reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

reklama
Kotulcia, Agniecha- nawet mnie nie wkurzajcie!!! :) myślicie ze ja bym nie chciała Sie wyspać? Wieczorami zasnąć nie moge... Po siusianiu tez potrzebuje chwilki, chłop mnie zawsze rano budzi jak idzie do pracy bo ma 3 budziki żeby nie zaspać no i tak to jest :(
Agniecha- super pomysł z młodym i wspólnym dniem:)

Laski - u mnie we freszu jest taka promocja (moze u was tez) soki drWitta tylko po 3,49zl ale jest porzeczka z granatem i podobno na mega działanie antyoksydacyjne i wcale az tak nie walą do nich cukru... Ja pije ten sok od jakiegoś czasu zamiast witaminek i wszystko git:) polexan
 
Ojjjj Garmelka, jak ja Cię rozumiem :) Wieczorem moi mężczyźni idą spać a ja oglądam tv, w nocy co godzinę sikać, i Mati dzisiaj o 6 przyleciał już mega wyspany. Ja w sumie te z juz sie wyspałam. Matka natura wie co robi. Od piatku to jeszcze więcej bezsennych nocy bedzie. Ale i tak juz się doczekac nie mogę. Bardzo z m jestesmy ciekawi jak ona wygląda. Mati to cały tato, wypadałoby żeby mala to była mamusia :zawstydzona/y:
A w dzień ucinasz sobie chociaz drzemki?
 
Garmelka, dobrze cię rozumiem. Też wbrew woli pracuje na poważny deficyt snu. Z zalet: wlasnie pieczę sie zajebista ciabatta, jak pora sie zrobi sniadaniowa, będzie miło mieć świeże pieczywko.

Dziewczyny, coś mi sie stało w pachwine. Straciłam władze nad jedna nogą, ale niestety nie czucie w niej. Konkretnie nie dziala mi prawy przewodziciel. Wczoraj wieczorem miałam ze dwa skurcze, a potem ogarnął mnie tepy ból bioder ledzwi i ud plus pożar w klementynie. Dalszych skurczy nie było, bol ustąpił po jakiejś godzinie, wraca kiedy sie ruszam, np próbując zmienić bok. Jak wstawalam na siku w nocy to sie prawie poplakalam. Teraz sie zwloklam ponownie i nie wracam do łóżka bo to za daleko. Powlocze jedna nogą. Pewnie dziecko ucisla na jakiś nerw, ale czy to normalne?
 
Garmelka to wspolczuje po prostu:p mi nawet ciaza nie przeszkadzala byc spiochem.

Madzia gratulacje:)

Agniecha - nie ma sie co ludzic, nasz mlody caly maz (tzn wszyscy tak mowia ale ja jakos tego nie widze) i juz mowia ze mloda tez do niego podobna... Ehh meczysz sie w ciazy, rodzisz w bolach a dziecko nawet do ciebie nie podobne - co zrobic no...

Rjoanka ja mialam pod koniec ciazy tak ze mloda uciskajac na nerw powodowala skurcz po wewnetrznej stronie uda - lydke to ja rozumiem ale w tym miejscu momentami scinalo mnie z nog i myslalam ze sie przewroce:p
 
Mroczko kciuki zacisniete :-)
Mój starszy syn to skóra zdarta z mojego męża, wszyscy mówią że nigdy aż takiej podobizny nie widzieli ;-) więc też mam nadzieję że chociaż drugi troszkę podobny będzie.
 
u nas właśnie to samo, Mati to skóra z taty zdarta, oprócz nosa tylko ale to się cieszę :)

Kotulcia, czyli mam nie robić sobie nadziei :)

Mroczko, już jesteś na oddziale?
 
reklama
Hej Dziewczyny, wybaczcie ze się nie odzywam ale jestem strasznie zaoferowana małą. Próbujemy rozwinąć laktacji co łatwe nie jest :( mala czasem wymiotuje wodami plus swiszczy jej w nosku co jest ponoć normalne. Latamy 3x dziennie na antybiotyk i codziennie pobierają nam krew.

Marrika- wczorajsze badania były ok, maja dziś je powtórzyć i zadecydować co dalej.

Mroczko - Trzymam mocno &&&

Pscółka i spółka - Tak w koncu się zdecydowałam. I powiem tak, nie żałuję. Komfort nie do porównywania. Wzielam je jak bylo 2, 5 cm i poczulam się od razu jak w raju. Po 30 min mialam 5 cm po 2 h 7 cm i.....przestało działać :( błagałam o kolejna dawkę ale zaczelam czuc parcie na stolec i było po zawodach. 2 faza trwała 25 min.
 
Ostatnia edycja:
Do góry