reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

U mnie zzo jest dostępne ale strasznie odradzają i proponują masaże , spacerki , akupunkture :) zobaczymy co bedzie póki co teraz nie chce o tym myślec zeby sie nie potrzebnie nie nakręcac :)
 
reklama
gnagna - kotulci pewnie chodziło że nie ma zzo przy sn, niestety sporo jest takich szpitali, czego mój umysł jakoś nie ogarnia, w końcu mamy 21 wiek:wściekła/y:, a kobiety w naszym kraju są strasznie zniewolone... o znieczuleniu nie może decydować, o aborcji też nie, o podwiązaniu jajowodów też nie. Normalnie czuję się jakbym nie była właścicielką swojego ciała...
 
Dziewczyny z tym znieczuleniem jest tak, że NFZ pokrywa koszty znieczulenia ze wskazań medycznych, a to że pacjentka chce znieczulenie bo ja boli nie jest wskazaniem dlatego w większości szpitali jest płatne. Nielegalne jest to, że zdarza się, że szpital z dwóch stron dostaje za znieczulenie tj. od pacjentki oraz z NFZ bo w karcie wpisał odpowiednie wskazanie medyczne. Wiem, że są szpitale gdzie znieczulenie na życzenie i poród rodzinny od lat jest za darmo. W Warszawie takim miejscem jest szpital Praski. Wiem, że szpital ma różne opinie ale ja zamierzam tam rodzić. Moje znajome zawsze były zadowolone z opieki w trakcie i po porodzie. Czy będę brać znieczulenie tego nie wiem w każdym razie położna powiedziała żeby przy przyjęciu od razu zgłosić, że się zastanawiam nad znieczuleniem aby zrobili na początku odpowiednie badanie i w razie chęci skraca się czas czekania na wyniki.
Proponuję skontaktujcie się ze szpitalem w którym chcecie rodzić i dowiedzcie się jak to wygląda w danej placówce aby w godzinie 0 być przygotowanym.
 
Ja jutro mam się stawić w szpitalu. Badania porobia, anastazjolog przyjdzie na rozmowę. A cięcie we wtorek rano ma być. Boję się :-o
 
Kurcze ja też zaczynam łapać stresa. :banghead: Raz juz się nie moge doczekac raz boje się ze jak się zacznie to wpadnę w panike i nie poradzę sobie. No i tego co będzie potem...

Edit: No pięknie - właśnie sie nakrecilam az mnie mdli ze strachu. Ciężki przypadek ze mnie.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry