reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

bombelek gratulacje dla synka. Moja młoda też coraz lepiej zasuwa, ale to rodzi problemy, bo chce mi już z wózka na spacerze wychodzić.

Ja napisałam podanie o udzielenie mi urlopu. Nie wiedziałam wtedy jeszcze o ciąży.
Mój na szczęście siedzi jeszcze w wózku ale to pewnie tylko kwestia czasu:happy2:

Madziorrek jedziesz do lekarza?
 
reklama
gnagna rozumiem. chociaż i nasz szpital ostatnimi czasy nie ma się czym popisac... koleżance dali leki z penicylina chociaż jest na nia uczulona (o czym oczywiście informowala). Poza tym odwołali ordynatora bo poniekąd przyczynil się do śmierci dziecka. Kobieta w 9 miesiącu z jego winy urodzila martwe dziecko. No ale może o tym slyszalyscie.
bąbelek gratulacje ;-) to na pewno wspaniale przezycie ! :happy2:
sunovia ogromnie wspolczuje :( mnie poki co omijają wymioty, ale na mdlosci 'nie narzekam' :-(
 
Dzwonilam do lekarza. jak jeszcze raz zobacze podbarwiony sluz to mam przyjechaac, narazie czysto... wizyte mam w srode.... wczesniej jak ronilam to bez objawowo, zadnych plamien w ciazy, nic, poprostu dowiiadywalam się że seerduszko już nie bije;(wiec mam nadzieje, ze w tym przypadku to nic groznego... zobaczymy w srode...

bombelek- gratulacje;)))

sunovia- bidulko 3 maj sie dzielnie!!!!

Dzieki dziewuchy za wsparcie i odzew;)
 
Ostatnia edycja:
Madziorek spokojnie ! Nie forsuj się, odpoczywaj, a wszystko będzie dobrze ! Trzymam kciuki i nie stresuj się ! Wiem, że to trudne... Sama na początku tylko panikowałam, ale zrozumiałam, że to wcale nie pomaga ani mnie ani dzidzi. Zobaczysz, w srode okaze się, że niepotrzebnie się martwiłaś :tak:
 
Magdus a Ty o tym co pisałaś to bylo w szpitalu w 1 moze??



Ja juz jestem po wizycie napisze tutaj w skrócie bo nie miałam usg wiec nie ma nowości z tym ze mam przesunięty termin porodu o dwa tygodnie prawie z 10 na 23 dlatego ze brałam tabletki i pierwszy dzień niby miesiączki to krwawienie z odstawienia i mam patrzeć na ust i zamiast być w 10tc jestem w 8 ;/ pobral mi cytologię z krwią wyciągał pałeczkę ;/ ale powiedział ze szyjka czysta gładka i nie mam powodu do obaw....

Jak wróciłam strasznie się wkurzylam mój amstaf zerwał obroze musze go zapinać jak wychodzę bo wszędzie go pelno raz mi gaz odkrecil jak był sam w kuchni no wiec miałam cala reklamówkę cukierków na stole córka dostała i ten wszystko zjadł łącznie z cala tabliczka czekolady no myślałam ze w furie wpadne wszędzie porozwalane papierki wrrr
 
tak, mowie o jedynce. Także wiem na pewno, ze jeżeli będę miała zamiar się tam pojawić to tylko wtedy, kiedy będzie tam mój lekarz.
Skoro lekarz mowi ze wszystko jest w porządku to nie martw się na zapas, a termin i to w którym jesteś tygodniu tez nie jest powodem do zmartwien. Ja według OM powinnam być już w 10 tygodniu a jestem w 6 ;-)
 
gnagna - to zapewniam Cię, że nie jest to regułą, być może u Ciebie było wskazanie do przyjęcia do szpitala, albo po prostu taki szpital. W Wawie jest to a wykonalne przy tylu osobach zgłaszających się na IP:tak:

bombelek - jak na razie składam tylko wniosek o urlop. potem prześlę zaświadczenie o ciąży i L4
 
tak, mowie o jedynce. Także wiem na pewno, ze jeżeli będę miała zamiar się tam pojawić to tylko wtedy, kiedy będzie tam mój lekarz.
Skoro lekarz mowi ze wszystko jest w porządku to nie martw się na zapas, a termin i to w którym jesteś tygodniu tez nie jest powodem do zmartwien. Ja według OM powinnam być już w 10 tygodniu a jestem w 6 ;-)

Czemu az taka roznica? 4 tyg
 
Lapie sie na tym, ze zastanawiam sie juz nad wyprawka i ciagnie mnie w sklpepach do dzialu dla niemowlakow:-D no i juz ciekawosc mnie zzera co tam mi w brzuszku siedzi:laugh2:

Milego dnia brzuszki

ja mam tak samo :tak: a jeszcze bardziej właśnie nie mogę się doczekać kto tam siedzi w brzuszku :-)

Laski a jak tam Wasze piersi? bo tak sobie wczoraj pomyślałam, że moje to w sumie szału jak na razie nie robią :no: tzn w sensie takim że jakoś wcale bardzo nie urosły :) widzę tylko ża staniki są bardziej pełne, ale nie żebym musiała któryś wymienić na większy. Hmmm szkoda, generalnie mam małe piersi (jak większość kobiet w mojej rodzinie) i zawsze myślałam, że przynajmniej w ciąży pocieszę się większymi o jeden rozmiar ;-) ciekawa jestem jak tam u Was :-)

Miłego dnia ludziska!
,
no u mnie piersi znacząco urosły, conajmniej o rozmiar, musiałam zmienić staniki, aż boję się pomyśleć co będzie dalej ;-)

Muszę się jeszcze pochwalić, choć wiem,że wątek nie o tym:zawstydzona/y: ale mój synek chodzi już od tygodnia, jestem taka z niego dumna:laugh2:

Gnagna będzie dobrze zobaczysz:tak:

gratulacje dla synka!!!!

Witam sie i ja:)

pogoda tak jak u Was jest u mnie piękna, wiosennie się zrobiło ze aż chce się żyć :-)

Wróciłam z pracy, nastawiłam obiad i czekam na gościa od anten bo coś nam się rozregulowało i nie ma tv :crazy: mam nadzieję że dzisiaj przyjedzie.

Ja mam do wizyty jeszcze 11 dni, mam nadzieję że jakoś dam radę, już bym chciała być pewna że wsio ok.
 
reklama
czesc laski byłąm dzis na wiztcie. Ni i tak zgubili moje badania na WR i HIV i musze powtarzac,dostałam tez skierowanie na badania różyczki mimo to ze ją przechodziłam.
Toksoplazmowa wyszła mi IgG <0,50 IgM ujemne??? Jak mam to rozumiec,ze ja przechodziłąm juz?
HCV ujemny.
Dostałąm skierowanie na USG dopiero 4 kwietnia.
Miałąm miec cytologie ale mówiła ze mam jakies upławy i nie pobrała,dała nystatyne na tydzien i w nastepny czwartek kolejna wizyta.

Aaaa i schudłam znowu 2 kg. Normalnie wazyłam 67 a teraz juz 64
 
Do góry