reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2014

Mizzah - właśnie miałam pisać to samo co atu. Jeśli moja położna nie może mi towarzyszyć to na umowie jest chyba jeszcze z 6 jej koleżanek z podanymi numerami telefonów. Nie masz czegoś takiego?
 
reklama
Rjoanka, trzymam kciuki za owocne masowanie i aby po tym juz szybko poszlo. Mroczko ale mnie rozczulilas, ja sama przezywam fakt ze po tylu latach w koncu sie udalo;) Ze po tylu wylanych lzach rozpaczy bede plakac nareszczie z radosci. Nawet nie potrafie wyrazic slowami tego co czuje, i boje sie ze ten ogrom milosci ktory wziera sie we mnie peknie i przytloczy mnie calkowicie i nic poza corka nie bede widziec;) Ktoras z dziewczyn pytala o bol piersi i sutkow, mnie bola raz na jakis czas a sutki po kazdym myciu. Juz teraz smaruje je mascia bepanthem no inaczej nie dalabym rady.
 
Wróciłam od położnej . Mała jest dobrze ułożona i wchodzi główka w kanał rodny. Wazy około 2500-2600 i od główki do pupci ma około 33 cm. Wszystko w normie :) pytali czy jestem juz nastawiona na porod itp czuje ze ten moment sie zbliża :) mam co prawda termin za 4 tygodnie ale powoli myśle o tym coraz częściej.
 
Fajna jest ta lano-masc z ziajki. Gesta i bez zmywania. Nie mam zadnych problemow z sutkami - polecam je meczyc na przyspieszenie porodu - jak sie nie uda to sie chociaz zahartuja na karmienie:)
 
Ja na sutki mam Purelan, jest super. No i nie trzeba go zmywac przed kamieniem. Położna mi powiedziała że dlatego nie mam problemów w sutkami bo nie daje małej ciągnąc i trzymać ich w buzi pół dnia. Mówi że Max 15 minut ssania i łykania i jak przysypia to pobudzać i dziecko jest najedzone.

Judy zobaczysz te 4tyg szybko mina :-)

Mroczko no to będzie wielki dzień dla was! Tyle lat czekałas. Marzenia się spełniają :-)
 
Wow Madzia ty też?! :-D trzymam kciuki za mega szybki poród!!


Mizzah, Babina odezwijcię się jak dacie radę!!


A moje dziecię chyba polubilo smoczek :-D tym bardziej się cieszę jak sobie pomyślę że ja jej smoczkiem nie będę :-D już starsza sobie że mnie smoka zrobiła i nie zamierzam znów tych błędów popełniać.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry