reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Garmelka napoje dr Witt faktycznie nie są aż takie słodkie, ale to pewnie dlatego, że ich pierwszym składnikiem jest woda, której jest w nich najwięcej, a soków jest jedynie 20%. Na początku ciąży też się nimi zachwycałam, ale jak zaczęłam czytać skład to trochę mnie rozczarowały :(
 
reklama
K_a_S a ile przytylas w ciąży? Ja 14kg a młody mały.... podobno mam dużo wód i usg z wagą może lekko przeklamywać. Ale 3 tyg temu ważył ponad 1905g więc ładne przybiera mimo że generalnie mały będzie
 
Garmelka: biedna ty. Mnie też m budził więc od połowy ciąży śpimy osobno i od tego czasu się wysypiam.

Agniecha: moje pierwsze dziecię to czysty tata i liczę na to, że drugie po mnie będzie. Jest spora szansa bo jest dość małe i ja jak się rodziłam to mała byłam :tak:

Kotulcia: ale mnie załamałaś. Ja liczę, że jedno podobne do mnie będzie

Mizzah: u młodej to chyba ulewanie a nie wymioty? Jakie towarzystwo masz na sali? W ile leżycie?
 
wawka - ja też w niedzielę magnez i nospę odstawiam. W sobotę M wyjeżdża to wolę być jeszcze "na wspomaganiu":-D


Madzia - to kawał chłopa, gratulacje:tak:


garmelka - a te soki nie są przypadkiem pasteryzowane? bo jeśli tak to już raczej tego działania nie mają:no:


rjoanka - mi się zdarzało powłóczyć nogą i w ciąży i po, ale ja mam zwyrodnienie kręgosłupa
 
Garmelka: biedna ty. Mnie też m budził więc od połowy ciąży śpimy osobno i od tego czasu się wysypiam.

Agniecha: moje pierwsze dziecię to czysty tata i liczę na to, że drugie po mnie będzie. Jest spora szansa bo jest dość małe i ja jak się rodziłam to mała byłam :tak:

Kotulcia: ale mnie załamałaś. Ja liczę, że jedno podobne do mnie będzie

Mizzah: u młodej to chyba ulewanie a nie wymioty? Jakie towarzystwo masz na sali? W ile leżycie?

Wiesz co chyba ulewanie lub jeszcze jej zalegają wody. Lezymy w 3 plus noworodki osoby na sali dla max 2 osób jest hiper ciasno. Dziewczyny całkiem ok
 
Jestem w szpitalu za godz dopiero przyjma nas na oddzial pije my kawe w kafejce I pow wan ze jakos narazie Niemam stresa tylko spac mi sie chce malo w nocy spalam ... A mala sobie fika w najlepsze:-)
 
Agniecha- tak, mniej więcej jak mam okazje to co drugi dzien robie sobie drzemkę przed południem... Ale ja codziennie wstaje z mężem ok. 7 - robie mu śniadanie, kanapki- sama tez jestem juz bardzo głodna wiec co jem, pozniej muszę troche odczeKac bo mam mega zgage no i jak moge to sie kładę na godzine lub dwie... Ale sprawdzałam juz nieraz i to nie ma reguły czy śpię w dzien czy nie- w nocy pó prostu spac nie moge i juz- poty mnie oblewają, kwasy w gardle(zasypiam z rennie w buzi) itd... Ja to moze przekornie więcej bede spała jak sie mała urodzi :) no trudno, taki mój urok
Rjoanka- pocieszające ze nie jestem sama:) mniam... Ja tak kiedyś rano chałkę piekłam/ cudowny zapach:) co do ucisku to bardzo możliwe ze to nerw... Ja tak mam w prawej pachwinie czasami ze jak zmieniam pozycje w łożku to muszę zamach całym ciałem zrobić bo z nogi sie nie wybije :) hehe
Wawka- a jak Twoje samopoczucie? Piłaś syrop?
Kotulcia- kiedy wychodzisz? Jak cycowanie? Dogadujecie sie z mała?

Co do podobieństwa to moze i dobrze ze do chłopa te dzieci podobne, przynajmniej watpliwości nie ma... :)

Aha
Pscółka i Justine - w sumie nie wiem, poczytam jak wstanę z kanapy do lodówki :) oj tam oj tam... Sa pyszne w smaku i to jest najważniejsze:)
 
Ostatnia edycja:
Garmelka, w sumie to masz rację, ja to wiadomo że mama a ojciec nigdy do końca nie wie :) ha ha, a tak to nie ma wątpliwości :)
Ja w dzień to jak tylko mam możliwość to śpię :)

Wawka, my jak teraz patrzymy na zdjęcia z usg to widzimy mamusię więc może może :)

Cyntia, c o tam u Ciebie?
 
Mizzah na rozkrecenie duzo pij - ja sobie zalozylam ze przed cycowaniem szklanka wody i po cycowaniu tez. Ale przez ten nawal polozna kazala mi ograniczyc picie. Tylko cholera czuje sie jak na mega kacu:p

Garmelka no przezylysmy ten nawal, cycuchy miekkie i nie bola, mloda super chwyta. Unormowalo sie w miare szybko.

Co do wyjscia zaraz obchod noworodkowy ale pewnie dzisiaj nie ma szans. Jutro bedzie 5 doba antybiotyku:( malenka za to swietnie przybiera bo 60-70g na dobe. Mowia ze to swiadczy o tym ze antybiotyk dziala i mloda daje sobie rade z infekcja bo jak jest zle to dzieci nie przybieraja. Przez to przybieranie i maly spadek na poczatku mloda wazy juz 3810g:) moj mlody po tygodniu naswietlania w szpitalu nie osiagnal wagi urodzeniowej a ona tak sobie pieknie tyje:))
 
reklama
Kotulcia staram się dużo pić od dzis jeszcze wiecej. Staram sie również przystawiac jak najczęściej bo i tak mam mega spiocha i często jest tak ze musze Pole lekko rozebrac zeby uaktywnila sie.
My znow po pobraniu krwi i gazometrii :( juz mam dosyć. ..normalnie płakać mi sie chce jak widzę ze ja tak kluja.
 
Do góry