reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

reklama
Domka12 jak to zgubili? Ehh to kpina jakaś i to w dodatku takie ważne... Po moje wyniki wybieram się w środę - ale mi jeszcze nigdy coś takiego się nie zdarzyło...

Ja mam +2kg i tak się to zmienia raz +1kg potem +2kg potem znowu tylko +1kg od początkowej wagi (ale moi koledzy z pracy stwierdzili że +/- 1,5kg to jedno dobre posiedzenie na kibelku - to ja nie wiem ile oni gromadzą w swoich bebechach), wygrzebałam starą kartę ciaży i porównuję kg:D

Kurczę USG genetyczne już w ten czwartek - zaczynam lekko się denerwować i mam nadzieję że z dzidziullą wszystko ok. W końcu poznam może termin porodu:-)
 
Aaa zarzucam link do fajnych spodni ciążowych - długo szukałam bo lubię rurki a wszędzie ciążówki były takie jak dla babci jakiejś:p I spodenki tanie co ważne;) Mam nadzieję że się przyda - ja już chyba musze zamówić bo mnie cisną wszystkie spodnie akurat w miejscu gdzie dzidziulla przebywa:)

Only Smile • spodnie ciążowe
 
https://www.facebook.com/pages/ONLY-SMILE-Moda-dla-kobiet-w-ciąży-i-upominki/212046715525732

na fb mają jakieś nowe modele:p Co do rozmiaru to trzeba się zmierzyć - ale wychodzi taki standard bo jak na wymiary patrzę to ja noszę S-kę małą i tak właśnie na stronie wychodzi XS lub S:) Wiem że spodenki fajne - takie po prostu na czasie - ja uważam że w ciąży tym bardziej trzeba robić wszystko żeby czuć się atrakcyjnie:) Ja dalej chodzę w moich 11cm botkach ale dopóki nie ma dużego brzuchola i problemów z równowagą to dlaczego nie:) Zresztą śmiać mi się chce jak widzę że jakiś facet mnie obczaja na ulicy/w sklepie a potem z profilu widzi mój zaokrąglony już brzuszek w obcisłej bluzce i robi dziwną minę:D Mój mąż już się tym irytuje jak ze mną idzie;)
 
czesc laski byłąm dzis na wiztcie. Ni i tak zgubili moje badania na WR i HIV i musze powtarzac,dostałam tez skierowanie na badania różyczki mimo to ze ją przechodziłam.
Toksoplazmowa wyszła mi IgG <0,50 IgM ujemne??? Jak mam to rozumiec,ze ja przechodziłąm juz?
HCV ujemny.
Dostałąm skierowanie na USG dopiero 4 kwietnia.
Miałąm miec cytologie ale mówiła ze mam jakies upławy i nie pobrała,dała nystatyne na tydzien i w nastepny czwartek kolejna wizyta.

Aaaa i schudłam znowu 2 kg. Normalnie wazyłam 67 a teraz juz 64

Domka ja mam IgG 25 i tzn, że przechodziłam toxo, a IgM ujemne tzn , że obecnie nie choruje, ale ty masz niską wartość tego IgG ... jakie masz normy na badaniu?

Spodnie fajne ale rurki nie do mojej figury niestety:-p
 
reklama
Hej dziewczynki jestem Marta mieszkam w IE :) Mam 4 dzieci Madzie 17 Lat Martysie 14 Mareczka 7 i Matiego 5 lat oboje z męzem uwielbiamy swoje dzieci i dlatego też decyzja o pojawieniu się następnego z czego jesteśmy ogromnie szczęśliwi :) z chęcią podziele się z wami swoimi doświadczeniami ale też chciałabym się dowiedzieć jakie mamcie sposoby na lepsze samopoczucie? mnie dopadły mdłości nie zjem źle zjem jeszcze gorzej :( Serdecznie pozdrawiam
 
Do góry