reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

reklama
Witajcie o rany ale produkujecie tych postów ja pracuje niestety wiec nie mam za dużo czasu Ale staram się czytać jak najwięcej ;)) pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie ;)) ja też zauważyłam że waga mi w ogóle nie rośnie od początku ciąży mam taką samą ;) ale pewnie niedługo zacznie się to zmieniać :) a jeżeli chodzi o objawy to kilka razy jadąc do pracy i stojąc w metrze nagle robiło się goraco i słabo, i częściej musze chodzić siusiu a po za tym brak innych objawów ;))
 
Też jestem za sunovią i Cyntią:)

Mnie mężuś namówił wczoraj na małe co nieco:p I żadnych plamień i bólu brzucha:) Więc może bez szaleństw ale już powoli można coś dorabiać dzidziulli:) Co do śluzu ja dalej mam lekkie upławy... A ciągnący i bezbarwny to chyba nie tylko przy dniach płodnych ale przy podnieceniu też:tak: Mi się w ciąży zwiększa libido:) Jak w poprzedniej mąż był w wojsku to co rano budził mnie orgazm:D Tak pod koniec snu mnie to wybudzało - nie powiem, fajne to było:)

U nas pięknie świeci słoneczko:) Aż humorek się poprawia:)
 
Hejka dziewczyny! Wczoraj na wizycie lekarz przepisał mi luteine dopochwowo i duphaston. Wczoraj i dziś gdy aplikowałam sobie luteine wyczulam ze szyjka jest dosc nisko...wiem co o tym myslec?!...zobacze jak bedzie wieczorem i jutro...troszke sie wystraszylam..
 
Cyntia ale się uśmiałam z tą tabletką ;)

Jeśli chodzi o moderatorki to ja jestem również za Cyntią i Sunovią :)

Kotulcia mamy też pomalutku próbowaliśmy co nieco ale ze strachem żeby plamienia nie wróciły. W piątek idę na wizytę zobaczyć co z krwiakiem to może dostaniemy zielone światło na małe przytulanie.

Co do śluzu to ja też mam taki bialawy ale wydaje mi się ze to przez progesteron który aplikuje dopochwowo.

Słonko ja też mam szyjkę dość nisko i twardą. Ale to chyba jest ok
 
cyntia -ja miałam rzadkie upławy, dosłownie codziennie rano miałam mokrą wkładkę ibieliznę, ale że to było przezroczyste to nie panikowałam. Kochana ja przezmiesiąc przed poprzednią ciążą łykałam luteinę zanim przeczytałam naopakowaniu, że to dowcipne tabletki:-D:-D Zaszkodzić nie zaszkodziło, ale pewnie i nie pomogło:-D
magduś -i tak trzymaj. :tak:Ja dzisiaj zaliczyłam bezsensowną podróż do CM, okazało się żepomimo tego że zabiegowy dzisiaj czynny to pobrania na NFZ wykonują tylko odponiedziałku do piątku - kurna jakby tego na stronie nie można było napisać:wściekła/y:
Ja teżjestem za Cyntią i Sunowią - naprawdę dziewczyny nieźle sobie radzicie:tak:.
kotulcia- zazdroszczę libido, ja to jestem jak ruski czołg, czasem po pół godzinyzałapię :-Di niestety ciąża nic w tej kwestii nie zmieniła :-(- no oprócz tycherotycznych snów

 
cyntia -jKochana ja przezmiesiąc przed poprzednią ciążą łykałam luteinę zanim przeczytałam naopakowaniu, że to dowcipne tabletki:-D:-D


Ale się uśmiałam na głos :-D Przyznałaś się lekarzowi?


Slonko - nie martw się. Z moją szyjką też różnie.

Kotulcia - we wcześniejszych tygodniach też miałam często erotyczne sny. I to takie głupie, że wstyd się przyznać!

A może którejś bardzo zależy, by zostać moderatorką? Śmiało :-D
 
reklama
pscółka i spółka ale takie libido mam tylko w ciąży, po urodzeniu młodego to mój mąż stwierdził u mnie upośledzenie seksualne, poprawiło się dopiero rok temu:D A przy dwójce dzieci to niech się chłopak teraz lepiej nacieszy bo potem to mu tylko wspominanie pozostanie;) Więc ja się Tobie wcale nie dziwię bo ciąża przy 10 miesięcznym maluchu to nie lada wyzwanie dla organizmu:)

Ja szyjki nie macam:p Zresztą ja mam w dodatku tyłozgięcie macicy to szyjka wtedy chyba też jest w nietypowej pozycji - nie będę się nakręcać niepotrzebnie:)

Czas się brać za gotowanie obiadku:) Jakoś ostatnio zupy mi wchodzą (i mogę jeść parę razy w ciągu dnia i jest pożywna i nie utyję:p), ale mój mąż twierdzi że zupa to nie obiad więc znowu będzie stanie przy garach:D

Cyntia moje lepsze też nie były:D Ale jednak mi się to podobało:p

Polecam program Katarzyny Bosackiej "O Matko!", fajna seria - taka na czasie (można znaleźć w necie i ja mam też w smartTV na TVN Player), zresztą ja uwielbiam serie "Wiem co jem i wiem co kupuję", "Bosacka cudnie chudnie"... Fajna babka:)
 
Do góry