reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

reklama
Mizah- dostaniesz po dupie!!! Tez sie poryczalam przy Twoich życzeniach :( zrobiłam sobie przerwę w kuchni żeby Was doczytać i tu taki beton ze mój stary (czyt. Mąż) chciał mi telefon zabrać:)
Marrika- pomodlę sie jak tylko potrafię najlepiej za Twoja corunie!!! Bedzie dobrze, jej aniołek stróż nie pozwoli żeby było inaczej! Ściskam!
Agniecha- jestem, jestem, wczoraj padlam/ nic nie zrobiłam, tak mnie gardło rozbolało, dreszcze i katar- mój tez chory - rano byłam w aptece i sie faszerujemy, ale drze żeby Iska sie nie zaraziła :(

Kochane a ja życzę i Wam i sobie abyśmy te święta spędziły w magicznym nastroju, razem z naszymi najbliższymi, żebyśmy sie nie kłóciły, a z tymi co mamy na pieńku potrafiły wybaczyć i zapomnieć to co złe... Aby te święta sprawiły ze nasze relacje zaczynamy z biała kartą... Cieszmy sie i szanujmy wzajemnie bo tak jak pisała Renisus nie każdemu beda dane następne święta... Aha i objedzmy sie ile wlezie , bo cos mi sie wydaje ze po świętach temat diety bedzie na topie!!!! :)
 
Ufff podlogi pomyte, ciasto zrobione, ubrania wyprasowane... Moj jeszcze w pracy. Jakos mi ciezko na watrobie:( A myslalam ze w tym roku nie bede ryczec w wigilie. Aby do oplatka potem juz luz bedzie.
Chyba musze kawke walnac, jak mi sie takiej prawdziwej chce a nie bez cofeiny. Ehhhh..
 
Rjoanka niestety ale moja dostaje extra powera jak ja taka kawe wypije. Potrafi niespac do 2 w nocy, dlatego i kawe i herbate mam bez kofeiny. Kawy jeszcze nie zrobilam, musialam zmienic pieluche i cyckamy. Znowu dupinka odparzona, teraz to wysyp taki az mnie boli. Mam wrazenie ze to po paracetamolu bo podawalam jej po szczepieniu.
 
Dostałam okresu/ to juz drugi- mam takie chlustanie ze masakra. Dobrze ze mi podpaski poporodowe zostały:( ostatnio poplamilam kanape bezowa i krzesło. Mam nadzieje ze na kolacji u rodzicow bede grzeczna bo głupio mi ręcznik pod tyłek dawać.. :/ swoja droga to normalne?
 
Garmelka: ponoć okres po porodzie może być obfity.

Mizzah: ale śliczne życzenia napisałaś. Aż się wzruszyłam:tak:

Marrika: u mnie z wiarą słabo ale dla Ciebie specjalnie się pomodlę. Córeczka jest mała ale za to nie będzie pamiętać bólu i operacji no i będzie zdrowa.

Renisus: mam nadzieję, że jakoś przetrwacie Wigilię w dobrej atmosferze. Święta są udane kiedy nic złego się nie dzieje. Ale jak coś jest nie tak, to ten czas potęguje ból. Oby szczęśliwych świąt było jak najwięcej.

Lecę ubierać choinkę.
 
reklama
Jak tak czytam co macie porobione to dostaje kompleksów. Moja dzis jak na złość tylko na ręce chce i nie mam jak jej odłożyć. Moj P spi po nocce . Dobrze ze tata robi jedzenie bo byśmy mieli swieta przy kebabie :) nawet nie mam jak poodkurzać. Nie wiem jak wy to robicie. Podziwiam :) nie bawem wigilia wiec trzeba z robotą nadgonić . Jeszcze raz wszystkiego naj :)
 
Do góry