reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Ja chyba zejdę do soboty:-( Najgorsze, że nie mamy na to żadnego wpływu, to czysta loteria komu się uda:-(
Gdyby nie to, że jedziemy do teściów na imieniny 15.03 to nie mówiłabym nikomu aż do Wielkanocy. A tak, jak nie łyknę nic alkoholu o i tak zaczną gadać:-(
 
reklama
bobomama, bardzo mi przykro :-(

W moim natomiast otoczeniu prawie co druga koleżanka/kuzynka ma za sobą poronienie albo jakieś inne problemy związane z ciążą czy samym zajściem. Na listopadówkach 2012 też pożegnałyśmy kilka dziewczyn i to niestety nie tylko w I trym. Dlatego spodziewałam się, że tak będzie i u nas. I niestety, jak się zaczęło to hurtem :-(
Ale nie nakręcajcie się dziewczyny, trzeba wierzyć, że będzie dobrze. Stres nikomu dobrze nie zrobi, ani wam ani dzieciom.
 
Pocieszę was, że ja ostatnie usg miałam w 5tc, kiedy widoczny był tylko sam pęcherzyk, a następne będę mieć dopiero w 13tc.
 
wszystkim mamom bardzo współczuje- bądźcie Kochane silne!!!!!! przykro mi........
ja tez widzialam ostatnio 26.02 pecherzyk!!!! ale ide na wizyte teraz 10 to moze cos wiecej bedzie widac!!! mam nadzieje!

Dziewczynki - podsumowując to nie stresujcie się tyle (wiem że łatwo powiedzieć), ale trzeba być dobrych myśli, razem będziemy rodzić w październiku i nie ma innej opcji!
Całuję
 
Bobomama strasznie mi przykro mialas jakies objawy plamienia? Bole brzucha?
Ja jestem po wizycie nie moglam czekac juz ulzylo mi jak zobaczylam dzidziusia i bijace serduszko babka mi pokazala ale zaznaczyla ze o 2 tygodnie mlodsza ciaza ze z usg z wymiarow wychodzi na termin 23 pazdziernik a nie 10
 
To moze stac sie tak nagle? Bez zadnej zapowiedzi w postaci plamienia czy bolu brzucha?

Ja poroniłam w listopadzie ok 6 t.c. i odbyło się praktycznie bezobjawowo. Rano przeszły mi mdłości a wieczorem zaczęło się krwawienie. Nawet na pogotowie nie szłam. Dlatego teraz czekam byle do końca pierwszego trymestru później będę już spokojniejsza :-)

Ja chyba zejdę do soboty:-( Najgorsze, że nie mamy na to żadnego wpływu, to czysta loteria komu się uda:-(
Gdyby nie to, że jedziemy do teściów na imieniny 15.03 to nie mówiłabym nikomu aż do Wielkanocy. A tak, jak nie łyknę nic alkoholu o i tak zaczną gadać:-(

Ja się wykręciłam że biorę antybiotyk na zapalenie dziąsła :-) a w pierwszej ciąży, wykręciłam się że mam takie postanowienie wielkopostne :-D



Dziewczyny chcecie znać płeć swoich maluchów??
 
Mamusia29 - jeśli masz TSH poniżej normy, to jest to nadczynność tarczycy ;-)

KasiaW - super wiadomość. A dostałaś coś na ten progesteron?

Pscolka - spokojnie. W tych pierwszych dniach od zapłodnienia, to komóreczka szuka miejsca do zagnieżdżenia. A zanim w pęcherzyku pojawi się embrion też trochę czasu mija. Nie martw się :-)

Bombelek - na pewno dasz radę :-)

Gnagna - kciuki za dzisiejszą wizytę!

Asiulka - fajnie, że Twój facet taki rodzinny :-)

Mietowa, Martaha, bobomama24 - bardzo mi przykro :-( Sama przechodziłam 2x poronienie i wiem co to za ból....

Silnie wierzę, że maleństwo, które w sobie noszę, urodzi się zdrowe i w terminie. Wszystkie musimy wierzyć!
 
reklama
Anecznik no pewnie że chcemy oboje z moim B. Oboje nie możemy się już doczekać kiedy się dowiemy. Nawet mamy cichutką nadzieję, że jak będziemy mieć dokładniejsze badania w 12 tc (czyli na następnej wizycie) to może coś już tam lekarz wypatrzy...
Choć wiem że to jeszcze pewnie za wcześnie.
 
Do góry