak ja szczepili. Plakala mimo wszystko ale szybko zaczela sie uspokajac i smiac. W ogole wpadla w szal
jak weszlismy do gabinetu, a jak placze bardzo to zaraz ma czerwone do okola
oczu i przy ustach i pigula po szczepieniu mowi do mnie. Wydaje mi sie ze ona jest przeziebiona. Nozzzz to teraz to stwierdzasz durna babo?! Ale tak sobie mysle ze jakby byla przeziebiona to sama bym to zauwarzyla. A ona ani temperaturki nie miala, bawila sie ladnie i je ladnie. Wiec nie wiem co ta baba mowila. Podalam Juli profilaktycznie paracetamol. Teraz spi.
 
Pierniki (takie prawdziwe) to mają do siebie, że wychodzą takie twarde, dlatego robi się je przynajmniej 2 tyg przed świętami ;-)

Mi z kolei wyszedł niedobry barszcz. Jakiś taki słodki. W przyszłym roku zrobię prawdziwy, na zakwasie. Tak to jest jak się chce danie last minute.

Zmęczona jestem po dzisiejszym dniu, a to jeszcze nie koniec (jak zwykle pisze z łazienki kapiac Marcelę). I jeszcze się z moim pokłóciłam.
 
reklama
Mizzah – wymiatasz, masz wyobraźnię dziewczyno:-D. W stodole to ja chciałam pobawić się ze swoją świnką morską. Jak ją puściłam na siano to była ostatnia sekunda kiedy ją widziałam, dosłownie się w nie wryła:-D. Rozmnażanie dorsza mnie powaliło, aż popuściłam herbatę:-D.

Garmelka – ten syrop na ulewanie to Gastrotuss baby (koniecznie baby, bo jest jeszcze dla dorosłych)

Wesołych Świąt dziewczyny i nie przepracowujcie się zbytnio;-)
 
Do góry