reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

To chyba możemy założyć" Klub kwękajacych maluchów". My na początku na każde stekniecie, kwilniecie, sapniecie wstawalismy do łóżeczka:rolleyes: Teraz wiem, że w większości przypadków oczy ma zamknięte. Np. Dziś robiła pierdka i kupe. Przez 40 min takie niezidentyfikowane dźwięki wydawała, że ciężko było mi usunąć.

Dziś o 17 umowilam nas na prywatną wizytę do pediatry. Oby było warto
 
reklama
Cześć dziewczyny :-) nie nadrobię was:-) dziwiłam sie ze nas tak
mało na forum, teraz rozumiem jak to jest nie miec na nic czasu jak dzidzia pojawi sie na Świecie he he!

Gratuluje wszystkim rozpakowanym mamusiom i tym które jeszcze sa 2w1 i życzę szybkiego porodu:-)

Dziewczyny, mam pytanie, któraś z Was miała po porodzie problem z henoroidem co mi sie przypomina!
Możecie mi polecić cos na ta bolesna przypadłość ?
Nie wiem czy sie nie obejdzie bez zabiegu bo straszny mam ten henoroid i nie wiem czy mi jakieś kremy i czopki wogole cos w stanie sa pomoc :-(
 
Cyntia - noc straszna... Od 23 do 3:30 non stop krzyk... Znowu brzuch. Jestem tak załamana ze ciagle
Płacze:( teraz znowu sie napina - lezy mi na brzuchu i co kilka minut wrzask... Ale widzę ze juz odlatuje.
Mój od środy do pracy wiec dzis ostatnia noc bedzie do wspólnej opieki... Ona mi w nocy z rak leci ze zmęczenia :( mam mega nerwice co chwile biegam z biegunka do kibla
 
judy38 No to chyba zapowiada się że będziemy listopadówki :p Mnie to nic nie boli tylko stopa jedna puchnie prawa i siku jak to zawsze bywa ale plecy bolały jak latałam z mopem po domu a mam ponad 100m2 - 5 pokoi kuchnia i łazienka wiec jest co robić to tylko wtedy:p Staram się ruszać by coś ruszyc a tu nic mąż krzyczy na mnie bardzo że mam odpoczywać ale jak tu odpoczywać jak odpoczywanie męczy :p

Ja będe rodzić w Zdrojach bo najbliżej mam ;)
Jutro przyjeżdża teściowa... to może urodze hahaha :p :-D
 
Ja zmieniłam mleko na humana antycolic, chyba pomoglo, chociaż mały pijąc strasznie wypuszcza bokiem mleczko. Może temu ze jest rzadsze niż poprzednie i nie nadaza z piciem. Sama nie wiem butelkę ma z najmniejszym smoczkiem. A pije tak lapczywie ze aż strach,już kilka razy mi się zakrztusil.
 
Babina ja tez zmieniałam z enfamilu na bebilon comfort antykolkowy... To mleko z kolei jest bardziej ziarniste az smok często sie zayyka.
A ty karmisz piersią? Bo ja wogole... Próbowałam ale przez moja nerwice i wrzaski małej to prędzej osiwieje... Teraz ściągam laktatorem i wychodzi Że mojego dostaje max 200ml na dobę w większości modyfikowane
 
Malinka ja mam małe mieszkanie i dopiero co sie wprowadziliśmy wiec dopiero co było gruntowne sprzątanie i układanie wiec teraz nawet nie ma ci robic ;) pewnie są już listopadówki co nas przegoniły ;) no nic małe uparciuchy z naszych dzieci.
 
Dziewczyny ja juz nie daje rady...nakarmolam ja swoim mlekiem zsypalo ja doreszty:( po bebilonie jest spokojna a teraz mam piekło, drze sie wnieboglosy :(
 
reklama
Mizah - łącze sie z Tobą w bólu... Nie wiem co Ci poradzić moge tylko współczuć. Ja tez mam przesrane. Zanim mała skończy rok to albo osiwieje albo w zakładzie psychiatrycznym wyladuje... Nigdy nie byłam takA bezsilna
 
Do góry