reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

reklama
Dziewczyny bardzo Wam wszystkim dziękuję :*:*:*

Cyntia bardzo ulżyło, normalnie poczułam się tak jakbym dostała skrzydeł i mogła latać :-D:tak:

Co do mdłości zgadzam się z bombelkiem krakersy zjedzone przed wstaniem z łóżka bardzo pomagają :tak:
U mnie cola też pomagała :-) za to u koleżanki skutek był odwrotny :-D:-D:-D
 
Dziewczyny,
Czy mdłości powinno się mieć tak ciągle, czy to normalne że przychodzą i odchodzą? U mnie w środę była masakra cały dzień, prawie nic poza paluszkami nie udało mi się zjeść, wczoraj też były, ale znacznie mniejsze - nawet normalny obiad dałam radę, a dziś nic, nic, nic zupełnie nie czuję. Nadal nie mam niechęć do jedzenia, ale martwię się, że mnie przestało mdlić..czy one tak mogą przychodzić i odchodzić i pojawiać się z zaskoczenia o nieregularnych porach????

Chyba za dużo się naczytałam o nagłych ustąpieniach objawów a potem wiadomych skutkach...
 
5t3d u mnie.
A jeszcze na mdłości herbata imbirowa z Tesco bardzo mi pomaga :-) tylko koniecznie gorzka
 
Nie nakręcajmy się na siłę bo w końcu do 9 miesiąca wszytskie zaliczymy leczenie psychiatryczne. Myślcie pozytywnie zamiast doszukiwać się problemów !! Cieszmy się ciążami a nie stresujmy :)
 
Cyntia, na mdłości pomaga imbir (np herbata z imbirem). O, doczytałam, że nie lubisz. Dobrze jest też coś zjeść zaraz po przebudzeniu, choćby kawałek chleba, ale z tego co pamiętam ty podobnie jak ja bierzesz euthyrox, więc to odpada, bo po euthyroxie nie można jeść pół godz. O widzę, że to też już wiesz. Powiem ci, że przerąbane z tym euthyroxem. Ja w poprzedniej ciąży ledwo go połknęłam, a już pędziłam do wc i wymiotowałam. I się potem zamartwiałam, czy zdążył się wchłonąć, czy brać jeszcze jedną tabletkę ...

Mnie mój gin prowadzący ustawił z porodem na swój dyżur (miałam poród wywoływany, 6 dni po terminie), zakończyło się cc, którą oczywiście wykonał on. Jego obecność była dla mnie nieoceniona, zwłaszcza, że zaopiekował się mną bardziej niż musiał i nawet niż ja oczekiwałam. Teraz też będe mieć cc i nie dam się pokroić nikomu innemu.
 
reklama
Do góry