reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Marlas ja dla takich maluchów wolę kupić prezent, ze względu na tą radość w oczach dzieci;-)Dla nastolatków jestem jak najbardziej za kasą
 
reklama
Każdy robi jak uważa ;-) i jak jest w jego otoczeniu, ja lubię pytać, co rzeczywiście jest potrzebne, bo później się okazuje, że prezenty się dublują :szok: Spadam z psem i po Małą do przedszkola, pewnie będę jutro rano :-p Pa!
 
Cześć kochane wy tez macie lub miałyscie takie mdłości?? I co wam pomagało bo ja nic nie moge jesc ;/ Juz wszytskiego chyba probowałam dobrze ze ide we wtorek do lekarza to się wypytam co i jak bo ledwie zyje ani sie ruszyc z domu ani nic :( Jeden dzien dobrze a na drugi masakra :p Daje mi maleństwo w kosc :p
 
Jestem po usg, wszystko w jak najlepszym porządku :) tak mówił podczas badania lekarz, chociaż w domu doczytałam że żołądek znajduje się pod przeponą? :( Nie wiem, czy w 13-tym tygodniu tak może być? W każdym razie przezierność karkowa też ok. A może któraś zna normy? A wyniki testu Pappa za 14 dni.
I nie wiem jak z tym moim terminem, bo wg.usg jestem w 14-tym tygodniu.

Malinka, ja też miałam mega mdłości i tak naprawdę to jedynie lekkostrawna dieta była mi zalecana i dostałam czopki Torecan od ginekolog, aby w razie silnych mdłości zażyć :)

Trzymam kciuki za Wasze wizyty i usg :)
 
reklama
Mi na mdłości nie pomagało nic! Zupełnie nic! Ale jak miałam już takie mega mdłości to zmuszalam się do wymiotow i potem było lepiej. Ważne żeby nie dopuszczać do głodu bo wtedy się nasilają :-) dasz radę!! Ja miałam mdłości od 5 tyg i do dzisiaj się zdarzają ale już nie codziennie
 
Do góry