reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Witajcie.

Trzymam kciuki za Wszystkie które mają dziś swój wielki dzień:-).
Po lekturze postów widzę ,że nie tylko ja się kiepsko wysypiam.
Ja grzecznie do piątku udaje salonowego leniwca, bo ślubny nie zaplanował w terminarzu mojego ewentualnego szpitala :no:,a z młodymi nie miał by kto zostać ,odebrać z szkoły ,zawieźć do szkoły angielskiego
 
reklama
Mizzah moja tez wlasnie na kolejna morfologie wzieli:(

Po obchodzie znaja grupe bakterii ale nie konkretna. I przy tej grupie do piatku na 100 proc. bedziemy i w piatek posiew a jak bedzie dobry to w sobote wyjdziemy a jak cos bedzie nie tak to dodatkowe leczenie. Chce mi sie wyc normalnie:((

Do tego na bioderko mamy szerokie pieluszkowanie i pewnie mlodej bedzie niewygodnie i bedzie marudna. Zaraz po pobieraniu krwi pocycujemy sie bo mloda uplakana strasznie, az zal tego sluchac:(
 
Garmelka: zanim zdążyłam kupić to mi przeszło :szok: Wieczorek wam napisałam, a rano już nic mi nie było :tak:

Agniecha: u nas dziecko z usg podobne do nikogo :szok: Ale czuję, że będzie do mnie podobna :tak:

Mizzah:
oj serce boli, jak maluszka kłują. Ale to dla jej dobra.

Kotulcia: zdrówka dla małej życzę. Oby wszystko szybko przeszło.
 
Ostatnia edycja:
Mój mały śpiących królewicz.
Jutro wychodzimy do domku. Dochodzę po mału do siebie po cc. Mały wynagradza wszystko. Jeszcze mam mało pokarmu ale mam nadzieje ze się wszystko rozkręci
 

Załączniki

  • 1412152978090.jpg
    1412152978090.jpg
    21,3 KB · Wyświetleń: 86
Babina słodki ten Twój Królewicz :)
Mroczko kciukasy zaciśnięte!

Ja postanowiłam nic nie robić dzisiaj:) 6 dni do końca, mam nadzieje że mała wyskoczy sama.
 
uwielbiam ten sok:) jest taki kwaśny rewelacja:)
Trzymam kciuki Mroczko&&&

Mój mąż mnie rozczula, przed wyjściem do pracy skreśla dzisiejszy dzień i mówi do brzuszka " widzisz synku dzisiaj już nie możesz się urodzić bo tatuś skreślił dzień" :)
 
kotulcia - tak mi przykro. Takie maleństwo i już tyle musi doświadczyć:-(


mizzah - oby wyniki były dobre i mogliście śmignąć do domu:tak:


wawka - to chyba na mnie przeszło, bo ja dzisiaj ledwo żywa i gardło nieco boli:cool:


babina - piękniusi:tak:


ruda - faktycznie kochany tatuś:-D
 
reklama
Do góry