reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

reklama
Bombelek nie zamartwiaj sie na zapas, ja miałam taką akcję w ciąży z córką - mój brat zachorował na różyczkę jak byłam w ciąży a ja miałam z nim kontakt ale wszystko dobrze się skończyło. Wcale nie musiałaś zachorowąć, zrób te badania.
 
Ostatnia edycja:
Hej ho - co tu taka cisza dziś? :-D Co robicie na obiad?

Bombelek - a dalej chorujesz? Na maluszka wcale nie musiało przejść. Trzymam za to kciuki! W jednym z artykułów pisali, żeby jeszcze CRP zrobić.
 
Hej ho - co tu taka cisza dziś? :-D Co robicie na obiad?

Bombelek - a dalej chorujesz? Na maluszka wcale nie musiało przejść. Trzymam za to kciuki! W jednym z artykułów pisali, żeby jeszcze CRP zrobić.

Crp juz tydzień temu miałam podwyższone ale jutro idę zrobic igg igm i crp , boje się. Ja już nie choruje stawy mnie już nie bolą.

Na obiadku byłam u teściowej... schabowy :)
 
Bombelek bedzie dobrze, trzymam& z ciekawosci jakie mialas crp?

Paskudy jedne dalej o jedzeniu mi tu piszecie a mi sie placki ziemniaczane snia juz po nocach:D Jutro sie dowiem kiedy mnie wypuszcza z tego wiezienia:p Wenflon mnie swedzi i musze uwazac przy spaniu, wlosy jedna reka myje a ze dlugie sa to jest to wyczyn:) Ale uplawow juz nie ma i zobaczymy, moze za dobre sprawowanie zlituja sie nade mna:)

Mezus juz skamle ze teskni za moim marudzeniem - cholera moglam to nagrac:p
 
Witajcie ;)
Dawno mnie nie było i przyznam że nie dałam rady nadrobić czytania, tak dużo piszecie ;)
Dziewczyny jak to jest z ruchami dzidzi u Was? Słyszałam ze w drugiej ciazy poczuje ruchy szybciej a ja nadal nic nie czuje ;( Wizyta za tydzien wiec sie dowiem
czy wszystko ok,ale tak pytam.
No i jak z przybieraniem na masie,bo ja wlasnie zeszlam z wagi i jestem w szoku ;(
Pozdrawiam Was wszystkie. Mam nadzieje ze nie przegapilam waznych informacji.
 
Cześć Dziewczyny!
Jestem tu nowa ale bardzo bym chciała dołączyć do waszego grona i mam nadzieję, że mnie przyjmiecie:biggrin2: Wiem, że już troszkę ze sobą piszecie i nie jestem w stanie nadrobić wszystkich wpisów ale mam nadzieję, że uda mi się dołączyć do was.

Jestem szczęśliwą mamą 3 letniej dziewczynki i spodziewam się narodzin drugiego dzidziusia, którego płci jeszcze nie znam. Postanowiłam dołączyć do was dopiero teraz bo dotychczas pracowałam i czas nie pozwoliłby mi na pisanie.
Hmm.. to chyba tyle ciekawych informacji o mnie:-)
 
Miska a ile juz przytylas? Ja nie mam naraziie dostepu do wagi i szczerze mowiac mnie to cieszy:p Ostatnio bylo maksymalnie 5kg na plusie:p

Emi witamy:)

Antybiotyk mam brac do srody, potem posiew 2-3 dni czekania, chociaz jak nie mam uplawow itp moge wyjsc nie czekajac na wynik posiewu. Wiec moze ta sroda:p W kazdym razie do weekendu wyjde, ulzylo mi ze pozaliczam sobie w szkole w terminie:p
 
reklama
miśka - ja w pierwszej ciąży na tym etapie już czułam trzepotanie, teraz nie mam pewności, ale zgadałyśmy się jeszcze z kilkoma dziewczynami, które mają łożysko na ścianie przedniej, że one też jeszcze nie czują, więc może i u Ciebie taka sytuacja

emi - jasne, zapraszamy. nigdy nie jest za późno:-D. Kiedy kolejna wizyta?
 
Do góry