reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

reklama
Yhm pscolko, rozumiem. Mam nadzieję ze nie będzie tak źle z tym bólem.

Judy, bo to jest tak ze nie my wybieramy kota tylko one wybierają sobie człowieka i my na to wpływu nie mamy :-). Szkoda ze rudasek uciekł.
 
A ja skończyłam 36tc i dziś byłam na wizycie, mlody waży 2400g czyli raczej w dolnych normach się mieści, pociesza mnie to że łatwiej będzie go urodzić.
 
reklama
My właśnie po ostatniej wizycie u ginka. Mały waży 3150 i jak na razie nie spieszy mu się by wyjść tak przynajmniej twierdzi lekarz. Jak do 10 października nic się nie zadzieje to mamy się zgłosić do szpitala na wywołanie. Ale tego to ja bym nie chciała:no: mam nadzieję że mały się zdecyduje wcześniej na wyjście:-)
 
Do góry