reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

No niestety u nas zmiana pieluszki jest rowna wybudzeniu bo ona nie cierpi byc gola:) a chusteczka to zlo mimo ze i tak staram sie ogrzac chusteczke w dloni najpierw.
 
reklama
Mroczko juz myślałam że urodziłaś:) Co tam za smutki u Ciebie, a siooo deprecha!! Jeszcze chwila i będziesz niunie tulić:) Ja ogólnie ok, z uporem maniaka wypatruje oznaki porodu :) czasami mam bardzo mocne i bolesne skurcze ale na tym koniec. Zostało mi tylko czekać do następnego poniedziałku, jak nie urodze to polożna przyjdzie do mnie do domu i zrobi mi masaż szyjki i mam nadzieję że to pomoże :) Po tym co koleżanka przeszła nie dopuszczam do siebie myśli o wywołaniu. Ciekawie jak tam dziewczynki rodza już czy jeszcze nie.
 
Renisus, pozdrawiam również ze stanowiska obserwacyjnego. Wypatruje, wypatruje i nic nie widzę. Czasem myślę, ze mój organizm dumny z siebie, ze stworzyl człowieka zapomniał ze to nie koniec roboty...
Ja mam masaz szyjki pojutrze. Na prawdę chciałabym tego uniknąć, ale z drugiej strony cieszę sie z tej propozycji mojego doktorka, bo z każdym dniem po terminie robi sie coraz mniej bezpiecznie.
 
Melduje się po wizycie...
Szyjka w 3 dni zmniejszyła się o 3 mm, lekarz jest zdania że donoszę ale że poród będzie krótki i odrazu jak zaczną sie regularne skurcze albo odejdą wody to do szpitala... Ucieszyłam się z tego że będzie szybko:) Słyszałyście o czymś takim, macie jakieś doświadczenie???
Miałam dzisiaj pobraną próbke do badania ale tylko z przodu
 
Ruda: ja jestem przypadkiem ekspresowego porodu. Mi od razu zaczęły się skurcze co 10 min, po godzinie były co 5-8 min i położna kazała szybko do szpitala. Tym razem boję cię, że będzie jeszcze szybciej.
 
Ruda no to szyjka widzę ładnie się skraca :-) fajnie usłyszeć od doktorka że poród będzie szybki :-) a co z opryszczka? Co powiedział doktorek?

Wawka pozazdrościć ;-)
 
No jeszcze sie tocze Kochane :-) w dwupaku o to ja 39+ 5 dzien na plusie + 21 kg juz nie wchodze na wage by sie niedenerwowac :-))) dzis musze sie przygotowac do srody golenie bede akrobacje ze hoho :-) ja sobie leze I pije kawe zbozowa I jakos do mnie niedochodzi ze za 3 Gora dni bede tulic moja corecKe juz mi sie lzy Cisna same spelni mi sie moje Marzenie Od 7 lat ahhhhhhhh ImageUploadedByForum BabyBoom1411987628.951426.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1411987628.951426.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1411987628.951426.jpg
    40,6 KB · Wyświetleń: 60
Dziewczyny ja mialam masaze dzien po dniu, oksytocyne i ten zastrzyk naskurczowy a dalo rade i to bez znieczulenia przezyc porod - jak bede w domu to opisze ale miedzy skurczami nawet zartowalam sobie i sie smialam:) wiec wywolywany nie zawsze jest zly i dlugi:)
 
mroczko - tylko w dniu porodu się zważ, bo w razie znieczulenia anestezjolog musi znać Twoją wagę:tak:


kotulcia - potwierdzam, nawet wywoływany (u mnie jeszcze z zzo) poród może pójść sprawnie:tak:
 
reklama
Mizzah a ty nie miałaś przypadkiem podpisanej umowy z położna ?? To jeśli ci odmówiła to nie powinna ci załatwić zastępstwa za siebie??
 
Do góry