reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

No to muszę skonsultować się. Bo wpierw byl sluz i wysypka. Od piątku wieczorem jest bebilon a objawy wciaz są. ...no chyba ze to wina mego mleka :/
 
reklama
Mizzah - my mamy trądzik też na dekolcie. Trzymam kciuki, by się okazało, że to tylko to.

Przeanalizuj sobie co jadlas i poszperaj w necie czy to może uczulac.
A strzelające kupy u takich maluszków są złe?
 
Mogą świadczyć o zbyt szybkim zmienianiu piersi w trakcie karmienia tzn. dziecko dostaje drugą, kiedy jeszcze pierwsza nie jest oprozniona. Czyli zjada głównie mleko bogate w laktoze, bo takie jest w I fazie karmienia.
Jeśli mama pije herbatkę kopekrowa to kupki też miga być strzelajace. Czasem jednak są również objawem alergii.
 
Dziekuje Wam bardzo. Mala zjdla o 15:30 55 mli spala 4 godziny :p potem zjadla ze 20 inspi dalej. No ale zoladeczek malusi jesxcze. Bede dawac poki co kiedy bedzie chciala a potem wyregulujemy sie godzinowo.

Kurcze myslalam, ze jak nie bede podawac wiecej piersi niz przez pierwsza dobe to sie laktacja nie rozkreci a tu dzis czuje ze mi rosna piersi ... no nic nie tykam, popijam szalwie moze sie uspokoi szybko
 
Dla mojego dziecka jestem po prostu cyckiem. Nie umiem uspokoić synka inaczej niż piersią :( Moja mama bierze go na ręce i płacz się kończy. P. potrzyma 2 minuty i już mi go oddaje, bo przecież on pracuje (ja jestem na wakacjach przecież, no nie?) :/ a ja jestem bezsilna wobec jego placzow (tzn daję cycka).

Mizzah - właśnie widziałam w pieluszce śluz :( Taka zolta, ale przezroczysta okrągła grudka w konsystencji białka jajka kurzego.
 
Garmelka - u nas od 9 do 17 szaleństwo. Adi wisiał na cycku i płakał z powodu brzuszka. Dlatego pytałam o wit. D (ale nikt mi nie odpowiedział), bo jestem prawie pewna, że bóle brzuszka ma po Vitederolu.
W necie inne kobiety piszą o podobnych zbieznosciach, więc odstawiłam już raz i podalam na wieczór. Nocka była z głowy. Prawie tydzień nie podawałam teraz i dziś podalam z rana dla testu. Jestem na 99% pewna, że to ten Vitederol. Ostatnie dni zaczęłam więcej i odważniej jeść i nie było akcji. Więc albo pomogły leki albo odstawienie witaminy.

Od 22 znowu nie śpi. Możemy założyć nocną grupę wsparcia....
 
reklama
Do góry