reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Czesc kochane,nudzi mi sie.Na obiad za wczesnie,pranie sie pierze,wiec z BB pije kawke.

Mąz sie ze mnie smieje bo chodze w jego spodniach;-) w moje juz sie nie dopinam,czekam az moje ciążówki wkoncu przyjda.

wczoraj z Aga moją pół godz na dziale dzieciecym w galeri spedzalismy;-)wybieralismy butelke. Chce karmic cycem,chyba Lovi bedzie najlepsza.Bo jedna butla bedzie potrzebna jak bede musiałą małe zostawic w domu.

Dzis jade po łózeczko;-)

ruchy czuje jakies kopniaki,trzepotania.

Czym sie smarujecie,ja mam z rosmana cos taniego ale teraz dostałąm próbki z pharmaceris i nawet fajne jest.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja się smaruję oliwką,stwierdziłam,że szkoda wydawać dużo kasy na specyfiki.
A rozstępy są genetyczne,moja mama nie miała więc może ja też nie będę miała ;)
 
Ja używam olejku kokosowego z alverde -pachnie obłędnie cudownie się stosuje:) i masło shea właśnie skończyłam ale pewnie jeszcze kupię bo świetnie natłuszczało i naturalne 100%
 
Podobno podstawa to elastyczna skóra:) więc staramy się robić wszystko żeby ją uelastycznić czyli natłuścić:) plus oczywiście picie wody, czyli nawilżanie od środka:)
 
Czarna 85 to bardzo ekonomicznie samemu sobie podcinać :tak: jakbym umiała to też bym sobie podcinała sama, ale podejrzewam że z tyłem byłoby ciężko. Grzywki nie noszę więc nie ma co ciąć :-)

a co do przyrostu wagi u dzieciaczka to w III trymestrze chyba jest największy...tak mi się wydaje ale mogę się mylić.

Ja od początku przytyłam 2 kg, z synkiem w ciąży około 8 więc mam nadzieję, że tym razem nie będzie więcej

Domka12 ja polecam olejek BABYDREAM FUR MAMA lub oliwkę HIPPA , mają bardzo dobre składy
 
emi - to faktycznie córcia kazała Wam długo czekać:tak:

anecznik - to szkoda, że niespodzianki nie będzie ... chociaż nigdy nie wiadomo;-)

domka - polecam blog który analizuje składy różnych kosmetyków pod kątem ich szkodliwości - to tak w kwestii wyboru kosmetyków do smarowania
Sroka o....
Ja z tym blogiem wybierałam właśnie kremy z filtrem dla juniora, bo ten co miałam okazał się chemiczną bombą:cool:
 
Właśnie was nadrobilam po długim weekendzie :-). Witam nowe mamausie, a za te martwiace sie trzymam kciukasy.
Ja smaruje sie tymi kosmetykami z rossmana ze względu na dobry skład. Oliwka super, balsam trudno sie wchłania.
Na plusie mam około 1,5 kg. Wszystko to zdobyte od świąt, ale od tamtej pory i brzuszek ruszyl.
Ja mam skłonność do rozstepow i naczynek no i wczoraj niestety zanotowalam nowe pajaczki, tym razem pod kolanem. Jeśli ktoś by mnie pytał o zdanie, to wolę rozstepy, bledna z czasem, a pajaczki nie. No ale chyba mam szansę na pełen serwis...
 
Rjoanka niestety ja również zauważyłam u siebie pajączki, tylko na łydkach :( Skąd się to bierze? Nigdy wcześniej nie miałam z tym doczynienia...
 
reklama
babydream fur mama mam balsam ale włąsnie cięzko sie wchłąnia,jak bede w rosman kupie olejek tej samej firmy.
 
Do góry