reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Cyntia ja tez mam wrazenie ze to przez vit D mala boli brzuszek. Jutro sprawdze co mam za firme i Ci napisze. Bo teraz to moge tylo napisac ze jest w kapsulkach twist off. Poprosilam tesciowa o inna, w kropelkach wiec zobaczymy. My przed chwila mielismy akcje, mala piszczala tak glosno ze chyba sasiad ja w domu obok mogl uslyszec:( Dodatkowo ciagle mi sie krztusi, a ja zczynam siadac psychicznie:( tylko bym ryczala. Wczoraj w dzien bralam mala tylko na cyca a reszta zajmowal sie L. Wiedzialam ze bede zmeczona, ale nie sadzilalam ze az tak wycieczona. Bola mnie rece, plecy i zoladek i nawet nic nie moge na ten zoladek wziac :(
 
reklama
Ja odstawiam wit. D. Za 1,5 tygodnia mamy wizytę szczepienna, to powiem o tym lekarce. Może poleci jakąś extra firmę, albo da inne rozwiązanie. Zastrzyki?

Renisus - odstaw na parę dni. A może to rzeczywiście to u Ciebie?

Garmelka - i jak noc?

Wczoraj włączył mi się alarm od monitora oddechu. Spojrzałam na małego i nie widziałam aby oddychał. Mogłam bardziej się przyjrzeć, a od razu go szturnelam.

Udało mi się pierwszy raz odciągnąć pokarm Aventem :) 60 ml, a czułam, że dużo jeszcze jest w piersi. Adi w szybszym tempie wyciąga na pewno więcej i zostawia flaczka.
 
No mamuśki już macie swoje skarby a my nadal czekamy i wczoraj byliśmy z mężem na ktg w szpitalu i od razu badania itp.. no i wynik że nic się nie zapowiada że za 4 dni mam termin więc lekarz mi powiedział że na pewno spotkamy się w listopadzie buuu a ja już bym z chęcią się rozpakowała bo mi ciężko spać nie mogę i puchnie mi jedna kostka ale powiedzieli mi że mała daje ucisk na prawą stronę. A mimo że mój mówi codziennie do naszej małej "wychodź" i jakoś tatusia się nie słucha :p
 
Malinka, cierpliwości, teraz to już na prawdę niedługo, kwestia dni.
Cyntia, mi z laktatorem na razie słabo idzie, też czuje ze dużo zostaje i długo trwa. Sciagm tak mało, ze nic sie z tym nie opłaca robić, ale zakładam ze piersi muszą sie dopiero przyzwyczaić do takiej stymulacji.
Nasza mała miała koszmary w nocy chyba bo co godzinie wpadala w płacz przez sen. Jak ja budzilismy to sie uspokajala. Ale sie nie wyspaliśmy wszyscy.
 
Rjoanka - gdzieś w necie czytałam, że takie stekanie, kwilenie przez sen jest normalne i ok. 3 miesiąca dziecko śpi już spokojnie. My nie wybudzamy ;)

Malinka - a gdzie planujesz rodzić? Ja i Justine rodzilysmy na Pomorzanach.
 
Malinka- mamy ten sam termin i u mnie tez raczej szykuje sie listopad bo póki co cisza. Bolą mnie biodra i mam juz dość. Moj P codziennie mnie pyta czy dzis urodzę a ja przecież nie wiem kiedy urodzę. 31.10 mam wizytę u położnej i zobaczymy co mi powie.
 
reklama
Koszmary pojawiaja się dopiero ok. 2 r.ż.

Ja się dziś nie wyspalam totalnie, zresztą tak samo jak wczoraj. Inga wstała o 2, do 3:30 się karmilysmy, po czym o 4 znów się obudziła i zjadła 120ml mm. I to jadła jak opetana. Później nie mogłam zmruzyc oka, bo się krecila, wiercila, stekala, a po 5 starsza wstała (cholerna zmiana czasu) i koniec spania. Eh.
 
Do góry