reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Magda jesli chodzi o nadcisnienie to masz troche podwyzszone kontroluj je jesli w ciagu dnia bedzie slakac do 160-170 I do tego bedziesz miala bole glowy , Mroczki przed oczami , uczucia goraca i Zimna omdlenia zglos sie koniecznie do szpitala !!!!! Mizzah trzymam kciuki za ciebie wiem co czujesz ja za 2 dni bede na twoim miejsce I tez bede Trzas majtkami to normalne :-) glowa do gory Kochana jestem z toba trzymam &&&&&&&. Kotulcia ale ci ZazdroszcZe ze za nie dlugo juz bedziesz w domku z malenstwem :-) jak ty sie czujesz ? Ucaluj szkraba Od cioci Mroczko :-) Serdecznie pozdrawiam. Renisus dzien dobry Kochana dziekuje ze pamietasz o mnie ? Jestem jestem jak ty sie czujesz ????? Cyntia85 jak super ze juz w domu z malenstwem :-) pozdrawiam. Kochane nieodzywa lam sie bo przez te dni czulam sie fatalnie I powiem wam ze jakas deprecha mnie dopadla. W piatek bylismy z mezem w szpitalu w tym ci mam rodzic na badaniach kontrolnych oczywiscie moje cisnienie raz w gore raz W dół sprawdzali mi co 10 min ... Bylam przygotowana ze moge zostac torby juz czekaly w aucie ......wkoncu zwiekszyli mi lek na 200 mg do srody mam ja brac .... Lekarz omowil w skrocie jak bedzie wygladalo wywolywanie porodu I poinformowal ze w standardzie do 24 godz dzuecko jest juz na swiecie zdarzaja sie prZypadki do 48 godz zalezy wszystko jak organizm zareaguje na podane hormony .... W sobote I wcZoraj lezalam plackiem w lozku Nogi I stopy mialAm jak u slonia I do tego Bol glowy straszny moj maz co chwile do mnie przychodzil a to woda , hherbatka masowal stopy jest Kochany ..... Dzis mam rozkaz lezec I nic nierobic :-) a wiec tak bedzie ...... Do srody musze wytrzymac mala kopie I sie wierci ostatnio bardzo duzo czuje juz chyba ze opusci ciasnote :-) ..... W srode moj wielki dzien na 7 rano mam sie wstawic w szpitalu .... Od 2 dni strasznie bola mnie piersi I sutki czy to normalne ? Bardzo bym chciAla karmic piersia bo to jest najcenniejsze dla maluszka...... Kochane ide zjejsc sniadanie I bede sie odZywac buziaki dla Tych jeszcze 2w1 I dla swiezo upieczonych mam :-)))))
 
Ostatnia edycja:
reklama
Oj tak nie ma to jak w domku. Polezec tak cala trojka w lozku :)

Mizzah kciuki za szybki porod :thumbup:

U nas pepek odpadl po 5 dobie. Tez tylko raz psiknelam octeniseptem a tak to na sucho.

Kotulcia i jak tam piersi? dalej nawal?

my wlasnie lezymy i cycujemy :)
 
Kotulcia tak tez zrobie. Bo obrzekow nie mam. Rano delikatnie dretwieja mi palce u rak,ale to juz od dawna. Jak dzis wieczorem znów mi tak skoczy,to rano pojade na ktg.

Magda ja miałam problemy z ciśnieniem. Jeśli zacznie ono regularnie przekraczać 140/85 to trzeba być czujnym i zgłosić sie do gina po dopegyt na obniżenie ciśnienia. Takie cisnienie nie jest zagrożeniem. Jeśli ciśnieniu nie towarzysza obrzęki ani nie ma białka w moczu to luzik, trzeba je nadal kontrolować bez paniki.
Z tego co mój lekarz mówił szczególnie wazna dla ciazy jest ta druga liczba w ciśnieniu, bo jeśli ona jest wysoka to może dojść do odklejenia sie łożyska czy niedotlenienia dziecka, ale tak do 100 nie ma powodów do obaw.
Ja miałam często cisnienie w okolicach 150/95 i było ok.
Jak na wizycie miałam 170/95 i obrzęki, zadyszke to dopiero dostałam skierowanie do szpitala.
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczynki
ja nadal się toczę w dwupaku:-p Jeżeli nie urodzę do terminu to mam w następny poniedziałek się zgłosić do szpitala. Chociaż wolałabym nie mieć wywoływanego porodu:dry:

W sobotę umówiłam się z przyjaciółkami i zrobiły mi niespodziankę baby shower:-) Dostałam kilka prezencików dla Lili. Dopiero o 3 w nocy wróciłam do domu:rofl2:

Mizzah, Babina &&&&&& żeby wszystko poszło gładko i szybko

Enya dzielna kobietka z Ciebie, że nie dałaś się przekonać:tak: Bardzo się cieszę, że po tylu przejściach masz swoją drugą pociechę przy sobie:-)

Marrika, Kotulcia ja z Oliwką też spędziłam ok tygodnia w szpitalu. Najgorsze było jak nas nie wypuścili, bo Crp przekraczało normę o 0,1. Wtedy to się poryczałam bo już chciałam do domu. Ale na drugi dzień wyszłyśmy:tak: Chociaż po wyjściu ze szpitala doceniłam ten przybytek, bo jednak położne były bardzo pomocne;-) Teraz się nastawiam, że wyjdę również po tygodniu. Lepiej się rozczarować na korzyść, niż znowu później rozpaczać:tak:

Kotulcia szybko odpadł pępek. Dowiedz się czym psikała i daj nam cynk;-)
 
Czarna no niestety kamienie sie od spodu robia, ale ja zaszalalam przy tym masazu bo sie tak wymasowalam ze czuje ze cycki to jedne wielkie siniaki (nawet jednego sobie zrobilam:p) i pomoglo na moment. Zaraz maz z laktatorem bedzie:D

Mroczko myslalam ze Ty juz po... W tym szpitalu jednorazowy incydent z cisnieniem jest sprawdzany - zostawiaja kobiete na 2-3 dni i mierza czesto, robia wyniki. Tam w UK to kpia sobie chyba:/ ja pisalam ze nie czuje sie jakbym rodzila:) czyli swietnie:) macica juz wrocila praktycznie na miejsce i sporadycznie zaboli jak na okres:)
Mezus wiec przywiezie takze pas poporodowy:) bo skorka mi zostala:)

Wiecie jak fajnie sie ogolic i widziec co i jak:p dzisiaj to az milo gacie na obchodzie bylo sciagnac:p wszystko nienagannie:)

Dam znac jak zapytam pielegniarki czym psika pepuszki:)

Mam zagwozdke - czy jak slyszycie ze dziecko przez sen pusci kleksika to wybudzacie?

Mam juz jedno dziecko a tyle rzeczy sie pozapominalo:p
 
Kotulica ja tez bym zmienila pieluszke, czasem maluszek nawet sie nie wybudzi jak cieplutko dookolo, a odparzyc pupcie bardzo łatwo. Marze otakim goleniu , wczoraj to akrobacje szły na calego ;)
 
reklama
Kotulcia: jak był kleks to zmieniałam pieluszkę bo bałam się odparzenia. Ale nie wybudzałam tylko zmieniałam, Czasem się obudziła, a czasem nie.
 
Do góry