reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2014

reklama
rano posprzątałam mieszkanko i teraz się lenie :-) w kubkiem kawy :-) ja dziś poszłam na łatwiznę z obiadem bo będę miała drób pieczony :-D do tego jakaś sałatka ...
pscółka i spółka: :-D:-D:-D:-D dobre z tymi tabletkami :-)

Wy tu o brzuszkach, a ja nie ma jeszcze się czym chwalić ...mam duzy brzuch ale to raczej nie z powodu ciąży :-) a raczej został po ciąży :-D
 
kotulcia ja to obejrzałam wszystkie odcinki "O matko" jeszcze przed ciążą tak mnie zainteresowało :)

A dzięki "Wiem co jem..." zaczęłam czytać etykiety w sklepie i myślę, że wreszcie umiem zrobić zdrowe zakupy. Choć kiedyś jak szukałam serka do smarowania pieczywa to się załamałam. Na 20 różnych rodzajów był 1 bez konserwantów, szok! Teraz tylko ten kupuje.

U mnie dziś czyszczenie lodówki więc wyjadamy wszystko co zostało z tygodnia + sałatka jarzynowa na wieczór mniam :)

Któraś z Was kiedyś pisała że ma duży apetyt na owoce, ja mam to samo. Jabłka, gruszki, kiwi, mandarynki i banany znikają u mnie w naprawdę dużych ilościach.

Śluzu też mam dużo, muszę nawet spać w bieliźnie (wcześniej wolałam bez z wygody) żeby nie brudzić wszystkiego.
Takie uroki ciąży :-)

P.s. Wiecie może co tam u Lisicy? Jakoś nie mogę przestać myśleć...
 
Ostatnia edycja:
Kochane ale piszecie dużo

Mam pytanie odnośnie jedzenia , oglądałam przez żołądek do serca i kobieta ciężarna jadła krewetki smażone , mam pytanie czy można gotowand i smażon na stronie parenting znalazłam inf że krewetki mają dużo kwasówm omega 3, ja kocham krewetki i teraz pytanie czy mogę je jeść?
 
ja tez jestem za Cyntia i Suniowa jako moderatorki.
sorki ze sie malo udzielam ale czasu malo a do tego dzisiaj mam parszywy humor.hormony zaczynaja burzowac i dzisiaj sie dostalo mojej psinie opiernicz za to ze mnie lizala po rece na przywitanie:zawstydzona/y:.
 
reklama
Monarti ja właśnie na obiad jadłam Tagliatelle ze śmietankowym sosem z krewetek koktailowych i pomidorów - ja je dusiłam długo na masełku:D (dla mnie miała być zupka a dla męża ten makaron ale w trakcie próbowania jakoś tak mi się odechciało mojego krupniczku ale cały gar zupki też się nie zmarnuje) Teraz lenistwo poobiednie:)

Aha pierwszy raz używałam do gotowania płatków drożdzowych - zamiast glutaminianu sodu też poprawiają smak.

Czarna_85 Ja nawet kukurydzę kupuję po przeczytaniu etykiety na puszce - bardzo mało jest takich bez dodatku cukru - po co oni go wszędzie pakują? Albo kefir bez dodatku mleka w proszku... Też ciężko znaleźć...
 
Do góry