reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Cyntia, witaminy mam z firmy apteo. Nie bede ich podwac przez kilka dni i zobaczymy. Dzisiaj mialam wizyte cos w rodzaju siostry srodowiskowej i idziemy do lekarza bo malej jeszcze kikut nie odpadl a to juz bedzie 3 tygodnie w srode. No i mielismy zielone kupki, teraz wracaja do normy ale kazala nam to skonsultowac.
 
reklama
Hej dziewczyny.. Podczytuje Was i mam wrażenie, ze zpostane tu sama nie rozpakowana;p Buziaki dla Waszych maleństw i kciuki za te co pozostały na placu boju&&&&&&&&&&&&&&&
 
A ja zostawiłam męża z dziewczynami i szaleje na zakupach, właściwie to już się obkupilam i będę wracać, bo niedługo kąpiel.
 
Renisus, u nas też już 3 tygodnie i pepowina nadal z nami. Pediatra mówi, ze tak może być jeśli była gruba.

Babina, nie kwestionuje twojej decyzji o przejściu na mm, ale to, ze udaje ci sie ściągnąć tylko 60 nie oznacza, ze dziec nie wyciągnie sobie 120 ml. Laktator jest mniej skuteczny. Ja mam mleka dużo, mała sie najada bo rośnie w oczach i nie marudzi, a ściągam na razie 30 ml max. Jeśli to był jedyny powód to może jeszcze powalcz...
 
Dziewczyny wrocilam od lekarza i.....koniec karmienia ; ( Liczyłam się z tym a mimo to czuję ogromny smutek i ryczec mi się chce non stop.
Generalnie mamy byc tylko na Bebilon Pepti plus infacol i blf 100. Pani Doktor okreslila mała dzueckiem bolowym. To nie jej charakter a ból powoduje se tak sie zachowuje a nie inaczej :( plus ma zdarte gardło od placzu i chrypi ; ( jesli po tygodniu nie przejdzie jej to trzeba zastosować nutramigen. Jutro max pojutrze mam zrobic badanie krwi z rozmazem, białko oraz badanie moczu, zeby wykluczyć infekcje.


Zle mi :(
 
Mizah- a ja bym chciała karmić juz tylko mm. Chodzę jak zjawa bo napierdzielam tym laktatorem, i max 50ml z obu mi sie udaje. Cycem nie karmie bo próbowałam i mała sie denerwuje, ja sie denerwuje, kestem niewyspana, ona nie chwyta, w szpitalu nie miałam pokarmu a byłam tydzien i ona juz przyzwyczaiła sie do butelki.. Mój M chce żebym karmiła (ja wiem ze to najlepszy pokarm) ale uważam ze to jak karmi matka wcale nie świadczy o tym jaka jest... Ja wolałabym być bardziej wyspana i cierpliwa dla mojego dziecka... A twoja niunia tez na pewno woli wypoczęta i pełną spokoju mamę niż kłębek nerwow (wiem ja tez nim jestem ale musimy nad tym kur... Pracować)!!!!
Ja jutro ide do lekarza z mała

Kotulcia napisz mi proszę w prywatnej wiadomości jak to było? Human anty colic??
 
Ostatnia edycja:
reklama
Madziula, Justine gratulacje!!!

Małej kikut odpadł po 3tyg

U nas stresow ciąg dalszy. Dzisiaj powtórka crp które na szczęście spadło. Ale za to morfologia zła i dostanie żelazo. Dzisiaj od 24 mam jej nie karmić bo o 8 będzie usypiana i będą robić biopsje. A wogole to kazali mi wrócić do karmienia piersią, z czego bardzo się cieszę. Z tym że przez tydzień nie karmienia i ogromny stres zostały mi dwa flaki. Ale mały ssak już się stara żeby mleczko wróciło i siedzi na cycusiu 23h/dobę. Trochę mnie to męczy ale cieszę się ze wogole je.
 
Do góry