reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

No Garmelka to jest okropne. Mi jeszcze poglebila się nerwica. Jedynie o czym mysle to...papieros :/ slabe co??? A rzucilam daaawno temu. I NIC nie bylo w stanie mnie tak roztroic. Jestem nieporadna a do tego nam taki syf ze niedlugo nam się nowi lokatorzy zamelduja :/
Wygladam jak kupa...
 
reklama
dziewczyny ja tylko na chwilę, Małgosia urodziła się w czwartek 23 października, ważyła 3060g, 53 cm; urodziła po podaniu oxy, niby z OM wychodził to dopiero początek 41 tc, ale miałam bardzo mało wód i lekarze nie chcieli czekać z porodem zbyt długo

współczuję tym które mają problemy z dzieciaczkami, u mnie jak narazie nienajgorzej, ale ... to dopiero 4 doba, zobaczymy za tydzień, dwa

trzymam kciuki za jeszcze nierozpakowane i gratuluję tym, które urodziły w ostatnim czasie
 
Mizah- ja z nerwow mam od tygodnia biegunke - co zjem lecę do kibla/ dzis mała tak krzyczała w łożku a ja na kiblu i wstać nie moge... U mnie tez syf- koty kurzu na podłodze wszędzie, prasowania sterta, gotować nie mam kiedy, ja nawet nie mam koedy spac! jestem roztrzęsiona, dzisiaj siedze od 12 w domu sama - miałam max godzine na zrobienie czegokolwiek bo tak to mała sie drze, albo jest głodna albo kto to wie o co tym razem chodzi... Ja sie juz modlę żeby te 3 miesiące minęły szybko
 
Dziewczyny rozumiem was doskonale, to samo przechodzilam 2 lata temu. Ale na pocieszenie - to naprawdę minie i będzie fajnie ;-) Już niedługo.
 
Babina ile placisz za humane anti colic? My dzisiaj po drodze od lekarza zajechalismy po zapas mleczka bo znalazlam za 25,9zl a w aptece nawet 38zl sobie wolaja;/

Garmelka sprobuj tej humany, serio dziala:-) do tego co drugie karmienie dajemy 5 kropli Delicolu i 5 espumisanu i u nas o wiele lepiej jest:-)

No dzisiaj w nocy 1,5h nie spala tylko oczy jak piec zlotych i rozgladala sie ale nie plakala:-)
 
Hej dziewczyny, ja tylko na chwilkę. Wczoraj wieczorem wyszliśmy ze szpitala. Poród przebiegał SN, wszystko zaczęło się o 07:30 przez podanie Oxytocyny, do 12:10 nie czułam skurczy, dopiero po odejściu wód płodowych zaczęłam coś odczuwać, 2 faza porodu trwała 1h15min i o 16:40 przyszedł na świat Kuba. W drugiej dobie wykryli u niego żółtaczkę i postanowili zostawić do następnego dnia żeby to zweryfikować. W niedzielę okazało się, że nadal jest ale nie, aż tak poważna żebyśmy nie mogli wyjść do domu. Jutro mamy wizytę kontrolną. Póki co mały jest bardzo ospały. Niestety nie karmię piersią bo mam za duże brodawki i mały sobie nie radzi z chwytaniem piersi. Padam z nóg ze zmęczenia. Poniżej zdjątko mojego synusia ;)

20141027_140722.jpg
 

Załączniki

  • 20141027_140722.jpg
    20141027_140722.jpg
    14,5 KB · Wyświetleń: 72
Garmelka mi po bebilonie też się smoczek zatykal.
Nie karmie piersią bo mam mało pokarmu, ściągnie zaledwie 60 z obu piersi,a mały mm wypija teraz 100 więc miałby mało. Poza tym tylko godna chodziłam cały dzień i zła na cały świat ze mleka nie mam.
Mleko kupuje w gemini bo najtaniej wychodzi,ale chce sprobowac bebilon zwykły,ten niebieski. Zobaczymy
 
reklama
cześć Mamusie,

gratuluje rozpakowanym :)

Garmelko, przykro mi że mała tak krzyczy, a byłaś u lekarza, może coś poradzi, pokaże jak masować. Przez te cholene kolki nie można się cieszyć w pełni macierzyństwem. Wiem, że to marne pocieszenie ale jeszcze trochę i minął te 3 m-ce. A może ktoś by Ci pomógł, popilnował małą a ty bys sie przespała, albo przeszła chociaż na godzinke na spacer. Dobrze by ci to zrobiło... Przyjedz do mnie na kawkę :)
Justine, śliczny królewicz :)

U nas, tfu tfu Hania w dzień to aniołek, je i śpi, mniej więcej trzy razy w ciagu dnia jest tak po godzinke do dwóch aktywna. Rozglada się, ale tez cwaniara już się nauczyła że na rączkach najlepiej :) Największy problem to żeby zasnęła na noc, jakos jej cięzko i czasem trwa to z dwie godzinki. W nocy dzisiaj też nie mogła usnąć po męczyłam się z nią od 2:40 do 4
 
Ostatnia edycja:
Do góry